ارز دیجیتالاقتصادی

کیف پول FTX 10 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال جابه‌جا می‌کند و ترس از تخلیه توکن‌ها را در آینده ایجاد می‌کند.


کیف پولی که متعلق به صرافی ورشکسته FTX است، دارایی های دیجیتالی به ارزش 10 میلیون دلار را از شبکه Solana (SOL) به اتریوم منتقل کرده است و این نگرانی ها را برانگیخته است که این ممکن است آغاز یک سری از توکن ها در بحبوحه روند ورشکستگی صرافی باشد.

بر اساس داده‌های پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intelligence، کیف پول FTX از 31 آگوست به ارزش 6.23 میلیون دلار اتر (ETH) به همراه بیش از 4 میلیون دلار آلتکوین انتقال داده است.

اینها شامل 1.2 میلیون دلار توکن FTX (FTT)، 1.8 میلیون دلار Uniswap (UNI)، 1.3 میلیون دلار HXRO (HXRO)، 550،000 دلار سوشی سواپ (SUSHI) و 260،000 دلار توکن مرزی (FRONT) – که همگی به یک کیف پول FTX دیگر از طریق پل Wormhole.

در 24 آگوست، FTX طرحی را برای انتصاب مدیریت سرمایه دیجیتال Galaxy مایک نووگراتز به عنوان مدیر سرمایه گذاری که مسئول نظارت بر فروش و مدیریت دارایی های رمزنگاری بازیابی شده خود است، پیشنهاد داد.

طبق این طرح، املاک FTX فقط مجاز به فروش 100 میلیون دلار از توکن ها در هفته خواهد بود، با این حال، این محدودیت می تواند به 200 میلیون دلار بر اساس توکن فردی افزایش یابد. این محدودیت ها برای به حداقل رساندن تأثیر فروش توکن در نظر گرفته شده است و در عین حال به FTX اجازه می دهد تا اعتباردهندگان را کامل کند.

علاوه بر این طرح، صرافی همچنین درخواست جداگانه‌ای برای محافظت از دارایی‌های بزرگتر خود از بیت‌کوین (BTC) و اتر ارائه کرد.

در حالی که پیشنهادات ارائه شده در پرونده ها هنوز از نظر قانونی لازم الاجرا نیستند، انتظار می رود که پرونده فروش توکن FTX در 13 سپتامبر در دادگاه ورشکستگی دلاور مطرح شود.

مربوط: پرونده دادگاه FTX خرید قایق بادبانی 2.5 میلیون دلاری مدیرعامل سابق Alameda را فاش می کند

در جلسه استماع 12 آوریل، FTX فاش کرد که تقریباً 7.3 میلیارد دلار دارایی نقدینگی را بازیابی کرده است که 4.8 میلیارد دلار از این مبلغ شامل دارایی های بازیافت شده تا نوامبر 2022 است.

با توجه طبق اسناد ارائه شده در جلسه، FTX در مجموع 4.3 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده را برای بازیابی سهامداران با قیمت های بازار تا 12 آوریل نگه داشته است.

دارایی های FTX برای بازیابی سهامداران از 12 آوریل در دسترس است. منبع: سالیوان و کرامول

طرح سازماندهی مجدد فعلی برای FTX شامل راه اندازی مجدد بالقوه صرافی ارزهای دیجیتال است، با مدیر عامل FTX، جان ری سوم، گفت که این شرکت “فرایند دعوت از طرف های علاقه مند برای راه اندازی مجدد صرافی FTX.com را آغاز کرده است.”

به گفته وکلای FTX، راه اندازی صرافی جدید انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2024 تکمیل شود.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید – کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند