ارز دیجیتالاقتصادی

کاربران کیف پول Metamask اکنون می توانند Crypto را به فیات نقد کنندکیف پول محبوب اتریوم Metamask ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که به کاربران اجازه می دهد رمزارزها را به ارزهای اصلی فیات تبدیل کنند. گزینه “فروش” در حال حاضر از نقدینگی اتر پشتیبانی می کند (ETH) و در دسترس کاربران ایالات متحده، بریتانیا و برخی از بازارهای اروپایی است.

ویژگی جدید Metamask Wallet به کاربران اجازه می دهد اتر را برای فیات بفروشند

متاماسک، یک کیف پول پرکاربرد اتریوم ارائه کرده است ETH دارندگان یک راه آسان برای نقد کردن ارز دیجیتال خود به پول فیات. تیم کیف پول روز سه شنبه گفت: در حال حاضر، ویژگی “فروش” در ایالات متحده – جایی که محدودیت های ایالتی خاص اعمال می شود – در بریتانیا و بخش هایی از اروپا در دسترس است، اما قصد اضافه کردن مناطق بیشتری است.

کاربران در حال حاضر می توانند به دلار آمریکا (USD)، پوند انگلیس (GBP) و یورو (EUR) پول نقد کنند. آنها می توانند مبلغ فیات را به یک حساب بانکی یا موجودی Paypal که در آن مقصدهای حساب فیات در دسترس هستند، بسته به مکان ارسال کنند. “ما در ابتدا حمایت می کنیم ETH در Ethereum Mainnet، با برنامه‌ریزی برای گسترش به توکن‌های گاز بومی در شبکه‌های لایه ۲ به زودی.» در این اطلاعیه همچنین اشاره شد.

برای فروش کریپتو، کاربران باید کیف پول Metamask را به برنامه غیرمتمرکز Metamask Portfolio (dapp) متصل کنند. پس از کلیک بر روی برگه «فروش»، درخواستی برای انتخاب منطقه کاربر و نشانه‌ای که می‌خواهد بفروشد و همچنین مقصد حساب فیات موجود بسته به مکان وجود دارد. سپس کاربر مقدار ارز دیجیتال را برای تبدیل وارد می کند.

همچنین نقل قول‌های بی‌درنگ از ارائه‌دهندگانی که Metamask با آنها کار می‌کند ارائه می‌شوند، به وب‌سایت ارائه‌دهنده انتخابی هدایت می‌شوند تا ثبت‌نام کنند و حساب فیات خود را پیوند دهند، و سپس به پلتفرم Metamask Portfolio هدایت شوند. در آنجا کاربران باید ارسال کنند ETH به ارائه دهنده انتخاب شده و تایید تراکنش در کیف پول Metamask آنها.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال، کاربران کیف پول Metamask باید فقط یک بار ثبت نام کرده و حساب بانکی خود را با یک ارائه دهنده بررسی شده مرتبط کنند. این سرویس وعده می‌دهد که آنها را قادر می‌سازد تا «تجربه خودکفای وب ۳ با واسطه‌های کمتر داشته باشند».

Consensys، شرکت رمزنگاری متامسک، در تلاش است تا ویژگی‌های کیف پول را گسترش دهد. در اکتبر 2022، نقل و انتقالات بانکی به رمزارز را از طریق تاجر تسویه حساب خانه تسویه خودکار (ACH) ساردین اضافه کرد، که خرید فوری رمزنگاری را بدون تأخیر در تسویه و تکمیل سفارش‌ها در عرض چند دقیقه تسهیل می‌کند.

نظر شما در مورد ویژگی جدید Metamask که امکان تبدیل کریپتو به فیات را می دهد چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا