ارز دیجیتالاقتصادی

یان فریمن به دلیل فروش بیت کوین بدون مجوز محکوم شد، قاضی درخواست تجدیدنظر SEC را در پرونده ریپل لغو کرد و موارد دیگر – هفته در بازبینیایان فریمن، مجری برنامه Free Talk Live به دلیل فروش بیت کوین بدون مجوز به هشت سال زندان محکوم شده است، SEC در تلاش خود برای درخواست تجدیدنظر موقت علیه ریپل متحمل ضرر شده است، و تایید شده «ساتوشی» جنجال برانگیخته است. و مناظره در سایت رسانه اجتماعی X. این و موارد دیگر درست در زیر در آخرین بررسی هفته خبری Bitcoin.com.

یان فریمن، مجری مجری Free Talk Live به 8 سال حبس به دلیل اداره تجارت بیت کوین بدون مجوز محکوم شد.

یان فریمن، مجری مجری Free Talk Live به 8 سال حبس به دلیل اداره تجارت بیت کوین بدون مجوز محکوم شد.

ایان فریمن، ساکن کین، فعال آزادیخواه و مجری برنامه Free Talk Live، پس از محکومیت خود برای انتقال بدون مجوز پول، پولشویی و فرار مالیاتی در پایان دسامبر 2022، به هشت سال حبس در پشت میله های زندان محکوم شد. همکار او، مارک اج، مجری برنامه Free Talk Live، توضیح داد که درخواست تجدیدنظر برای پیگیری حکم در دست است.

ادامه مطلب

ریپل با رد درخواست تجدیدنظر موقت SEC توسط قاضی تورس پیروز شد

ریپل با رد درخواست تجدیدنظر موقت SEC توسط قاضی تورس پیروز شد

آنالیسا تورس، قاضی ناحیه ایالات متحده، درخواست تجدیدنظر موقت کمیسیون بورس و اوراق بهادار در شکایت رگولاتور علیه ریپل را رد کرد و اشاره کرد که SEC توضیح نداد که چرا تصمیم قبلی او اشتباه بوده است. تورس برای رسیدگی به مسائل باقی مانده، تاریخ آزمایشی را برای آوریل 2024 تعیین کرد.

ادامه مطلب

کنترل

کنترل “ساتوشی تایید شده” در X باعث ایجاد بحث در میان حلقه های بیت کوین شد، ایلان ماسک خواستار عمل شد

در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق)، یک حساب کاربری که در سال 2018 ایجاد شده است، سر و صدای زیادی به پا کرده است زیرا این حساب “@satoshi” نام دارد و دارای یک علامت تأیید تأیید شده است که هویت آن را تأیید می کند. تعدادی از اینفلوئنسرهای بیت کوین از ایلان ماسک خواسته اند تا علامت چک را حذف کند، و دیگران، از جمله یک پست Community Notes، پیشنهاد کردند این حساب با کریگ رایت استرالیایی مرتبط است.

ادامه مطلب

SEC و سایر رگولاتورها هشدارهای سرمایه گذاری رمزنگاری را صادر می کنند

SEC و 5 تنظیم کننده دیگر ایالات متحده هشدارهای سرمایه گذاری رمزنگاری را صادر می کنند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و چندین تنظیم کننده ارشد مالی دیگر چندین هشدار در مورد سرمایه گذاری در دارایی های کریپتو به عنوان بخشی از هفته جهانی سرمایه گذار امسال صادر کرده اند. رگولاتورها تاکید کردند: “خطر ضرر برای سرمایه گذاران فردی که در تراکنش های مربوط به دارایی های کریپتو، از جمله اوراق بهادار دارایی های کریپتو شرکت می کنند، همچنان قابل توجه است.”

ادامه مطلب

نظر شما در مورد داستان های این هفته چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا