کار آفرینی و استارتاپ

چگونه در TechCrunch Disrupt با 100000 دلار سرمایه بدون سهام به دست آوریم – TechCrunch

اکثر مردم از یک روش خوب لذت می برند – آنها مفید هستند و می توانند زندگی را کمی آسان تر کنند. این یک روش خوب نیست. این یکی تغییر دهنده زندگی است. فقط تصور کنید 100000 دلار سرمایه بدون سهام چه کاری می تواند برای استارتاپ شما انجام دهد. این چگونه از اینجا شروع می شود و در روی صحنه به پایان می رسد TechCrunch Disruptکه در تاریخ 18 تا 20 اکتبر در سانفرانسیسکو برگزار می شود.

Startup Battlefield 200

“لطفاً به دستورالعمل های زیر گوش دهید زیرا موارد منوی ما تغییر کرده است.” به عبارت دیگر، فرآیند انتخاب برای Startup Battlefield، مسابقه زمین افسانه ای ما، جدید است. تکیه کنید و یاد بگیرید که چگونه برای شات خود با 100000 دلار درخواست کنید.

تنها راه برای رقابت در Startup Battlefield این است که ابتدا یک جایگاه در آن کسب کنید استارت آپ Battlefield 200 – مجموعه ای از 200 استارت آپ در مراحل اولیه. رقابت شدید خواهد بود. ویراستاران TC هزاران برنامه کاربردی را بررسی خواهند کرد و 200 استارت آپ را انتخاب خواهند کرد. آن بنیانگذاران خوش شانس دسترسی کامل به Disrupt، فضای نمایشگاهی برای هر سه روز، کارگاه های انحصاری، آموزش و سایر امتیازات را خواهند داشت.

به‌علاوه، همه بنیان‌گذاران SB 200 در مقابل سرمایه‌گذاران و ویراستاران TechCrunch به صورت فلش‌پیچ می‌روند. کل این فرصت از ابتدا تا انتها 100٪ رایگان است. TechCrunch هیچ گونه هزینه ای برای برنامه یا مشارکت دریافت نمی کند و نیازی به کاهش سهام ندارد. ما پرداخت برای بازی را کنار گذاشتیم. SB 200 تنها استارت آپ هایی هستند که در مراحل اولیه مجاز به نمایش در Disrupt هستند.

از بین این 200 شرکت، ویراستاران TechCrunch 20 استارتاپ را به عنوان فینالیست های Startup Battlefield انتخاب خواهند کرد. این بنیان‌گذاران در وب‌سایت TechCrunch معرفی می‌شوند، مربیگری خصوصی دریافت می‌کنند و به صورت زنده در مقابل تمام مخاطبان TechCrunch ارائه می‌شوند.

ما معتقدیم که این فرآیند جدید به استارت‌آپ‌های برجسته بیشتری اجازه می‌دهد در برنامه Startup Battlefield شرکت کنند. آنها در معرض دید سرمایه گذاران، رسانه ها و مشتریان بالقوه جهانی قرار خواهند گرفت. و اگر آنها به اندازه کافی خوب باشند، بنیانگذاران شانسی برای گرفتن 100000 دلار سرمایه بدون سهام خواهند داشت. در مورد لاف زدن جدی صحبت کنید.

شما واجد شرایط درخواست هستید اگر:

  • یک استارتاپ در مراحل اولیه را رهبری کنید.
  • یک محصول با حداقل ماندگاری داشته باشید.
  • هر عمودی را نشان می دهد.
  • هر جغرافیایی را نشان می دهد.
  • در عمودی خود نوآوری گام به گام داشته باشید.
  • دارای بوت استرپ هستند یا بودجه اولیه دارند (متغیر بر اساس صنعت).

این یک فرصت بزرگ است و دوباره، بسیار رقابتی خواهد بود. منتظر نمانید – این روش را در بالای لیست کارهای خود قرار دهید. اینجا درخواست دهید حداکثر تا 31 ژوئیه. انتشار اعلامیه های پذیرش را از 1 ژوئیه آغاز می کنیم.

TechCrunch Disrupt در تاریخ 18 تا 20 اکتبر در سانفرانسیسکو با یک روز آنلاین در 21 اکتبر برگزار می‌شود. اگر می‌خواهید در عنوان Startup Battlefield، 100000 دلار بدون سهام شرکت کنید – و همه مزایای دیگر – برای TechCrunch Startup Battlefield 200 اعمال کنید قبل از 31 ژوئیه. یا اگر می‌خواهید شخصاً برای ملاقات با شرکت‌های Startup Battlefield 200 حضور داشته باشید، می‌توانید قبل از افزایش قیمت‌ها، پاس خود را بگیرید و در آن شرکت کنید!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا