ارز دیجیتالاقتصادی

یک مقام وزارت کار می گوید که بیت کوین 401 (k) فیدلیتی خطرات امنیت بازنشستگی آمریکایی ها را ارائه می دهد – اخبار مالی بیت کوین

وزارت کار ایالات متحده “نگرانی های جدی” در مورد سرمایه گذاری Fidelity دارد که به سرمایه گذاران اجازه می دهد بیت کوین را در حساب های 401 (k) خود برای پس انداز بازنشستگی قرار دهند. یکی از مقامات وزارت کار گفت که این امر امنیت بازنشستگی آمریکایی ها را به خطر می اندازد و تاکید کرد که “ارزهای رمزنگاری شده می توانند خطرات جدی برای پس انداز بازنشستگی ایجاد کنند.”

“نگرانی شدید” وزارت کار ایالات متحده در مورد پیشنهاد Fidelity Bitcoin 401 (k)

وزارت کار ایالات متحده به شدت نگران پیشنهاد جدید Fidelity Investments است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا 20٪ از 401 (k) پس انداز و مشارکت خود را در بیت کوین بگذارند.بیت کوین). 401 (k) یک طرح پس انداز در محل کار محبوب در ایالات متحده است که دارای مزایای مالیاتی به عنوان انگیزه ای برای سرمایه گذاری برای بازنشستگی است.

علی خاور، معاون سرپرست اداره امنیت مزایای کارکنان وزارت کار، روز جمعه در مصاحبه با وال استریت ژورنال گفت:

ما نگرانی شدیدی نسبت به کاری که Fidelity انجام داده است داریم.

خاور توضیح داد که وزارت کار معتقد است که Fidelity به پس انداز کنندگان اجازه می دهد بیت کوین را در حساب های 401(k) خود قرار دهند، امنیت بازنشستگی آمریکایی ها را به خطر می اندازد.

این مقام گفت که او ارزهای دیجیتال را یک سفته بازی می داند. او گفت: “هیجان های زیادی در مورد “شما باید اکنون وارد شوید زیرا در غیر این صورت عقب خواهید ماند” وجود دارد.

خبر پیشنهادی:   تیم DOTA 2 GAIMIN Gladiators به ​​جمع 4 برتر در استکهلم ماژور رسید – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

خاور در ماه مارس یک پست وبلاگی در وب سایت وزارت کار نوشت که در آن نگرانی ها را در مورد برنامه های بازنشستگی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مطرح کرد. وی به تفصیل گفت:

وزارت کار ایالات متحده نگرانی های جدی در مورد تصمیمات برنامه هایی دارد که مشارکت کنندگان را در معرض سرمایه گذاری مستقیم در ارزهای دیجیتال یا محصولات مرتبط مانند NFTها، سکه ها و دارایی های رمزنگاری قرار می دهد.

او توضیح داد که «ارزهای رمزنگاری شده می‌توانند خطرات جدی برای پس‌اندازهای بازنشستگی ایجاد کنند» و به چالش‌های ارزش‌گذاری، نوسانات قیمت و چشم‌انداز نظارتی در حال تحول اشاره کرد.

آیا فکر می کنید وزارت کار ایالات متحده باید نگران این باشد که Fidelity به سرمایه گذاران اجازه می دهد بیت کوین را در حساب های 401(k) خود قرار دهند؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

یک مقام وزارت کار می گوید که بیت کوین 401 (k) فیدلیتی خطرات امنیت بازنشستگی آمریکایی ها را ارائه می دهد - اخبار مالی بیت کوین

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا