دانش و فناوریموبایل و تبلت

گوگل پیکسل فولد احتمالا تا سه ماهه چهارم 2023 با نمایشگر کوچکتر پیش رفته است(Pocket-lint) – مشتریان بالقوه Google Pixel Fold ممکن است کمی بیشتر از آنچه ما امیدوار بودیم منتظر بمانند، در حالی که یک گزارش جدید همچنین نشان می دهد نمایشگرهای آن ممکن است کوچک شوند.

شایعات منتشر شدن پیکسل فولد از گوگل سال‌هاست که به گوش می‌رسد و به نظر می‌رسد که ما بیش از هر زمان دیگری به چیزی که واقعاً اعلام می‌شود نزدیک شده‌ایم. اما گزارش جدید The Elec نشان می‌دهد که این اتفاق تا اواخر سال جاری بر اساس زمانی که انتظار می‌رود گوگل تولید انبوه قطعات را آغاز کند، اتفاق نخواهد افتاد.

بر اساس این گزارش، تولید انبوه تا سه ماهه سوم سال 2023 آغاز نخواهد شد، و این نشان می دهد که تا سه ماهه چهارم شاهد اعلام رسمی یا عرضه آن نخواهیم بود. هر کسی که امیدوار است Pixel خمیده در Google I/O در اواسط سال معرفی شود، اکنون ناامید شده است.

ویدیوی روز جیبی

ممکن است ناامیدی بیشتری در کارت ها وجود داشته باشد. همین گزارش به پیکسل فولد اشاره می کند که دارای صفحه نمایش تاشو 7.57 اینچی و صفحه نمایش 5.78 اینچی در بیرون است. گزارش های قبلی به صفحه نمایش داخلی 7.69 اینچی و صفحه نمایش 5.79 اینچی روی جلد اشاره می کرد که نشان می داد ممکن است چیزی تغییر کرده باشد.

همین گزارش همچنین هر گونه امیدی را که پیکسل فولد هر نوع قلمی ارائه می‌کند را از بین می‌برد و می‌گوید که هیچ دستگاه نوشتاری شبیه به گلکسی فولد با تلفن Google ارائه نخواهد شد. همچنین ادعا شده است که گوگل از فناوری تاشو استفاده شده در گلکسی زد فولد 3 صرف نظر کرده است، که نشان می‌دهد ممکن است از فناوری قدیمی‌تر استفاده شود.

نوشته الیور هاسلم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا