دانش و فناوریلپ تاپ

چگونه دوربین آیفون خود را سریع راه اندازی کنیم — دیگر هیچ عکسی را از دست ندهید

دانستن نحوه راه اندازی سریع دوربین آیفون، تفاوت بین ثبت آن لحظه خاص و از دست دادن کامل آن است. اکثر ما این روزها به گوشی خود به عنوان دوربین خود متکی هستیم، به این معنی که همیشه آن را همراه خود داریم، اما این کار به سادگی روشن کردن دوربین و فشار دادن دکمه شاتر نیست.

خوشبختانه، اپل می داند که گرفتن آن عکس چقدر مهم است و راه اندازی سریع دوربین آیفون شما را بسیار آسان می کند، فقط باید بدانید که چگونه. در اینجا سریع ترین راه ها برای راه اندازی دوربین آیفون شما وجود دارد.

(اعتبار تصویر: Laptop Mag)

نحوه راه اندازی سریع دوربین آیفون: به سمت چپ بلغزید

اگر قبلاً از تلفن خود استفاده نمی‌کردید، بنابراین از صفحه قفل شروع می‌کنید، سریع‌ترین راه برای باز کردن دوربین این است که انگشت خود را در هر نقطه از صفحه قرار دهید و سپس آن را تا انتها از سمت چپ خارج کنید. نمایشگر. این بلافاصله شما را به برنامه دوربین در حالت عکس می برد و می توانید در کمتر از یک ثانیه عکس بگیرید.

چگونه دوربین آیفون خود را سریع راه اندازی کنیم

(اعتبار تصویر: Laptop Mag)

نحوه راه اندازی سریع دوربین آیفون: فشار طولانی مدت

اگر فشار دادن را به سوایپ ترجیح می دهید، این گزینه را از صفحه قفل نیز دارید. فقط کافی است نماد دوربین در گوشه سمت راست پایین صفحه را حدود نیم ثانیه نگه دارید و سپس آن را رها کنید و مستقیماً به برنامه دوربین منتقل خواهید شد. بسته به اینکه چگونه گوشی خود را در دست می گیرید، ممکن است این گزینه ساده تر و تقریباً سریع باشد.

چگونه با Back Tap دوربین آیفون خود را سریع راه اندازی کنیم

(اعتبار تصویر: آینده)

نحوه راه اندازی سریع دوربین آیفون: دو ضربه سریع بزنید


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا