فوتبالورزشی

کلوپ می گوید لیورپول باید مقابل منچستریونایتد “عصبانی” و “طمع” باشد | اخبار فوتبال

لیورپول که قبلا قهرمان لیگ کاپ شده و در فینال جام حذفی و نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد، با هفت بازی مانده به منچسترسیتی، صدرنشین لیگ، با یک امتیاز عقب افتاده است.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به بازیکنانش گفته است که بازی خود در لیگ برتر مقابل منچستریونایتد را در روز سه‌شنبه به عنوان مهم‌ترین سه امتیاز زندگی‌شان ببینند و به تلاش‌های خود برای رسیدن به یک چهارگانه بی‌سابقه ادامه دهند.

لیورپول که قبلا قهرمان لیگ کاپ شده و در فینال جام حذفی و نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد، با هفت بازی مانده به منچسترسیتی، صدرنشین لیگ، با یک امتیاز عقب افتاده است.

در حالی که یونایتد رتبه پنجم برای پنجمین فصل متوالی بدون جام در مسیر است، کلوپ روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که آنها همچنان می توانند “مشکلات بزرگ” لیورپول را در آنفیلد ایجاد کنند.

او گفت: «ما باید به نحوی خوب و از این جور چیزها عصبانی باشیم. حریص، واقعاً، اگر چیزی نبرده اید مثل خودتان هستید، مثل اینکه با امتیاز صفر خواهید بود و این مهمترین سه امتیاز زندگی شما است.

این در واقع نگرشی است که ما برای این بازی نیاز داریم، زیرا کیفیت آن بسیار بالاست و آن‌ها برای اینکه در آن روحیه نباشند بسیار خوب هستند.»

https://www.youtube.com/watch?v=AHkTjqZfLZs

رالف رانگنیک از سال گذشته که به طور موقت هدایت یونایتد را برعهده گرفت نتوانست الهام بخش یک چرخش در ثروت یونایتد باشد و کلوپ گفت که هیچ راه حل سریعی برای مشکلات باشگاه وجود ندارد.

وی افزود: زمانی که من اینجا را شروع کردم، وضعیت مشابهی داشتیم. “ما از روز اول پرواز نداشتیم. بگذارید اینطور بگویم، و ممکن است بعد از شش یا هفت هفته فکر کنید: “واقعاً خیلی بهتر از قبل است؟”

“وقتی در آن موقعیت قرار می گیرید، فقط می پذیرید که به تمام مراحل نیاز دارید. نمی توانید فقط یک اسپری جادویی بپوشید و از آنجا بروید.”

لیگ برتر را به صورت زنده در شبکه Star Sports و Disney+ Hotstar تماشا کنید

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.

بستن داستان

کلوپ می گوید لیورپول باید مقابل منچستریونایتد "عصبانی" و "طمع" باشد | اخبار فوتبال


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا