ارز دیجیتالاقتصادی

گزارش: همکاری Valr با ویزا برای گسترش دسترسی به تبادل ارز دیجیتال آفریقای جنوبیصرافی کریپتو آفریقای جنوبی Valr اعلام کرد که مشارکت آن با شرکت کارت‌های جهانی ویزا قرار است دامنه این شرکت را گسترش دهد. این دو شرکت گفتند که روی راه حلی کار خواهند کرد که مشتریان Valr را قادر می سازد از شبکه شرکت کارت برای انجام یا دریافت پرداخت استفاده کنند.

استفاده از تجربه گسترده ویزا و دسترسی جهانی

صرافی ارز دیجیتال آفریقای جنوبی Valr با شرکت خدمات کارت پرداخت جهانی Visa برای گسترش استفاده از پرداخت‌های رمزنگاری در داخل و خارج از کشور آفریقایی شریک شده است. ترتیب مشارکت به این معنی است که دو شرکت در راه حل های پرداختی که از تخصص صرافی ارز دیجیتال و قابلیت های ویزا استفاده می کند، همکاری خواهند کرد.

فرزام احسانی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Valr، این همکاری را به عنوان گامی تحسین کرد که به صرافی ارز دیجیتال اجازه می دهد تا دامنه محصولات خود را گسترش دهد.

ویزا یک نام آشنا در پرداخت است، با تجربه گسترده و دسترسی جهانی. شراکت با ویزا یک گام طبیعی برای VALR بود زیرا محصولات و خدمات نوآورانه‌تری را به پایگاه مشتریان خود می‌آوریم. گفت.

Lineshree Moodley، مدیر کل Visa آفریقای جنوبی، گفت که این دو شرکت روی راه حلی کار خواهند کرد که مشتریان Valr را قادر می سازد از شبکه شرکت کارت برای انجام یا دریافت پرداخت استفاده کنند.

برای Valr، اعلام همکاری با ویزا گام دیگری در تلاش صرافی ارز دیجیتال برای تبدیل شدن به یک پلت فرم دارایی دیجیتال جهانی است. همچنین درست کمتر از یک ماه پس از آن که صرافی رمزارز اعلام کرد که فرآیند دریافت مجوز در امارات را آغاز کرده است.

ایمیل خود را اینجا ثبت کنید تا به‌روزرسانی هفتگی اخبار آفریقا را به صندوق ورودی خود دریافت کنید:

افکار خود را در مورد این داستان چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا