فوتبالورزشی

گارناچو با شکست منچستریونایتد 2-1 فولام را به عنوان برنده دیررس دست یافت | اخبار فوتبال

آلخاندرو گارناچو از روی نیمکت آمد تا یک گل را برای منچستریونایتد به ثمر برساند که در آخرین بازی خود در لیگ برتر قبل از تعطیلات جام جهانی یکشنبه با نتیجه 2-1 فولام را در کریون کوتیج شکست داد.

کریستین اریکسن که قرار است برای دانمارک در جام جهانی بازی کند، در دقیقه 14 گل اول را به ثمر رساند و پس از آنکه آنتونی مارسیال و برونو فرناندز هوشمندانه با هم ترکیب شدند و این فرصت را ایجاد کردند، در تیرک دروازه به خانه رفت و توپ را به خانه هدایت کرد.

کارلوس وینیسیوس تقریباً بلافاصله پس از پایان وقت استراحت فولام را به تساوی رساند، و با پیچ و تاب ضربه ای را زد که دروازه بان داوید دخیا پشت سر آن را هدایت کرد، و اسپانیایی یک مهار فوق العاده دیگر برای جلوگیری از ضربه سر تیم ریم از کرنر بعدی انجام داد.

تیم میزبان در دقیقه 61 با گلی شبیه به منچستریونایتد گل تساوی را به تساوی کشاند. ویلیان، وینگر، تام کرنی را در سمت راست بازی داد و او دو دقیقه پس از بیرون آمدن از روی نیمکت، دنیل جیمز، وینگر سابق یونایتد را در مرکز قرار داد تا گلزنی کند.

به نظر می رسید که بازی به سمت تساوی پیش می رفت تا اینکه گارناچو با سرعت به داخل محوطه جریمه رفت و با یک شوت آرام از کنار برند لنو برای اولین گل خود در لیگ برتر گذشت تا هر سه امتیاز را در وقت های تلف شده به دست آورد.

نتیجه به این معنی است که منچستریونایتد که بازی بعدی لیگش در خانه ناتینگهام فارست در 27 دسامبر برگزار می شود، کریسمس را با 26 امتیاز در رده پنجم جشن خواهد گرفت، در حالی که فولام که در 26 دسامبر به کریستال پالاس سفر می کند، با 19 امتیاز نهم است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا