ارز دیجیتالاقتصادی

2 نفر از 5 پاسخ دهندگان در نظرسنجی خریدهای رمزنگاری خود را پنهان کردند – بیت کوین نیوز

یک مطالعه نظرسنجی اخیر نشان داده است که از هر پنج آمریکایی دو نفر در روابط متعهد به مخفی کردن خرید ارز دیجیتال از شریک زندگی خود اعتراف کرده اند. شرکای تقلب رمزنگاری معتقدند افشای خرید به روابط آنها آسیب می رساند.

دلایل عدم افشای خرید

یک مطالعه نظرسنجی Circuit که به دنبال تعیین میزان خیانت مالی در میان آمریکایی‌ها بود، نشان داد که از هر پنج پاسخ‌دهنده، دو نفر خریدهای ارزهای دیجیتال را از شرکای خود پنهان کرده‌اند. بر اساس یافته های نظرسنجی، پاسخ دهندگانی که به پنهان کردن خریدهای رمزنگاری شده از شرکا اعتراف کردند، معتقدند افشای چنین خریدهایی به روابط آنها آسیب می رساند.

همانطور که در a پست وبلاگ که یافته‌های نظرسنجی را خلاصه می‌کند، شرکای آمریکایی در روابط متعهد اغلب در افشای برخی خریدها شکست می‌خورند، زیرا احساس می‌کنند این خریدها یا ناچیز است یا به تجارت شریکشان مربوط نمی‌شود. این پست خاطرنشان می کند که “والدین بیشتر از آنهایی که فرزند ندارند خریدهای خود را از شریک زندگی خود پنهان می کنند.” خجالت یا ترس از قضاوت شدن از دیگر دلایلی است که باعث می شود آمریکایی ها خریدهای خاصی را پنهان کنند.

علاوه بر پنهان کردن خرید ارزهای دیجیتال، این نظرسنجی نشان داد که شرکای آمریکایی در مورد 9 خرید مخفی دیگر نیز ناکام هستند. این خریدها از اسباب بازی های بزرگسالان و پورنوگرافی تا تحویل غذا و مواد غذایی را شامل می شود.

گزارش خیانت مالی آمریکا: 2 نفر از 5 شرکت کننده در نظرسنجی خریدهای رمزنگاری خود را پنهان کردند

عواقب دروغگویی

اگرچه پاسخ دهندگان دلایل خود را برای انتخاب مخفیانه کردن خرید دارند، پست وبلاگ هشدار می دهد که دروغ گفتن در مورد مسائل مالی “می تواند منجر به بی اعتمادی، بدهی، دعوا و مشکلات روابط شود.” بنابراین، برای به حداقل رساندن خطر گرفتار شدن، گفته می شود که آمریکایی ها از تاکتیک های مختلفی برای جلوگیری از کشف خریدهای مخفیانه خود استفاده می کنند.

یکی از این تاکتیک‌ها که ظاهراً توسط 38.9 درصد از پاسخ‌دهندگان برای جلوگیری از کشف یک خرید مخفیانه توسط شریک استفاده شده است، باز کردن یک کارت اعتباری مخفی است. در موارد دیگر، پاسخ دهندگان گفتند که از خدمات تحویل درخواست می کنند تا خرید را پنهان کنند. بر اساس یافته‌های مطالعه، حدود 41.1 درصد از مردان از خدمات تحویل خواسته بودند تا خرید خود را مخفی کنند، در حالی که 34 درصد از زنان همین کار را انجام دادند.

از سوی دیگر، این نظرسنجی نشان داد که از هر 3 زن، 1 نفر دقیقاً قبل از زایمان، راننده را رهگیری کرده است. از هر 4 مرد فقط 1 نفر به انجام همین کار اعتراف کرده است.

بر اساس یافته‌های نظرسنجی، مؤثرترین روشی که آمریکایی‌ها برای پنهان کردن خریدها استفاده می‌کنند، پاک کردن تاریخچه مرور است. حدود 45.7 درصد از پاسخ دهندگان به استفاده از این روش اعتراف کردند. درخواست های تحویل ویژه موثرترین روش بعدی است که توسط شرکای تقلب استفاده می شود.

افکار خود را در مورد این داستان چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

2 نفر از 5 پاسخ دهندگان در نظرسنجی خریدهای رمزنگاری خود را پنهان کردند - بیت کوین نیوز

ترنس زیموارا

ترنس زیموارا روزنامه نگار، نویسنده و نویسنده برنده جایزه زیمبابوه است. او در مورد مشکلات اقتصادی برخی از کشورهای آفریقایی و همچنین اینکه چگونه ارزهای دیجیتال می توانند راه فرار را برای آفریقایی ها فراهم کنند، مطالب زیادی نوشته است.


اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا