ارز دیجیتالاقتصادی

کارمزدهای انتقال پس از ادغام اتریوم کم می‌ماند، زیرا کارمزدهای اتریوم با اولویت بالا 93 درصد ارزان‌تر است – بیت‌کوین نیوز

پس از انتقال اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) در 15 سپتامبر، کارمزد تراکنش های شبکه بلاک چین بسیار کمتر از ده روز قبل از ادغام بوده است. تقریباً چهار ماه پیش در 13 می 2022، تراکنش‌های اتر با اولویت بالا می‌توانست 68 gwei یا 2.97 دلار برای هر تراکنش هزینه داشته باشد، و امروز با 0.18 دلار، تراکنش اتر با اولویت بالا 93 درصد ارزان‌تر است.

پس از ادغام، هزینه‌های اتریوم کم می‌ماند

هزینه تراکنش در شبکه اتریوم پس از ادغام ارزان‌تر است، زیرا ردیاب گاز etherscan.io نشان می‌دهد که تراکنش با اولویت بالا در 17 سپتامبر 2022 در حدود است. 8 gwei یا 0.18 دلار در هر انتقال 12 روز پیش در 5 سپتامبر، یک اولویت بالا ETH انتقال بود 14 gwei یا 0.47 دلار در هر تراکنش

معیارهای کارمزد از etherscan.io نشان می دهد که امروز ETH کارمزد تراکنش ها بیش از 61 درصد ارزان تر از 12 روز پیش است. علاوه بر این، تغییر اخیر اتریوم از PoW به PoS نیز باعث ایجاد چند پورتال وب جمع‌آوری هزینه شده است. bitinfocharts.com برای انتشار داده های هزینه اشتباه

کارمزدهای انتقال پس از ادغام اتریوم کم باقی می‌ماند، زیرا کارمزدهای اتریوم با اولویت بالا در اواسط ماه مه 93 درصد ارزان‌تر هستند
ردیاب گاز اتریوم Etherscan.io در 17 سپتامبر 2022.

0.5888 دلار در هر انتقال، داده ها از ycharts.com نشان می دهد که اتریوم متوسط ​​(ETH) هزینه نیز از زمان The Merge کاهش یافته است. معیارها میانگین کارمزد تراکنش را نشان می دهد ETH شبکه در 14 سپتامبر 0.6293 دلار به ازای هر تراکنش بود و در روز The Merge، کارمزدها به 0.9812 دلار برای هر تراکنش افزایش یافت.

هزینه های گاز اتریوم نیز 93 درصد کمتر از چهار ماه پیش در 13 می 2022 است. آمار Ycharts.com در 13 می نشان می دهد که میانگین کارمزد 1.37 دلار بوده است و 57.66 درصد کمتر از میانگین کارمزد فعلی 0.58 دلار برای هر انتقال بوده است.

داده ها از archive.org نشان می دهد که ردیاب گاز etherscan.io همچنین نشان می دهد که هزینه های اتر ۱۲۷ روز پیش در اواسط ماه مه بسیار بالاتر بوده است. در آن زمان، یک تراکنش با اولویت بالا 68 gwei یا 2.97 دلار در هر انتقال برای ارسال ساده اتریوم بود، در مقایسه با انتقال با اولویت بالای 0.18 دلاری امروزی.

امروز، ردیاب گاز etherscan.io نشان می دهد که فروش Opensea می تواند 0.61 دلار قیمت داشته باشد و چهار ماه پیش قیمت آن 28.58 دلار بود. مبادله صرافی غیرمتمرکز Uniswap (dex) در 17 سپتامبر 1.58 دلار هزینه دارد، اما در 13 مه، تقریباً 26.07 دلار بود.

ارسال یک توکن ERC20 مانند تتر (USDT) یا سکه USD (USDC) نیز امروز ارزان تر است و 0.46 دلار در هر تراکنش است. اما 127 روز پیش، ارسال یک سکه مبتنی بر ERC20 برای کاربر تقریباً 7.65 دلار برای هر تراکنش هزینه داشت.

همانطور که Bitcoin.com News در بسیاری از موارد در سال 2022 گزارش داد، هزینه های داده اتریوم از اواسط ماه مه به طور پیوسته کاهش یافته است. داده‌های حاصل از پیامدهای پس از ادغام، زنجیره‌ای را نشان می‌دهد ETH هزینه ها همچنان پایین باقی مانده است.

برچسب ها در این داستان

Bitinfocharts.com، داده، مبادله dex، توکن ERC20، انتقال ERC20، ETH، کارمزد ETH، اتر، اتریوم، کارمزد اتریوم، etherscan، etherscan.io، گاز، ردیاب گاز، L1، لایه دو، لایه یک، هزینه‌های ادغام، معیارها، Onchain، مقیاس گذاری، سپتامبر 2022، آمار، مبادله، تراکنش، کارمزد تراکنش، انتقال، کارمزد انتقال

درباره آمارهای پس از ادغام که نشان می‌دهد هزینه‌های اتر همچنان پایین باقی می‌مانند، چه فکر می‌کنید؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

کارمزدهای انتقال پس از ادغام اتریوم کم می‌ماند، زیرا کارمزدهای اتریوم با اولویت بالا 93 درصد ارزان‌تر است – بیت‌کوین نیوز

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا