ارز دیجیتالاقتصادی

کودک نابغه با ضریب هوشی 162 برای کریسمس ارز دیجیتال می خواهد و آن را دریافت می کند


آرزوی داشتن ارزهای دیجیتال در کریسمس برای یک نوجوان 12 ساله با ضریب هوشی (IQ) بالاتر از آلبرت انیشتین محقق شد.

بارنابی سوینبرن، ساکن بریستول، انگلستان، دو هدیه کریسمس، یک تست منسا برای تست ضریب هوشی و یک سبد ارزهای دیجیتال درخواست کرده بود. با توجه به BristolLive، Swinburn بالاترین امتیاز ممکن یعنی 162 را در این آزمون کسب کرد و از IQ 160 انیشتین عبور کرد. در نتیجه، پسر مدرسه‌ای عضوی از جامعه با IQ بالا شد، که 2% از بالاترین امتیازات منسا را ​​می‌پذیرد.

گیسلین، مادر سوینبرن، در مورد ارزهای رمزنگاری شده گفت:

او در حال تماشای بازارها بوده است. او برای کریسمس پاکت نامه ای می گیرد که در آن پول وجود دارد و آن را به ارز دیجیتال تبدیل می کند.

با این حال، خانواده Swinburn هنوز مقدار پول و ارزهای دیجیتال خریداری شده در کریسمس را فاش نکرده اند.

Swinburn همسو با علاقه اش به ارزهای دیجیتال، می خواهد بزرگ شود تا یک برنامه نویس شود. گیسلین افزود: “او در حال حاضر در حال بررسی دوره های دانشگاهی است و می خواهد به آکسفورد برود.”

مربوط: کودک نوپا برزیلی در اولین ذخایر بیت کوین خود بیش از 6500 درصد سود می کند

یک پدر برزیلی در سال 2017 به دختر تازه متولد شده خود 1 بیت کوین (BTC) هدیه داد که قیمت آن تقریباً 915.80 دلار بود. در چهار سال آینده، این دختر جوان شاهد بازدهی بیش از 6500٪ بود زیرا بیت کوین در 17 اکتبر به بالای 60000 دلار رسید.

پدر، ژائو کانهادا، که همچنین بنیانگذار صرافی کریپتو برزیلی فاکس بیت است، بعداً متوجه شد که سال 2017 آخرین فرصت برای او برای خرید بیت کوین با قیمت کمتر از 1000 دلار بود:

«به محض اینکه دخترم به دنیا آمد، در سال 2017، 1 بیت کوین برای او خریدم، نه فقط به عنوان هدیه، بلکه به عنوان راهی برای سرمایه گذاری در این اقتصاد جدید. در آن زمان، BTC 5000 ریال برزیل هزینه داشت.