کار آفرینی و استارتاپ

کیسه های Nfinite 100 میلیون دلار برای ارائه تجارت الکترونیکی سه بعدی – TechCrunch

هنگام خرید آنلاین، این فرصت را ندارید که اقلام را بردارید و به آنها نگاه کنید، اما n محدود در تلاش است تا نحوه تجسم محصولات به صورت آنلاین را تغییر دهد تا واقعی تر به نظر برسند.

این شرکت که مقر آن در فرانسه است، یک پلتفرم تجارت الکترونیک بصری مبتنی بر SaaS با ابزارهایی برای ایجاد تصاویر سه بعدی برای تجارت الکترونیکی توسعه داده است. بر اساس عملکرد nfinite در سال گذشته، این حوزه برای سرمایه‌گذاران تجارت الکترونیک و سرمایه‌گذاری خطرپذیر مناسب است.

به این دلیل است: این شرکت در سال گذشته 10 برابر درآمد سالانه رشد کرد و توسط سه تا از پنج خرده‌فروش برتر جهان، الکساندر دو ویگان، بنیانگذار و مدیر عامل nfinite، به TechCrunch گفت. و، این شرکت 100 میلیون دلار بودجه سری B را در روز سه شنبه اعلام کرد، که به سرعت پس از یک 15 میلیون دلار سری A در ماه فوریه اعلام شد.

دور جدید توسط Insight Partners رهبری می‌شد و شامل مشارکت سرمایه‌گذاران فعلی US Venture Partners بود و در مجموع 130 میلیون دلار سرمایه مخاطره‌آمیز از زمان تاسیس این شرکت در سال 2017 به nfinite می‌دهد.

در آن زمان، دی ویگان و تیمش این شرکت را راه اندازی کردند تا تجربیات بصری آنلاین بهتری را برای املاک و مستغلات ارائه دهند و تصاویری مبتنی بر رایانه برای فروش آپارتمان ها ایجاد کنند. یک سال بعد، آنها متوجه شدند که بازار بزرگ تری در تجارت الکترونیک وجود دارد و تمرکز خود را برای افزایش ترافیک و فروش به آنجا تغییر دادند. بنابراین به جای نمایش یک آپارتمان، از تصاویر آن برای مبلمان استفاده شد. طی چند سال آینده، nfinite پلتفرم خود را در صنایع مختلف گسترش داد و نسخه ای را که امروز در سال 2021 است به طور رسمی راه اندازی کرد.

دی ویگان توضیح داد که با پیش بینی رشد 50 درصدی تجارت الکترونیک برای رسیدن به فروش 7.4 تریلیون دلاری در چهار سال آینده، تنها نقطه لمس تجسم محصول است.

او افزود: «مصرف‌کنندگان بیشتر و بیشتر می‌خواهند، اما مشتریان تجارت الکترونیک با عکس‌های ثابت قدیمی دست و پنجه نرم می‌کنند». ما تصمیم گرفتیم یک پلت فرم تجارت الکترونیکی SaaS بسازیم تا تصاویری نامحدود از طریق دسکتاپ ایجاد کنیم تا بتوانید محصولات خود را به نمایش بگذارید. ماموریت ما این است که خریداران درک بهتری از محصول داشته باشند و اطمینان بیشتری برای خرید آنلاین داشته باشند.

او ادامه داد که یک عکس در زمان منجمد شده است، نمی‌توان آن را به‌روزرسانی یا سفارشی‌سازی کرد، اما با استفاده از تصاویر تولید شده توسط رایانه، می‌توان آن را به صورت سه بعدی درآورد تا بتواند تصویری زنده باشد. هم قابل تنظیم و هم به روز رسانی

به عنوان مثال، می توانید یک مبل را بردارید، آن را در اتاق نشیمن به نمایش بگذارید و سپس پس زمینه فصل را تغییر دهید یا آن را به سمت ترندها هدف قرار دهید. تاثیر آن، تصاویر بهتری است که معیارهای بیشتری را از محصول نشان می‌دهد، یعنی تبدیل بیشتر و نرخ بازدهی کمتر و صرفه‌جویی در پول برای مشتریان. دی ویگان به طور متوسط ​​پس انداز دو رقمی و بهبود معیارها را برای مشتریان تجارت الکترونیک خود تخمین می زند.

علاوه بر این، nfinite دارایی‌های بصری را نیز ارائه می‌کند که با برنامه‌های Web 2.0 و web3 سازگار هستند، بنابراین با تحقق پتانسیل آینده متاورس، مشتریان تجارت الکترونیک از قبل این قابلیت را خواهند داشت.

اکنون که این شرکت اساس نحوه خودکارسازی تصاویر سه بعدی در مقیاس را پایه گذاری کرده است، de Vigan قصد دارد بودجه جدید را در مقیاس تیم های فروش و بازاریابی nfinite مستقر کند. این شرکت در اروپا با نیمی از تحقیق و توسعه و بازار خود در فرانسه شروع به کار کرد و در حال حاضر عملیات مشتری مداری آن در ایالات متحده است. در سال 2021، این شرکت هیچ مشتری در ایالات متحده نداشت و اکنون این منطقه 80 درصد از شرکت را تشکیل می دهد درآمد و 40 درصد از لوگوها.

تعداد کارکنان این شرکت از 40 نفر در سال گذشته به 100 نفر افزایش یافت و د ویگان قصد دارد در 12 ماه آینده 250 کارمند داشته باشد. همچنین صدها هزار تصویر ارائه می‌کند که در چند سال آینده به میلیون‌ها خواهد رسید.

وی افزود: «تجارت الکترونیک انقلاب بعدی تجارت الکترونیک برای ما است و بنابراین مرحله بعدی این است که در این دسته در آمریکا، اروپا و آسیا مقیاس کنیم تا به استاندارد تبدیل شویم».

در همین حال، شرکت‌های دیگر نیز به سرمایه‌گذاری خطرپذیر علاقه زیادی به رویکردهای خود در تجارت پیدا کرده‌اند. به عنوان مثال، Lucky 3 میلیون دلار برای API plug-in-play خود برای مشاغل Shopify جمع آوری کرد در حالی که Trax مستقر در سنگاپور 640 میلیون دلار بودجه سری E برای فناوری خود برای مدیریت قفسه فروشگاه ها دریافت کرد.

به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری، ربکا لیو-دویل، مدیر عامل Insight Partners، اکنون به هیئت مدیره nfinite پیوسته است.

او در بیانیه‌ای گفت: «nfinite در حال تعریف مجدد فضای تجارت الکترونیک با پلتفرمی است که محتوای بصری با کیفیت بالا را در مقیاس تولید می‌کند – و بزرگ‌ترین و نوآورترین خرده‌فروشان آنلاین در حال حاضر توجه داشته‌اند. این شرکت دارای پتانسیل رشد باورنکردنی است و ما نمی‌توانیم از شراکت با الکس و تیم nfinite برای کمک به آنها برای به ثمر نشستن آن هیجان‌زده باشیم.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا