فوتبالورزشی

کریستیانو رونالدو پیشنهاد 275 میلیون یورویی باشگاه عربستانی را رد کرد | اخبار فوتبال

کریستیانو رونالدو اخیراً قصد خود را روشن کرده است که می‌خواهد به دومین دوره حضورش در منچستر یونایتد علیرغم اظهارات اریک تن هاگ “غیرفروشی” پایان دهد. اما به نظر می رسد که رونالدو به تلاش دیگری برای ترک اولدترافورد پایان داده است زیرا ستاره منچستریونایتد در حال رد پیشنهاد ضربه گیر او از یک باشگاه عربستانی ناشناس در اوایل این هفته است.

رونالدو با پیشنهاد 30 میلیون یورویی از سوی باشگاه عربستانی سعودی که نامش فاش نشده است، از منچستریونایتد به خدمت گرفته شده است، در حالی که به این ملی پوش پرتغالی فرصت تبدیل شدن به پردرآمدترین فوتبالیست تاریخ را با پیشنهاد 275 میلیون یورویی برای دو فصل آینده داده است.

با این حال، طبق گزارش ESPN، رونالدو قرار است این پیشنهاد را رد کند و به جستجوی باشگاه بعدی ادامه دهد. این بازیکن 37 ساله تا پایان ژوئن سال آینده با شیاطین سرخ قرارداد دارد و امکان تمدید حضورش در این باشگاه برای یک سال دیگر وجود دارد.

همچنین بخوانید: “مسی یا رونالدو؟”: اسطوره یوونتوس جورجیو کیه لینی بحث GOAT را دوباره برانگیخت

با وجود اینکه رونالدو به دلیل مشکلات خانوادگی تور پیش فصل منچستریونایتد را از دست داد، تن هاگ روز سه شنبه فاش کرد که قبل از رفتن به تور، “گفتگوی بسیار خوبی” با فوق ستاره پرتغالی داشته است.

تن هاگ گفت: “ما در حال برنامه ریزی با کریستیانو رونالدو برای این فصل هستیم، بنابراین تمام است، من مشتاقانه منتظر همکاری با او هستم.” کریستیانو رونالدو فروشی نیست. کریستیانو در برنامه های ما است و می خواهیم با هم به موفقیت برسیم.

او گفت: “من قبل از مطرح شدن این موضوع با او صحبت کردم. گفت و گو و صحبت بسیار خوبی داشتم.” تن هاگ که از او خواسته شد توضیح بیشتری بدهد، گفت: “این بین من و کریستیانو است. تنها چیزی که می توانم تایید کنم این است که ما یک گفتگوی واقعی خوب با هم داشتیم.”


بستن داستان


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا