ارز دیجیتالاقتصادی

گزارش تحلیل Onchain می گوید که ذخایر بیت کوین Terra به Binance و Gemini ارسال شده است – Bitcoin News

پس از فروپاشی ترائوس سکه ای (UST) که زمانی پایدار بود، تعدادی از مردم تعجب کردند که بیت کوین بنیاد Luna Guard (LFG) کجا رفته است، زیرا قرار بود این سرمایه برای دفاع از برابری 1 دلاری UST استفاده شود. روز جمعه، شرکت تحلیلی و اطلاعاتی بلاک چین، Elliptic، یک پست وبلاگی منتشر کرد که بر اساس ابزارهای نظارت شبکه این شرکت، به طور خلاصه محل ارسال بیت کوین را نشان می دهد.

LFG Bitcoin Stash در 2 صرافی ارز دیجیتال بر اساس نرم افزار تجزیه و تحلیل بلاک چین Elliptic سپرده شد

در حالی که به آشفتگی اخیر بازار ارزهای دیجیتال و انفجار استیبل کوین Terra فکر می کنیم، تعداد زیادی از مردم در انجمن ها و رسانه های اجتماعی پرسید سوال: “ذخایر بیت کوین LFG کجاست؟” به عنوان مثال، این آخر هفته در توییتر یک فرد نوشت:

گارد بنیاد لونا (LFG) یک ذخیره بیت کوین داشت که قبل از شروع بحران UST و Luna بیش از 3 میلیارد دلار ارزش داشت. اما کیف پول ذخیره LFG اکنون خالی است اما گزارش شده است که بیت کوین برای آرام کردن بحران استفاده نشده است. سپس بیت کوین ها به کجا رفتند؟ مردم به پاسخ نیاز دارند.

علاوه بر این، در 13 می، بنیانگذار Terra دو کوون به مردم گفت که تیم در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی جامعه رمزنگاری در مورد موضوع است بیت کوین (BTC) ذخایر

ما در حال حاضر روی مستندسازی استفاده از LFG کار می کنیم بیت کوین ذخایر در طول رویداد de-pegging،” Kwon گفت. “لطفاً با ما صبور باشید زیرا تیم های ما همزمان چندین کار را انجام می دهند.” به دنبال موضوع توییتر Kwon، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین بیضوی منتشر شده a پست وبلاگ که LFG را توضیح می دهد بیت کوین با جزئیات بیشتر حرکت می کند.

زمانی که سازمان غیرانتفاعی LFG تصمیم گرفت بیت کوین را در 9 می منتقل کند، نرم افزار تجزیه و تحلیل بلاک چین Elliptic وضعیت را زیر نظر گرفت. پس از اینکه LFG فاش کرد که 750 میلیون دلار به صورت بیت کوین به سازندگان بازار وام خواهد داد، پست وبلاگ Elliptic جزئیاتی را ارائه کرد که Kwon توضیح داد که LFG از آن استفاده خواهد کرد. بیت کوینتجارت” سپس نرم افزار Elliptic دو تراکنش به ارزش 52189 را گرفت بیت کوین به آدرس جدید مرتبط با انبار LFG ارسال شد.

80394 بیت کوین از انبار LFG منتقل شد

علاوه بر 52189 بیت کوین، LFG یک کیف پول دیگر با 28205 نگه داشت بیت کوینو کل ذخیره بیت کوین LFG به حدود 80394 بیت کوین اضافه شد (بیت کوین) جمع. به گفته Elliptic، در میان هرج و مرج بازار، تمام وجوه به Binance و Gemini ارسال شد.

گزارش تحلیل Onchain می گوید که ذخایر بیت کوین Terra به Binance و Gemini ارسال شده است.
چشم انداز بصری زنجیره ای از انتقال بیت کوین LFG با توجه به شرکت نظارت بلاک چین Elliptic.

«کل این 52189 بیت کوین الپتیک روز جمعه گفت، متعاقباً به یک حساب واحد در جمینی، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده – در چندین تراکنش بیت کوین منتقل شد. “نمی توان بیشتر دارایی ها را ردیابی کرد یا اینکه آیا آنها برای حمایت از قیمت UST فروخته شده اند یا خیر.” پست وبلاگ اضافه می کند:

این 28205 باقی مانده است بیت کوین در ذخایر ترا در ساعت 1 بامداد UTC در 10 مه، این به طور کامل، در یک تراکنش، به حسابی در صرافی ارزهای دیجیتال Binance منتقل شد. باز هم نمی توان تشخیص داد که آیا این دارایی ها فروخته شده اند یا متعاقباً به کیف پول های دیگر منتقل شده اند.

Bitcoin.com News همچنین به بررسی حرکات onchain پرداخت و تأیید کرد که خلاصه Elliptic دقیق است. به عنوان مثال، کیف پول بیت کوین LFG با این مورد تعامل داشت آدرس بیت کوین، و کیف پول به عنوان کیف پول داغ Binance علامت گذاری شده است. Oxt.me داده ها دارای حاشیه نویسی شده توسط Ergobtc هستند که می گوید این «کیف پول داغ مرکزی» پلت فرم معاملاتی است. این کیف پول در 8 اکتبر 2021 و 9.5 میلیون ساخته شد بیت کوین از کیف پول عبور کرده است.

کیف پول بیت کوین LFG نیز با آن تعامل داشت این آدرس که همچنین دارای حاشیه نویسی oxt.me است که می گوید آدرس صرافی Gemini است. آدرس ایجاد شده در 13 ژوئن 2017، در مجموع 1,284,918 مورد را مشاهده کرده است. بیت کوین از کیف پول بیت کوین عبور کنید. در حالی که کیف پول داغ بایننس همچنان حاوی بیت کوین برای خدمات کیف پول داغ، آدرس صرافی Gemini در 14 مه 2022 موجودی صفر دارد.

برچسب ها در این داستان

ذخایر بیت کوین، تجزیه و تحلیل بلاک چین، ذخایر بیت کوین، do kwon، Elliptic، پست وبلاگ بیضوی، دنبال کردن مسیر، lfg، Luna Foundation Gaurd (LFG)، Onchain، Onchain Tools، نرم افزار، Terra، Terra (LUNA)، Terra Blockchain، Terrausd ( UST)

نظر شما در مورد خلاصه Elliptic از ذخیره و حرکات بیت کوین LFG چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

گزارش تحلیل Onchain می گوید که ذخایر بیت کوین Terra به Binance و Gemini ارسال شده است – Bitcoin News

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 5000 مقاله برای Bitcoin.com News در مورد پروتکل های مخربی که امروز در حال ظهور است، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، Elliptic

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا