فوتبالورزشی

کریستیانو رونالدو به دلیل در آغوش گرفتن نقاش ایرانی در فضای عمومی با واکنش شدید | اخبار فوتبال


از آغوش تا تیتر!

CR7 در آغوش گرفتن گرم و گرفتن عکس با طرفدارش

کریستیانو رونالدو به دلیل یک عمل محبت آمیز به ظاهر بی گناه با جنجال غیرمنتظره و مجازات احتمالی روبرو است. اگرچه ایران هرگونه ادعای احتمالی برای دریافت 99 ضربه شلاق به CR7 را به دلیل “زنا” رد کرد.

فوق ستاره پرتغالی که در حال حاضر در تیم النصر عربستان بازی می کند، ماه گذشته در سفری که به ایران داشت به دلیل یک حرکت صمیمانه خود را در آب داغ دید.

رونالدو در ایران برای شرکت در بازی النصر در لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس در 28 شهریور ماه به ایران آمده بود. فاطمه که معلولیت دارد و با پاهایش هنر می آفریند، این اثر هنری را به رونالدو تقدیم کرد.

این فوتبالیست 38 ساله در لحظاتی قدردانی این هنرمند را در آغوش گرفت و نوک بر پیشانی او کاشت. در حالی که این ژست کاملاً بی ضرر به نظر می رسید، گزارش شده است که در ایران جنجال برانگیخته است. گزارش های متعدد حاکی از آن است که در کشور، لمس زن دیگری در حین رابطه می تواند زنا محسوب شود.

رونالدو که رابطه طولانی مدت با جورجینا رودریگز داشته است، اکنون خود را درگیر این موضوع پیچیده فرهنگی می بیند.

به گزارش چند رسانه ایرانی، ظاهرا رونالدو به دلیل اعمالش به 99 ضربه شلاق محکوم شده است.

با این حال، دولت ایران هر گونه چنین ادعایی در مورد ستاره پرتغالی را رد می کند و بیانیه ای را روی دسته X منتشر می کند.

وی ادامه داد: صدور حکم دادگاه علیه ورزشکاران بین‌المللی در ایران را قویا تکذیب می‌کنیم، اینکه انتشار چنین اخبار بی‌اساسی می‌تواند جنایات علیه بشریت و جنایات جنگی علیه ملت مظلوم فلسطین را تحت الشعاع قرار دهد، مایه نگرانی است.

لازم به ذکر است که کریستیانو رونالدو در روزهای 18 و 29 شهریور برای شرکت در یک مسابقه رسمی فوتبال به ایران سفر کرد و با استقبال بسیار خوب مردم و مسئولان مواجه شد. دیدار صمیمانه و انسانی وی با فاطمه حمامی نیز مورد تحسین و تحسین مردم و مسئولان ورزش کشور قرار گرفت.

همچنین بخوانید| لیونل مسی یک نیمه در برد 1-0 آرژانتین در مقدماتی جام جهانی بازی کرد. برزیل و ونزوئلا مساوی کردند

در حال حاضر قرار نیست این نماد فوتبال برای هیچ بازی با النصر به ایران بازگردد. با این حال، اگر این تیم به مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کند، ممکن است چنین دیداری در افق باشد.

با وجود جنجال های در حال گسترش، رونالدو که در سال 2022 به النصر پیوست، هنوز هیچ بیانیه ای در این مورد منتشر نکرده است.

هندوستان تایمز تلاش کرد تا نظرات خود را با رونالدو در میان بگذارد.

“اخبار هیجان انگیز! هندوستان تایمز اکنون در کانال های WhatsApp است کریستیانو رونالدو به دلیل در آغوش گرفتن نقاش ایرانی در فضای عمومی با واکنش شدید | اخبار فوتبال همین امروز با کلیک کردن روی لینک مشترک شوید و از آخرین اخبار مطلع شوید!” اینجا کلیک کنید!

آخرین اخبار بازی های آسیایی 2023 را مشاهده کنیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا