ارز دیجیتالاقتصادی

کیف پول سامورایی به ساخت مستندی درباره میراث سلاح گرم سه بعدی کودی ویلسون کمک می کندیک مستند جدید در مورد چاپ سه بعدی سلاح گرم و Cody Wilson از دفاع توزیع شده قرار است منتشر شود. این فیلم به کارگردانی جسیکا سولس و تهیه کنندگی Encode Productions و تیم کیف پول سامورایی، به صورت دیجیتالی در 21 اکتبر 2023 اکران خواهد شد.

بازی Death Athletic با بازی کودی ویلسون و ظهور اسلحه های چاپ سه بعدی


Death Athletic: A Disident Architecture” عنوان این مستند است که پس از دو نمایش در نیویورک و تگزاس در تاریخ 21 اکتبر اکران می شود. این فیلم که کار پیشگام کودی ویلسون در قلمرو چاپ سه بعدی اسلحه گرم را برجسته می کند، با همکاری خالق کیف پول بیت کوین متمرکز بر حریم خصوصی تولید شده است. کیف پول سامورایی، توماس دانلی و تولیدات را رمزگذاری کنید.

جسیکا سولساو که به‌خاطر کارگردانی در فیلم‌های «بدون کنترل»، «شب‌های بلوبری من» و «جوهر پژواک» شناخته می‌شود، همچنین «Death Athletic» را کارگردانی کرد. این مستند جنبش رو به رشد چاپ اسلحه سه بعدی را با تاکید قابل توجه بر مشارکت ویلسون نشان خواهد داد. ابتدا مارک هوچستاین از Coindesk این خبر را اعلام کرد سامورایی عنوان تهیه کننده اجرایی مستند اسلحه پرینت سه بعدی را دریافت کرد.

کیف پول سامورایی به ساخت مستندی درباره میراث سلاح گرم سه بعدی کودی ویلسون کمک می کند

ویلسون به خاطر اختراع اولین تفنگ پرینت سه بعدی کاربردی، Liberator، و به دلیل مشارکت در بنیانگذاری این تفنگ که اکنون از بین رفته است، شناخته شده است. بیت کوین کیف پول حریم خصوصی، کیف پول تاریک. از زمان آغاز به کار Liberator، تعداد زیادی از طراحان طرح‌های چاپ سه‌بعدی اسلحه گرم خود را توسعه داده، اصلاح کرده و به اشتراک گذاشته‌اند.این فیلم همچنین چالش های حقوقی ویلسون و شرکتش را علیه دولت ایالات متحده پوشش می دهد. همچنین ماشین آلات CNC “Ghost Gun” متعلق به Defense Distributed را برجسته می کند. اخیرا، Wilson و Defense Distributed Gatgpt را معرفی کردند، یک ربات چت مولد هوش مصنوعی (AI) که به داده های تفنگ منبع باز اختصاص دارد.

قابل ذکر است که “Death Athletic” کمک های مالی را در ارزهای دیجیتال دریافت کرد بیت کوین، ETH، و XMR، با آن آدرس بیت کوین جمع آوری تقریباً 0.686 بیت کوین از زمان تاسیس آن

نظر شما در مورد مستند آتی با حضور Wilson، Defense Distributed و جنبش سلاح گرم سه بعدی چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا