دانش و فناوریموبایل و تبلت

کاربران فیسبوک ممکن است به زودی هر کدام پنج پروفایل داشته باشند

(Pocket-lint) – متا ممکن است به زودی به کاربران فیسبوک اجازه دهد تا پنج پروفایل مختلف در هر حساب کاربری داشته باشند.

به طور سنتی محافظه کارانه در مورد تعداد حساب هایی که به هر کاربر اجازه می دهد اجرا کند، در حال آزمایش توانایی فعال کردن پروفایل های اضافی برای تشویق پست کردن و تعامل است.

حداکثر چهار نمایه اضافی را می توان در مرحله آزمایشی به یک حساب کاربری متصل کرد و هر نمایه نیازی به نام یا هویت واقعی ندارد. هر کدام فید مخصوص به خود را خواهند داشت، اما هر بار فقط یک نمایه می‌تواند روی پست‌های شخص دیگری نظر بدهد یا آن را لایک کند. شما نمی توانید از یک نمایه برای نظر دادن و سپس از نمایه دیگر برای پاسخ دادن استفاده کنید.

ایجاد نمایه‌های متعدد می‌تواند به کاربر این امکان را بدهد که دوستان خود را به گروه‌های مختلف در پروفایل‌های مختلف تقسیم کند – مانند کاری یا شخصی. از طرف دیگر، می‌توان از نام مستعار برای پست‌های اجتماعی استفاده کرد که ممکن است دوست نداشته باشید خانواده‌تان آن را ببینند.

این اولین باری نیست که فیس بوک چندین پروفایل یا حساب کاربری را برای ایجاد پیشنهاد می دهد – چهره های عمومی برای مدتی می توانند این کار را انجام دهند. هویت های مختلف برای دوستیابی یا استفاده از دانشگاه نیز مجاز شده است.

با این حال، گسترش آن به عموم مردم یک حرکت بزرگ برای شبکه اجتماعی خواهد بود و در صورت موفقیت آمیز بودن آزمایشات، باید شاهد معرفی آن در ماه های آینده باشیم.

نوشته ریک هندرسون
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا