دانش و فناوریلپ تاپ

یک iPhone 15 Pro رایگان با تخفیف‌هایی در AT&T، T-Mobile، و Verizon دریافت کنید


آیفون 15 پرو جدید اپل اکنون برای خرید آنلاین در AT&T، T-Mobile، Verizon و Best Buy در دسترس است. قیمت اولیه آیفون 15 پرو 999 دلار است، با این حال، می‌توانید آیفون 15 پرو رایگان را از طریق معاملات امروز اپراتور دریافت کنید.

به عنوان مثال، خرید آیفون 15 پرو از 999 دلار در Verizon و با معامله واجد شرایط و خط جدید تا 1000 دلار تخفیف دریافت کنید. اگر مدل پایه را بخرید و بالاترین ارزش را برای تلفن قدیمی خود دریافت کنید، اساساً یک آیفون 15 پرو رایگان دریافت می کنید. همچنین باید iPhone 15 Pro جدید خود را در طرح خدمات واجد شرایط Verizon Unlimited فعال کنید. اعتبارات شما در طول قرارداد 36 ماهه شما در صورتحساب ماهانه شما ظاهر می شود.

T-Mobile معامله مشابهی را ارائه می دهد که در آن هنگام خرید و فروش آیفون 11 پرو یا جدیدتر، تا 1000 دلار در آیفون 15 پرو صرفه جویی خواهید کرد. یا اگر از Android تغییر می‌دهید، حداکثر مقدار را برای Samsung Galaxy S21 Ultra یا جدیدتر، Galaxy Z Fold/Flip 3 یا جدیدتر، و Galaxy Note 20 Ultra دریافت خواهید کرد. هنگامی که تلفن جدید iPhone 15 Pro خود را تحت طرح T-Mo’s Go5G Plus یا Go5G Next فعال کردید، در طول 24 ماه اعتبار ماهانه دریافت خواهید کرد.

اگرچه می‌توانید هر تلفنی را در هر شرایطی معامله کنید، اما مقادیر متفاوت است. با اکثر اپراتورها، تلفن‌های مدل بعدی در شرایط خوب با ظرفیت بالاتر، حداکثر ارزش مبادله 1000 دلاری را به همراه دارند.

به دنبال کاهش قیمت در دستگاه اندرویدی هستید؟ برای گزینه های بیشتر، صفحه بهترین معاملات تلفن ما را ببینید.

بهترین معاملات رایگان آیفون 15 پرو امروزمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا