ارز دیجیتالاقتصادی

کنفرانس Cosmoverse 2021 در لیسبون آغاز می شود


تیمی که در پشت شبکه بلاک چین قابل همکاری Cosmos (ATOM) قرار دارد، اخیرا میزبان این شبکه بود کنفرانس Cosmoverse زندگی می کنند از لیسبون، پرتغال.

در آغاز این رویداد دو روزه، زکی مانیان، یکی از بنیانگذاران پروژه سامل، یا DeFi، و توسعه دهنده اصلی سابق در Cosmos and Tendermint (مشارکت کننده اصلی شبکه Cosmos)، تعدادی از فناوری های در دست توسعه توسط اکوسیستم Cosmos را مورد بحث قرار داد.

به گفته مانیان، توسعه ای به نام ABCI ++ امکان اضافه شدن رویدادهای توافقی در مورد سایر بلاک چین ها را به فرآیند تولید بلوک فراهم می کند و کارایی پل های زنجیره ای متقاطع و اوراکل ها را در شبکه بهبود می بخشد. در مرحله بعد، توسعه دهندگان می توانند از عملکرد پویا IBC (dIBC) برای معرفی پیشنهادهای حاکمیتی در سراسر زنجیره های بلوکی مختلف به جای انتقال توکن IBC استفاده کنند. ثالثاً، اشتراک مایع به کاربران اجازه می دهد تا ATOM خود را به اشتراک بگذارند در حالی که مشتقاتی از دارایی را دریافت می کنند که می تواند در برنامه های DeFi استفاده شود. در نهایت، حساب‌های interchain برای کمک به ساخت برنامه‌های چند زنجیره‌ای هستند، جایی که سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز یا DAO‌ها در یک زنجیره می‌توانند مستقیماً حساب‌ها یا کیف پول‌ها را در زنجیره دیگر کنترل کنند.

خبر پیشنهادی:   روسیه در سال 2022 سرنوشت مبادلات رمزنگاری را تعیین می کند - مقررات بیت کوین نیوز

سانی آگاروال، یکی از بنیانگذاران Osmosis، یک صرافی غیرمتمرکز، یا DEX، در اکوسیستم کیهان، مفهوم سرمایه گذاری نقدینگی را بیشتر در طول پانل توضیح داد. آگاروال توضیح داد که دارندگان سکه به زودی می توانند با دسترسی همزمان به چندین استخر DeFi با توکن های زیربنایی، بازدهی بهتری کسب کنند. او مثالی از کاربرانی را مطرح کرد که توکن‌های اسموز (OSMO) خود را برای تامین نقدینگی معاملاتی برای صرافی، دریافت توکن‌های ارائه‌دهنده نقدینگی OSMO، و سپس بازگرداندن همان توکن‌های OSMO LP به یک استخر سهام ارائه کردند. بنابراین دارندگان سکه می توانند بازدهی را در استخر LP و استخر سهام به طور همزمان برداشت کنند.

در بخش دیگری، انریکو تالین، یکی از بنیانگذاران Commercio.network، ادعا کرد که اولین بلاک چین الزام آور قانونی را در جهان ایجاد کرده است. زیرساخت آن نسخه‌های رمزگذاری‌شده داده‌های شخصی کاربران، مانند سوابق واکسن، گواهی‌نامه رانندگی، گذرنامه و غیره را ذخیره می‌کند. از نظر تئوری، کاربران می‌توانند در صورت درخواست، مانند هنگام ثبت‌نام، امضای الکترونیکی و مدرک هویت خود را از طریق بلاک چین ارسال کنند. یک حساب بانکی جدید سپس تأییدکننده می‌تواند از طریق اجماع غیرمتمرکز تأیید کند که امضا واقعی است و اسناد از یک صادرکننده قانونی هستند.

با این حال، هیچ داده شخصی در بلاک چین رد و بدل نمی شود، فقط مدارک آنها. سپس تالین در مورد امکان ایجاد توکن غیرقابل تعویض قانونی الزام آور یا NFT، قراردادهایی که مالکیت دارایی های دنیای واقعی را تایید می کند، بحث کرد. اواخر امسال، ویژگی‌های پخش حریم خصوصی، IBC، و NFT‌های اسناد قانونی همگی در Commercio.network در دسترس خواهند بود.

خبر پیشنهادی:   مزایده NFT مجموعه جنسیس راس اولبریخت، میلیون‌ها دلار در قیمت پیشنهادی اتریوم مشاهده می‌کند – اخبار بیت کوین