ارز دیجیتالاقتصادی

کارشناسان Finder انتظار دارند سولانا تا سال 2025 از 1100 دلار فراتر رود، تا سال 2030 بیش از 5 هزار دلار – Altcoins Bitcoin News

در پایان ماه اکتبر، وب‌سایت مقایسه محصول finder.com داده‌های نظرسنجی جدیدی درباره پیش‌بینی قیمت در مورد دارایی ارزهای دیجیتال پیشرو اتریوم منتشر کرد. در 1 نوامبر، محققان Finder پیش‌بینی‌های قیمتی را برای رقیب ethereum solana منتشر کردند، زیرا اعضای پنل Finder پیش‌بینی می‌کنند که دارایی دیجیتال تا پایان سال به 235 دلار و تا پایان سال 2025 به 1178 دلار برسد.

انتظار می رود سولانا تا سال 2025 به 1178 دلار برسد

در طول سال 2021، Finder.com، یک برنامه کاربردی همراه سرمایه‌گذاری و وب‌سایت مقایسه محصولات، تعدادی از دارایی‌های رمزنگاری محبوب را پوشش می‌دهد تا نظر مردم در مورد قیمت‌های ارزهای دیجیتال آینده را بررسی کند. محققان Finder پیش بینی قیمت دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین را پوشش داده اند.بیت کویناتریوم (ETHو لایت کوین (LTC). در 1 نوامبر، این شرکت یک نظرسنجی را منتشر کرد که در آن 50 نفر از کارشناسان متخصص در صنعت فین‌تک و کریپتو در مورد دارایی‌های ارز دیجیتال سولانا (SOL) نظرسنجی کردند.

کارشناسان Finder انتظار دارند سولانا تا سال 2025 از 1100 دلار فراتر رود، تا سال 2030 بیش از 5 هزار دلار
پیش‌بینی قیمت سولانای فایندر (SOL) در 1 نوامبر 2021 منتشر شد.

سولانا افزایش قابل توجهی در ارزش داشته است و اخیراً خود را به عنوان چهارمین ارزش بازار بزرگ در 4 نوامبر معرفی کرده است. ارزش بازار SOL امروز 72.4 میلیارد دلار است و طی ماه گذشته، SOL 43 درصد افزایش یافته است. از سال تا به امروز، SOL 16930٪ افزایش یافته است و ارزش بازار 2.54٪ از کل ارزش کل اقتصاد کریپتو (2.85 تریلیون دلار) را تشکیل می دهد. 50 میزگرد متخصص از داده های نظرسنجی Finder نشان می دهد که کارشناسان معتقدند SOL سال را با 235 دلار در هر واحد به پایان می رساند. علاوه بر این، طبق نظر متخصصان فین‌تک Finder.com، انتظار می‌رود که SOL تا سال ۲۰۲۵ به ۱۱۷۸ دلار برسد. در سال 2030، اعضای پانل Finder انتظار دارند که SOL به بالاترین قیمت 5056 دلار در هر واحد دست یابد.

خبر پیشنهادی:   مغز متفکر زندانی Onecoin متهم به استفاده از تلفن همراه قاچاق برای انتقال 20 میلیون دلار - مقررات بیت کوین نیوز

کارشناس Finder می گوید حمله DDoS اخیر علیه سولانا “نشان دهنده یک مشکل ذاتی” است

51 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقدند شبکه اثبات تاریخ (PoH) Solana در طول زمان بر شبکه اتریوم تسلط خواهد یافت. با این حال، 40 درصد از کارشناسان خاطرنشان کردند که حمله اخیر DDoS که سولانا از آن متحمل شد یک مسئله بود. در حالی که 51% گفتند PoH می‌تواند برتری اتریوم داشته باشد، 26% می‌گویند که چنین نخواهد بود و 23% دیگر مطمئن نیستند. جوزف راچینسکی، فن‌شناس و آینده‌پژوه تامسون رویترز، فکر می‌کند SOL تا پایان سال به ۲۵۰ دلار خواهد رسید.

راچینسکی در نظرسنجی فایندر گفت: «در حالی که سولانا بسیار متمرکزتر است، اما می‌تواند برای پروژه‌های توکن‌سازی دارایی‌های دارای اهمیت کمتری عملکرد خوبی داشته باشد. “اگر به تراکنش های زیادی نیاز دارید، اما امنیت مهم نیست، سولانا در نهایت کار خواهد کرد.” مدیر عامل Coinmama ساگی باکشی گفت که حمله DDoS سولانا “نشان دهنده یک مشکل ذاتی” است و تخمین می‌زند که تا سال 2030، SOL با قیمت 50 دلار در هر واحد معامله می‌شود.

باکشی به محققان فایندر گفت: «من هیچ ایده ای ندارم که آیا سولانا زنده می ماند یا خیر، در حال حاضر هیچ چیز نمی تواند نشان دهد که موفق خواهد شد. یوهانس شوایفر، مدیر عامل Coreledger AG، ادعا می‌کند که حمله اخیر DDoS علیه سولانا صرفاً یک “مشکلات” بوده است و تاکید می‌کند که سایر شبکه‌های دارایی‌های رمزنگاری از “مشکلات دندانپزشکی مشابه” رنج برده‌اند.

“[Ethereum] در گذشته نیز حملات مشابهی را تجربه کرد… به عنوان یک سکسکه در تاریخ ثبت شد. شوایفر اصرار دارد که حمله DDOS گذشته به سولانا نیز همینطور خواهد بود. با این حال، مارتین فروهلر، مدیر عامل Morpher، در پایان تفسیر نظرسنجی از متخصصان فین‌تک، در رابطه با موضوع اخیر شبکه اصلی سولانا روی حصار نشسته است. فرولر همچنین با شویفر موافق بود و خاطرنشان کرد که این یک “سکسکه” بود، اما تاکید کرد که “یک مشکل اساسی بسیار بزرگتر با سولانا را کشف کرد: عدم تمرکز آن.”

خبر پیشنهادی:   تعداد کاربران آفریقایی در پلتفرم کوکوین تا 200 درصد در 10 ماه اول سال 2021 افزایش یافت - مصاحبه با بیت کوین نیوز

نظر شما در مورد نظرسنجی وب سایت مقایسه فایندر در مورد قیمت های آتی سولانا چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

برچسب ها در این داستان

235 دلار در هر واحد، 2025، 2030، 50 کارشناس، پایان سال 2021، اتریوم، اتریوم (ETH)، Finder.com، نظرسنجی Finder، Gains، Johannes Schweifer، Joseph Raczynski، Martin Froehler، POH، پیش بینی قیمت، اثبات تاریخ، تحقیق , SOL, Solana, Solana (SOL), Survey

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، Finder’s Solana Survey

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا