ارز دیجیتالاقتصادی

گزارش: Jump Trading روابط خود را با Wormhole در میان کاهش کارکنان قطع می کندبر اساس گزارش اخیر، Jump Trading Group که به دلیل تمرکز بر تکنیک‌های معاملاتی الگوریتمی و فرکانس بالا شناخته می‌شود، طبق گزارش‌ها، روابط خود را با ابتکار رمزنگاری Wormhole که به دلیل خدمات ارتباطی متقابل زنجیره‌ای معروف است، قطع کرده است. سال گذشته Wormhole به دلیل یک حادثه امنیتی بزرگ، 120000 اتریوم را از دست داد.

Wormhole and Jump Trading ‘Part Ways’

طبق گزارش بلومبرگ، تحولات اخیر نشان می دهد که Jump Trading و Wormhole راه خود را از هم جدا کرده اند. مقاله به نقل از «اهالی امر». این حساب همچنین نشان می‌دهد که سعید بدرگ و آنتونی رامیرز، مدیران سابق جامپ، ظاهراً برای مدیریت مستقل Wormhole جدا شده‌اند.

مخبران محرمانه که ترجیح می‌دهند نامشان فاش نشود، فاش کرده‌اند که به دنبال این تقسیم‌بندی، نیروی کار جامپ به حدود 75 کارمند کاهش یافته است، که تقریباً نیمی از آن چیزی است که در سال 2022 در اوج خود بود. در فوریه 2022، Wormhole دچار یک نقض بزرگ شد و 120000 اتر را از دست داد. از بهره برداری

پس از این حادثه، جامپ وارد عمل شد و اتری که به ارزش 320 میلیون دلار به سرقت رفته بود را جایگزین کرد. تیم در آن زمان گفت: «تمام سرمایه‌ها بازسازی شده‌اند و Wormhole پشتیبان‌گیری شده است». ما عمیقا از حمایت شما سپاسگزاریم و از شکیبایی شما سپاسگزاریم. تیم در حال کار بر روی گزارش دقیق حادثه است و آن را در اسرع وقت به اشتراک خواهد گذاشت.»

بر اساس داده ها از سایت dappradar.com، Wormhole تراکنش هایی به ارزش 230.48 میلیون دلار را در یک دوره 30 روزه پردازش کرده است که شامل هفت بلاک چین مجزا می شود. اگرچه خبرچینان ناشناس این اطلاعات را فاش کرده اند، جامپ هنوز در مورد این موضوع اظهار نظر عمومی نکرده است.

نظر شما در مورد جدایی جامپ و کرمچاله چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا