دانش و فناوریشبکه های اجتماعی

چگونه پروفایل اینستاگرام خود را برای جستجو بهینه کنیم

آیا سعی می‌کنید پروفایل اینستاگرام خود را کمی بیشتر کنید؟ یکی از مواردی که ممکن است بخواهید در مورد انجام آن فکر کنید این است که آن را جستجوگرتر کنید.

به عبارت دیگر، شما می خواهید نمایه خود را به گونه ای ویرایش کنید که احتمال نمایش آن به عنوان یک پیشنهاد در زیر نوار جستجو را افزایش دهد.

چندین کار وجود دارد که می توانید انجام دهید تا خود را در اینستاگرام بیشتر شناسایی کنید. چه نمایه برندی دارید که می‌خواهید تبلیغ کنید یا فقط می‌خواهید چند فالوور دیگر را جذب کنید، در اینجا نکاتی در مورد نحوه بهینه‌سازی نمایه خود برای جستجو وجود دارد.

کلمات کلیدی را در نام نمایشی و دسته خود قرار دهید

یکی از اولین کارهایی که باید به عنوان پلتفرم بازاریابی انجام دهید Hubspot پیشنهاد می کند، این است که در مورد کلمات کلیدی که می خواهید نمایه شما به بازار عرضه شود فکر کنید. از خود بپرسید، “مردم برای یافتن چیزهایی که من بازاریابی می کنم چه چیزی را در نوار جستجو تایپ می کنند؟” به عنوان مثال، اگر نمایه شما برای یک فروشگاه خالکوبی است (یا اگر یک هنرمند خالکوبی فردی هستید)، می خواهید “خالکوبی” را هم در نام نمایشی و هم در “دسته” خود داشته باشید (نام کاربری شما با @ شروع می شود).

وقتی «فروشگاه تاتو» را در نوار جستجوی اینستاگرام تایپ می‌کنم، همه نتایج حساب‌های برتر دارای «خالکوبی» در نام نمایشی خود هستند، و اکثر آنها «خالکوبی» (یا برخی از انواع آن) را در جایی در دسته خود دارند. @livebytheswordtattoo به عنوان یک نتیجه با رتبه بالا ظاهر می شود تا حدی به این دلیل که حساب آنها بهینه شده است، اما همچنین، واضح است، زیرا فردی که من دنبال می کنم نیز آنها را دنبال می کند، که ممکن است در آن حساب ها در جستجوهای شبکه های افراد ظاهر شوند.

وقتی «فروشگاه تاتو» را در اینستاگرام جستجو می‌کنم، حساب به نتیجه می‌رسد
اعتبار: اسکرین شات: اینستاگرام

داشتن کلمات کلیدی در مهمترین مکان ها در صفحه اینستا اولین قدم مفید در بهینه سازی آن برای جستجو است.

پست های خود را هشتگ کنید

اگر امید دارید کسی به نمایه شما برخورد کند، باید پست های خود را هشتگ کنید. هشتگ‌ها یکی از راه‌هایی هستند که اینستاگرام نتایج جستجوی خود را تنظیم می‌کند و به افراد اجازه می‌دهد چیزهایی را که به آن‌ها علاقه دارند دنبال کرده و کشف کنند.

در ادامه مثال خالکوبی ما، اگر مغازه‌دار یا هنرمندی هستید که سعی می‌کنید کار خود را به بیرون ارائه دهید، می‌خواهید پست‌های خود را با #tattoo هشتگ کنید. به خاطر داشته باشید، هرچه هشتگ گسترده تر باشد، مخاطبان در جستجوی آن گسترده تر خواهند بود – و بنابراین، نتایج جستجوی بیشتری با آنها رقابت خواهید کرد.

هشتگ های گسترده هنوز خوب هستند! از این طریق به مخاطبان زیادی دست خواهید یافت. مشکل این است که ممکن است در پست های دیگر با همین هشتگ مدفون شوید، به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم استفاده از هشتگ های متعدد با سطوح مختلف ویژگی.

فرض کنید یک خالکوبی از گلی دارید که می خواهید به نمایش بگذارید. در نظر بگیرید که پست خود را با #خالکوبی هشتگ کنید (برای دستیابی به مخاطبان گسترده) و #گل تاتو (برای دستیابی به مخاطب خاص تر).

وقتی جستجو میکنم بهترین نتایج "خالکوبی گل" در اینستاگرام

وقتی «خالکوبی گل» را در اینستاگرام جستجو می‌کنم، بهترین نتایج را کسب می‌کنم
اعتبار: اسکرین شات: اینستاگرام

وقتی «خالکوبی گل» را در اینستاگرام جستجو می‌کنم، نه نفر اول از 12 نتیجه برتر دارای #گل تاتو در پست‌های خود هستند. سه نفر دیگر در زیرنویس‌های خود دارای شکلک‌های گل هستند که ممکن است به نقش شکلک‌ها در افزایش تعاملات پست اشاره کند. در نکته بعدی به آن خواهیم رسید.

خبر پیشنهادی:   Annke تا 45٪ تخفیف در دوربین های امنیتی هوشمند برای B ارائه می دهد

زیرنویس ها

زیرنویس پست شما یکی دیگر از زمینه های کلیدی است که می توانید نمایه خود را بهینه کنید. در یک مطالعه 2019 از پلتفرم تحلیل اجتماعی Quintly گزارش شده است توسط رسانه های اجتماعی امروزمحققان به بررسی این موضوع پرداختند که چگونه مواردی مانند طول کپشن، استفاده از هشتگ و حتی استفاده از ایموجی بر تعاملات پست بین کاربران کوچک و بزرگ اینستاگرام تأثیر می گذارد.

طول

این مطالعه نشان داد که برای پروفایل‌های بزرگ‌تر، با بیش از یک میلیون دنبال‌کننده، پست‌های بدون شرح بیشترین میزان تعامل را داشتند. برای نمایه های کوچکتر (بین 1000 تا 10000 دنبال کننده)، طول شرح بین یک تا 50 کاراکتر بیشترین میزان تعامل را داشت. بنابراین اگر نمایه کوچکتری هستید، پست های خود را زیرنویس کنید، اما آن را کوتاه و شیرین نگه دارید. برای حساب های حتی کوچکتر، با 1000 فالوور یا کمتر، تعاملات حتی بین شرح‌های کوچک (بین یک تا 50 کاراکتر) و زیرنویس‌های بزرگ (300 یا بیشتر) بود.

استفاده از ایموجی

حالا بیایید در مورد ایموجی صحبت کنیم. مطالعه Quintly نشان داد که چه پروفایل شما بیش از 10 میلیون دنبال کننده داشته باشد یا کمتر از 1000 دنبال کننده، زیرنویس های صفر ایموجی تمایل به دریافت کمترین میزان تعاملات

برای حساب‌های کوچک، با کمتر از 1000 فالوور، زیرنویس‌هایی که از 10 ایموجی یا بیشتر استفاده می‌کردند، به‌طور میانگین بیشترین تعداد تعامل را داشتند، اگرچه زیرنویس‌هایی که بین یک تا 10 ایموجی دارند فاصله زیادی نداشتند.

برای حساب‌های بزرگ‌تر، با بین 10000 تا 100000 دنبال‌کننده، زیرنویس‌هایی با چهار تا 10 شکلک بالاترین میانگین تعامل را داشتند، اگرچه استفاده از شکلک‌ها در خارج از این محدوده نیز سطح بالایی از تعامل را داشت – به جز زیرنویس‌هایی با ایموجی صفر.

غذای آماده؟ چه یک نمایه بزرگ یا کوچک باشید، لعنتی، از شکلک در زیرنویس‌های خود استفاده کنید. و اگر یک حساب کاربری کوچک با کمتر از 1000 فالوور هستید، ممکن است دیوانه شوید و از 10 یا بیشتر ایموجی استفاده کنید؟

استفاده از هشتگ

هنگامی که به استفاده از هشتگ نگاه می کنیم، این مطالعه نشان داد که پروفایل های بزرگتر زمانی که پست هایشان را شامل می شود، بیشترین میزان تعامل خود را دارند. صفر هشتگ ها چرا؟ ما به طور قطع نمی دانیم. اما ما تصور می کنیم که اگر شما آریانا گرانده هستید، احتمالاً نیازی به استفاده از هشتگ برای به دست آوردن سطوح بالایی از تعامل با پست های خود ندارید. اگر شما آریانا گرانده هستید و هدف مشخصی برای به دست آوردن بالاترین تعامل اینستا دارید، احتمالاً بهتر است از هیچ هشتگ استفاده نکنید.

همچنین احتمالاً می توانیم با خیال راحت فرض کنیم که اکثر شما که این مطلب را می خوانید، در واقع، نه آریانا گرانده. در این مورد، اگر کمتر از 1000 فالوور دارید، از هشتگ ها استفاده کنید و از آنها زیاد استفاده کنید. این مطالعه نشان داد که این حساب‌های کوچک‌تر هنگام استفاده، بالاترین سطح تعامل خود را داشتند 10 یا بیشتر در پست های خود هشتگ می کنند.

داده ها در حساب های با اندازه متوسط ​​کمی عجیب و غریب می شوند. اکانت هایی با بین 10000 تا 100000 فالوور نیز با استفاده از بیش از 10 هشتگ بیشترین سطح تعامل خود را داشتند. با این حال، حساب‌های کوچک (اما نه کوچک‌ترین) با بین 1000 تا 10000 فالوور، با استفاده از یک تا سه هشتگ متوسط، بیشترین میزان تعامل خود را مشاهده کردند. اکانت هایی با 100000 فالوور یا بیشتر با استفاده از هشتگ صفر بیشترین میزان تعامل خود را داشتند.

خبر پیشنهادی:   بهترین معاملات جمعه سیاه Walmart 2021: فروش اولیه امروز

بهترین توصیه ای که می توانیم ارائه دهیم این است که اندازه حساب خود را در نظر بگیرید و بر اساس آن میزان استفاده از هشتگ خود را تعیین کنید.

اگر می‌خواهید با جزئیات بیشتری به مطالعه کامل نگاه کنید، می‌توانید آن را بررسی کنید اینجا!

از بیو خود استفاده کنید

آن را خالی نگذارید! هاب اسپات همچنین پیشنهاد می کند از “کلمات کلیدی ثانویه” در بیوگرافی خود استفاده کنید. به این فکر کنید که مردم به دنبال چه چیز دیگری خواهند بود که با آنچه شما سعی در بازاریابی دارید مطابقت دارد.

مردم چه چیز دیگری را جستجو می کنند که به خالکوبی مربوط می شود؟ “پیرسینگ”، شاید؟ “فروشگاه” برای برنامه ریزی قرار ملاقات در؟ شاید گنجاندن شهر/منطقه شما به جذب مخاطبان نزدیک به شما کمک کند! بیایید نگاهی بیندازیم به @livebytheswordtattoo از نو.

@livebytheswordtattoo بیو اینستاگرام

@livebytheswordtattoo بیو اینستاگرام
اعتبار: @livebytheswordtattoo از طریق اینستاگرام

با نگاهی به بیوگرافی آنها، می بینیم که آنها شامل “خالکوبی”، ” سوراخ کردن” و “فروشگاه” هستند که از کلمات کلیدی اولیه و ثانویه برای کمک به بهینه سازی جستجوی خود استفاده می کنند.

آنها همچنین نیویورک را در نام نمایشی خود قرار داده اند و ویلیامزبورگ و بروکلین را در بیوگرافی خود قرار داده اند. این البته به کاربران می‌گوید که کجا کسب و کار خود را انجام می‌دهند، اما همچنین یک منطقه وسیع و همچنین محله خاصی را مشخص می‌کند که در آن به احتمال زیاد مخاطبی را که به دنبال آن هستند جذب می‌کنند.

ارسال مطالب! سپس “لایک” و “نمایش” خود را بررسی کنید

بهترین روشی که ما یاد می گیریم تمرین کردن است، درست است؟ بنابراین اگر مطمئن نیستید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی خوب نیست، در مورد آزمایش و خطا چطور؟

محتوای خود را با استفاده از تکنیک های مختلف ارسال کنید. با طول زیرنویس خود بازی کنید. سعی کنید کلمه کلیدی دیگری را به نمایه خود اضافه کنید. از ایموجی های بیشتری استفاده کنید. کمتر از ایموجی استفاده کنید. از هشتگ های بیشتری استفاده کنید. کمتر از هشتگ استفاده کنید. و بعد ببینید چه اتفاقی می افتد!

کدام عکس ها لایک و کامنت بیشتری می گیرند؟ کدام ویدیوها بازدید بیشتری دارند؟ پست های شما با بیشترین تعداد لایک چه وجه اشتراکی دارند؟

ما می‌توانیم چیزهای زیادی در مورد آنچه که کار می‌کند، فقط با امتحان کردن کالج قدیمی و دیدن اینکه بعداً چه اتفاقی می‌افتد، یاد بگیریم. این شبیه به اجرای “مطالعه” شخصی خود است تا به شما کمک کند تا بدانید کدام چیزها اینستاگرام شما را بهینه می کنند.

و اگر اکانت اینستاگرام «خالق» یا «تجاری» دارید، برای مشاهده اطلاعات دقیق تر در مورد تعاملات و معیارهای پست خود، می توانید به “بینش” دسترسی داشته باشید.

شما مجموعه خوبی از ابزارها برای کمک به بهینه سازی حساب خود و پیگیری نتایج دارید. بنابراین بیرون بروید و آن پروفایل ها را بسازید و آن تعاملات را دریافت کنید! ما اینجا خواهیم بود تا برای شما ریشه یابی کنیم.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا