فوتبالورزشی

کووید-19: آنتونیو کونته از جلسه لیگ برتر با مدیران انتقاد کرد و اعتراف کرد که “هدر دادن زمان” بود | اخبار فوتبال

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام هاتسپور، جلسه لیگ برتر با مدیرانش را به دلیل نگرانی‌های COVID-19 مورد انتقاد قرار داد.

کونته گفت که به نظر می‌رسد جلسه با مدیران در روز پنجشنبه، در میان افزایش مداوم پرونده‌هایی که توسط نوع Omicron ایجاد شده، اتلاف وقت بوده است.

کونته سرمربی تاتنهام روز جمعه در پاسخ به این سوال که احساس کرد جلسه چگونه پیش رفت، به خبرنگاران گفت: “بعضی از مربیان سعی کردند در مورد راه حل ها صحبت کنند، اما فکر می کنم همه چیز قطعی شده بود و دیروز یک دیوار بود.”

وی افزود: «به همین دلیل نیز ترجیح می‌دهم وارد بحث یا گفتگو نشوم. کونته در مورد اینکه آیا فکر می‌کند وقت تلف کردن است یا نه، گفت: “من فکر می‌کنم اینطور است. زیرا وقتی دیواری در مقابل خود دارید، می‌توانید بپرسید و در مورد آنچه می‌خواهید صحبت کنید، اما هر تصمیمی گرفته شد.”

اسپرز در اوایل این ماه تحت تأثیر شیوع کووید قرار گرفت، زیرا باشگاه پس از آن تأیید کرد که تست هشت بازیکن تیم اصلی خود و پنج نفر از کارکنان آنها برای ویروس مثبت بوده است.

تا به امروز، 13 بازی لیگ برتر وجود داشته است که در دو هفته گذشته به دلیل شیوع بیماری در بین چندین تیم به تعویق افتاده است. اخیراً، لیست بازی‌های باکسینگ دی لیگ با سه بازی کاهش یافت، که لیورپول مقابل لیدز، وولوز مقابل واتفورد و برنلی مقابل اورتون همگی لغو شدند.

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.

بستن داستان

کووید-19: آنتونیو کونته از جلسه لیگ برتر با مدیران انتقاد کرد و اعتراف کرد که "هدر دادن زمان" بود | اخبار فوتبال

.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا