ارز دیجیتالاقتصادی

گروه 2TM، شرکت مادر مرکادو بیت کوین، 90 کارگر خود را در بحبوحه سرد شدن بازار اخراج کرد – اخبار بیت کوین

2TM Group، یک تک‌شاخ Latam و شرکت مادر Mercado Bitcoin، یک صرافی ارز دیجیتال مبتنی بر Latam، اعلام کرده است که به دلیل سرد شدن فعلی بازار، مجموعه‌ای از اخراج‌ها را اجرا خواهد کرد. این شرکت اعلام کرد که انگیزه این اقدام تغییرات سناریوی مالی جهانی اخیر است که باعث شده در موقعیت خود تجدید نظر کند و هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهد.

گروه 2TM 90 کارمند خود را اخراج کرد

چندین شرکت در سطح جهانی و همچنین در لاتام در حال آماده شدن برای تغییرات منفی هستند که بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کرده اند در بازار رخ دهد. 2TM Group، یک اسب شاخدار برزیلی که همچنین شرکت مادر Mercado Bitcoin، یکی از بزرگترین صرافی‌های رمزنگاری در لاتام است، اعلام کرده است که تعدادی اخراج را اجرا خواهد کرد که به حفظ عملیات آن در آینده کمک خواهد کرد.

مطابق با رسانه های محلی، این شرکت کمی بیش از 10٪ از کارکنان خود را اخراج خواهد کرد و 90 کارمند از مجموع 750 نفر نیروی کار خود به زودی دفاتر خود را ترک خواهند کرد. گروه 2TM اخراج کارکنان را به تغییر سناریوی مالی جهانی که به دلیل نرخ های بهره بالا و تورم رو به رشد در حال وقوع است، نسبت داد.

گروه 2TM درباره وضعیتی که این شرکت با آن مواجه است، اظهار داشت:

این سناریو مستلزم تعدیل‌هایی بود که فراتر از کاهش هزینه‌های عملیاتی بود و اخراج برخی از کارکنان ما را نیز ضروری می‌کرد. فرآیندی که ما انجام دادیم با شفافیت و احترام هدایت شد تا میراث هر یک از کارمندانی که به ما کمک کردند تا به اینجا برسیم.

این شرکت همچنین اعلام کرد که کارگران اخراج شده می توانند از بسته ای از مزایا برخوردار شوند که شامل تمدید طرح بهداشتی آنها و کمک به نقل مکان به شرکت های دیگر است.


آماده شدن برای Shaky Times

گروه 2TM آخرین شرکت از مجموعه‌ای از شرکت‌هایی است که یا تغییراتی در برنامه‌های استخدام خود ایجاد کرده‌اند و یا شروع به اخراج کارکنان خود کرده‌اند تا از سرد شدن بازار فعلی جان سالم به در ببرند. Coinbase، یک صرافی ایالات متحده، نه تنها اعلام کرد که برنامه های استخدام خود را مسدود می کند، بلکه برخی از پیشنهادات شغلی پذیرفته شده خود را برای کارمندانی که هنوز شروع به کار در شرکت نکرده اند، لغو می کند.

در Latam، صرافی هایی مانند Bitso و Buenbit نیز ساختارهای کاری خود را تطبیق داده اند و بخشی از کارکنان خود را اخراج کرده اند تا در آینده در موقعیت بهتری قرار گیرند. گزارش شده بود که این شرکت در حال مذاکره برای خرید توسط Coinbase در ماه مارس است، اما طرفین مذاکرات را در ماه می رها کردند. با توجه به گزارش ها

نظر شما در مورد طرح اخراج اعلام شده توسط گروه 2TM چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

گروه 2TM، شرکت مادر مرکادو بیت کوین، 90 کارگر خود را در بحبوحه سرد شدن بازار اخراج کرد – اخبار بیت کوین

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر وارد بازی می‌کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد، وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا، و تحت تاثیر قرار گرفتن تحت تأثیر رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا