فوتبالورزشی

کامرون کارتر-ویکرز انگلیسی الاصل، پسر یک بازیکن سابق NBA است که زمانی مائوریسیو پوچتینو را مجروح کرده بود، حالا قرار است در برابر سه شیرها در قطر صف آرایی کند.

کامرون کارتر ویکرز در ساوتند به دنیا آمد اما در جام جهانی مقابل انگلیس برای ایالات متحده آمریکا ترکیب خواهد شد.

مدافع سلتیک و فارغ التحصیل سابق آکادمی تاتنهام حرفه جالبی داشته است و رویارویی با سه شیر تنها فصل دیگری از داستان او خواهد بود.

کارتر-ویکرز از روزهای اولیه حضور در تاتنهام پیشرفت زیادی داشته است

کارتر ویکرز پسر یک بسکتبالیست آمریکایی است اما مادری انگلیسی دارد.

هوارد کارتر بازیکن سابق NBA بود و با مادر مدافع، جرالدین ویکرز، در زمانی که در یونان بود ملاقات کرد اما هرگز به انگلستان نقل مکان نکرد.

صحبت از دوران بزرگ شدنش، کارتر ویکرز گفت: «من تمام عمرم را در انگلیس زندگی کرده‌ام، اما پدرم آمریکایی است و من همیشه با پدرم کاملاً صمیمی بوده‌ام، بنابراین ارتباط آمریکایی‌ها از اینجا شروع می‌شود.

زمانی که کوچکتر بودم اغلب به ایالات متحده می رفتم تا پدر، عمه، خاله و بقیه اعضای خانواده ام را ببینم. بدیهی است که اکنون به دلیل فوتبال و سایر تعهدات دشوارتر است.

او را خیلی کوتاه قد می دانستند که نمی توانست راه پدرش را دنبال کند، اما به هر حال فوتبال بیشتر برای او جذابیت داشت و در سن 11 سالگی، او در آکادمی تاتنهام بود.

از اینجا، او به سرعت در رتبه‌های بالاتر رفت و در سال 2014 از سوی تیم ملی زیر 18 ساله‌های ایالات متحده دعوت شد تا آینده بین‌المللی او را تضمین کنند.

و کارتر-ویکرز از نمایندگی کشور پدرش بسیار خوشحال بود: “من همیشه به پدرم نزدیک بوده ام، به خصوص از نظر ورزشی.

او همیشه به من کمک کرده و به من فشار آورده است، بنابراین بدیهی است که این افتخار بزرگی بود که نماینده ایالات متحده بودم.

کارتر ویکرز آماده کمک به ایالات متحده در قطر است

کارتر ویکرز آماده کمک به ایالات متحده در قطر است


زمانی که او 16 سال داشت، از تیم زیر 23 سال ایالات متحده دعوت شد، در حالی که در سال 2015، در جام جهانی زیر 20 سال بازی کرد و به ایالات متحده کمک کرد تا به یک چهارم نهایی برسد.

این امر به تاتنهام و مائوریسیو پوچتینو هشدار داد که شروع به ادغام کارتر-ویکرز در تیم اصلی کردند.

و در طول فصل 2016/17، این مدافع میانی اولین بازی خود را در مقابل گیلینگهام در جام EFL قبل از اولین بازی در جام حذفی در اواخر همان سال انجام داد.

اما علیرغم حضور در تیم اصلی و اطراف آن، در آن فصل تنها چهار بازی برای تیم اصلی انجام داد اما در لیگ قهرمانان و لیگ برتر نیمکت نشین بود.

در این فصل بود که کارتر ویکرز موفق شد پوچتینو را مصدوم کند.

مدافع در تمرینات رفتاری بیهوده داشت و پوچتینو ادعا کرد که کارتر-ویکرزبازیکنان دیگر را له کرد و دست آرژانتینی را زخمی کرد.

متأسفانه، کارتر ویکرز افرادی مانند توبی آلدرویرلد و یان ورتونگن را پیش رو داشت، بنابراین او پنج فصل بعدی را به صورت قرضی گذراند و اوایل امسال به طور دائم برای سلتیک قرارداد امضا کرد.

38. کامرون کارتر-ویکرز (مدافع میانی)

کارتر ویکرز مرتباً در تمرینات تاتنهام تحت تأثیر قرار می‌گرفت اما نتوانست به تیم اصلی راه پیدا کند

اما در حالی که دوران باشگاهی او راکد بود، او اولین بازی ملی خود را به طور کامل برای ایالات متحده در سال 2017 در برابر پرتغال انجام داد و با وجود اینکه در انگلیس متولد شده بود، به وضوح خوشحال بود که آینده ملی خود را به ایالات متحده آمریکا اختصاص دهد.

“این رویایی است که به حقیقت پیوسته است. این کاری است که هر بازیکن جوانی در دوران رشد می خواهد انجام دهد. شما همیشه می خواهید نماینده کشور خود و سطح ارشد باشید – عالی بود.

اما از آن زمان، او تنها 10 بازی دیگر برای تیم ملی آمریکا انجام داده است و در زمانی که به صورت قرضی در سوانسی، استوک و بورنموث حضور داشت، موفق نشد.

با این حال، یک قرض اولیه به سلتیک باعث نجات حرفه او شده است.

کارتر-ویکرز سال گذشته 46 بازی برای تیم آنگه پستکوگلو انجام داد، در حالی که او فقط یک بازی لیگ را از دست داد و در پیروزی 2-1 در ایبروکس مقابل رنجرز گلزنی کرد.

این اولین بار در دوران بزرگسالی او بود که کارتر-ویکرز یک فصل کامل را بازی کرد و به وضوح از آن لذت برد.

او گفت: «چند بار بود که قرضی رفتم، ژانویه برگشتم و برگشتم. شاید 35 مسابقه بازی کردم.

برای من شخصاً فقط می‌خواهم بازی کنم. بنابراین بازی به همان اندازه که من انجام دادم، از آن لذت بردم. سال گذشته از این موضوع خوشحال شدم. ما در تمام فصل سخت کار کردیم و در نهایت رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ حس خوبی بود.

کارتر-ویکرز در فصل گذشته یک گل بزرگ در ایبروکس به ثمر رساند و تبدیل به یک چرخ دنده کلیدی در تیم سلتیک شد.

کارتر-ویکرز در فصل گذشته یک گل بزرگ در ایبروکس به ثمر رساند و تبدیل به یک چرخ دنده کلیدی در تیم سلتیک شد.

و در حال حاضر مدافع متولد اسکس حتی یک پیام شخصی از تد لاسو در آستانه جام جهانی

در آن نوشته شده است: «کامرون، پس اجازه دهید این موضوع را به درستی درک کنم. پدرت یک شهروند فرانسوی است که مادرت را در یونان ملاقات کرد و تو را در اسکس بزرگ کرد. شما تابستان را در باتون روژ گذراندید و اکنون برای تیم ملی مردان ایالات متحده بازی می کنید!

«اگر این آمریکایی‌ترین چیزی نیست که تا به حال درباره آن شنیده‌ام، نمی‌دانم چیست. بسیار خوب، شاید سوزان و آنتونی پای سیب را به هم می خورند، اما صادقانه بگویم، همه شما گردن و گردن هستید.

این تا زمانی است که شما و پسرها شکوه را به خانه بیاورید، آنگاه همه ما خواهیم گفت: به آن عقاب طاس نگاه کن! تقریباً به اندازه کامرون کارتر ویکرز آمریکایی است! مشتاق عقاب، تد لاسو.”

مطمئناً این آسان‌ترین سفر برای کارتر-ویکرز نیست، اما او زمانی که در اواخر این ماه مقابل سه شیرها در قطر صف آرایی کند، غرور زیادی را احساس خواهد کرد.

جام جهانی را با talkSPORT تماشا کنید

کامرون کارتر-ویکرز انگلیسی الاصل، پسر یک بازیکن سابق NBA است که زمانی مائوریسیو پوچتینو را مجروح کرده بود، حالا قرار است در برابر سه شیرها در قطر صف آرایی کند.

در talkSPORT ما از طرفداران پشتیبانی می‌کنیم، بنابراین بیایید و برای تجربه نهایی هواداران جام جهانی در این زمستان به ما بپیوندید – در TalkSPORT Fan Zone.

در یک مکان بزرگ سرپوشیده در زیر طاق‌ها در واترلو در لندن، نمایش‌های زنده هر بازی جام جهانی را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت.

پرسش و پاسخ با استعداد talkSPORT وجود خواهد داشت، شما بخشی از پخش زنده ما خواهید بود، و همچنین مقدار زیادی غذا و نوشیدنی ارائه خواهد شد.

بیایید و از بهترین تجربه هواداران جام جهانی در لندن لذت ببرید – و از ما لذت ببرید – با بلیط فروشی برای بازی های مرحله گروهی انگلیس و ولز هیچ جایی!
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا