دانش و فناوریموبایل و تبلت

کاشی ردیاب های Pro ، Mate ، Slim و Sticker را تازه می کند


(Pocket -lint) – Tile نسخه های جدیدی از Tile Pro ، Tile Mate ، Tile Slim و Tile Sticker را معرفی کرده و طرح ها را تغییر داده و دامنه را در برخی از دستگاه ها افزایش داده است.

علیرغم ورود اپل و سامسونگ به فضای ردیاب بلوتوث در 12 ماه گذشته ، Tile گزارش می دهد که با توجه به اینکه وسایل گمشده به شدت مورد توجه قرار می گیرد ، طی 8 ماه گذشته 70 درصد فروش داشته است.

با طیف گسترده ای از محصولات ، Tile استدلال می کند که پیشنهاد بهتری نسبت به برخی از رقبای آشکار دارد: Tile Pro دوباره به سبک keyfob طراحی شده است ، جایی که اکثر مردم از آن استفاده می کنند – روی کلیدها.

کاشی

طراحی جدید به آن کمک می کند تا جدا از Tile Mate ، که در زیر آن در خانواده قرار دارد ، جدا شود ، اما هر دو چشمی مناسب دارند تا بتوانید آنها را به دستگاه ها وصل کنید ، بدون اینکه از شما بخواهند لوازم جانبی بخرید تا بتوانید آن را به چیزی وصل کنید. مانند Apple AirTag.

Pro طولانی ترین برد را – حدود 120 متر تشخیص بلوتوث – ارائه می دهد ، در حالی که Mate همانند Tile Slim 76 متر طول می کشد. هر دو نیز حجم بیشتری برای کمک به تشخیص دارند.

Tile Slim یک دستگاه جالب است زیرا در اصل دارای اندازه کارت اعتباری است بنابراین می توانید آن را در کیف پول خود قرار دهید ، در حالی که برچسب کاشی در این تکرار جدید ، دکمه خود را به سمت بالا حرکت می دهد و در عین حال حجم زیادی هم دارد.

کاشیکاشی ردیاب های Pro ، Mate ، Slim و Sticker را تازه می کند ، دامنه را افزایش می دهد و ویژگی های یافته جدید را اضافه می کند عکس 3

در حالی که در اولین اجرای دستگاهها هیچ پهنای باند فوق العاده ای وجود ندارد ، یک نسخه فوق پهن باند از Tile Pro- به نام Tile Ultra- در اوایل سال 2022 راه اندازی می شود که این عملکرد را به همراه یافته های واقعیت افزوده برای کمک به بستن اضافه می کند. محدوده موقعیت

با افزودن ویژگی هایی که قبلاً توسط Tile پشتیبانی می شود ، ویژگی Lost and Found جدیدی نیز وجود دارد.

این به شکل یک کد QR در پشت دستگاه های Pro ، Mate و Slim است ، که به هر کسی که تلفن هوشمند دارد امکان می دهد کد را اسکن کرده و به صفحه ای با مشخصات تماس منتقل شود – یعنی کسانی که کاشی را پیدا می کنند اما در آن نیستند شبکه کاشی هنوز می تواند به تشخیص کمک کند.

کاشیکاشی ردیاب های Pro ، Mate ، Slim و Sticker را تازه می کند ، دامنه را افزایش می دهد و ویژگی های یافته جدید را اضافه می کند عکس 4

همچنین عملکرد Scan and Secure در آینده وجود دارد. این شبیه به ویژگی های اپل و سامسونگ است که برای جلوگیری از ردیابی کسی با یک کاشی طراحی شده است – به اسکن کاشی اجازه می دهد تا ببیند آیا دستگاه های ناشناس وجود دارد که به نظر می رسد با شما سفر می کند.

همه دستگاه های جدید در حال حاضر در دسترس هستند ، قیمت Tile Pro 29.99 پوند ، هزینه Tile Mate 19.99 پوند ، Tile Slim 29.99 پوند و Tile Sticker 24.99 پوند است.

سنجاب_ویجت_6146988

نویسندگی کریس هال در اصل منتشر شده در به

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا