دانش و فناوریموبایل و تبلت

20٪ صرفه جویی در Anker Soundcore Liberty 4


Soundcore Liberty 4

80 دلار 100 دلار 20 دلار صرفه جویی کنید

هدفون های بی سیم حذف نویز Soundcore Liberty 4 از Anker نسبت به قیمت خود بسیار خوب هستند. آنها نه تنها توانایی کاهش صدای بیرون را تا 98.5٪ دارند، بلکه در پنج رنگ لذت بخش نیز ارائه می شوند.

هدفون حذف نویز Anker Soundcore Liberty 4 در حال حاضر با قیمت 80 دلار از 100 دلار به فروش می رسد. این یک پس انداز 20٪ است که پیشنهاد بسیار خوبی برای معاملات روز بزرگ آمازون Prime است. این هدفون‌های بی‌سیم واقعی دارای ویژگی‌های متنوعی هستند، از جمله حذف نویز خوب نسبت به قیمتشان همراه با پشتیبانی از کدک‌های بلوتوث پیشرفته مانند LDAC که امکان گوش دادن به موسیقی بلوتوث با کیفیت بالاتر را فراهم می‌کنند.


و با بلوتوث 5.3 و شارژ سریع، جای شکایت زیادی در اینجا وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: بهترین معاملات Airpods و Beats Prime Day


چرا باید هدفون های Anker Soundcore Liberty 4 را در نظر بگیرید؟

برای مبتدیان، 20 درصد تخفیف 100 دلاری، مخصوصاً برای هدفون های بی سیم واقعی، مقرون به صرفه است. ورق محصول دارای ویژگی های مطلوبی است که باید بیشتر پایه ها را پوشش دهد. به عنوان مثال، IPX4 مقاوم در برابر آب است، بنابراین برای برنامه های تناسب اندام کار می کند. همچنین از جفت سریع در دستگاه های اندرویدی، صدای فضایی 360 درجه، ردیابی پویا سر، بلوتوث 5.3 و حتی سنسور ضربان قلب نیز پشتیبانی می کند. چیزهای زیادی وجود ندارد که این کارهای کوچک نتوانند انجام دهند.

از نظر باتری، اینها عملکرد خوبی دارند. آن‌ها فقط با هدفون‌های هدفون 10 ساعت شارژ دارند. کیس شارژ 40 ساعت دیگر به استفاده اضافه می کند، اگرچه بسته به میزان صدا ممکن است این مقدار کم یا زیاد شود. با این حال، این برای هدفون های بی سیمی که قیمت آنها زیر 100 دلار است، بسیار خوب است.

آنها همچنین در پنج رنگ مختلف عرضه می شوند، بنابراین شما می توانید آنهایی را که با استایل خود مطابقت دارند تهیه کنید.

به طور کلی، اینها هدفون های مقرون به صرفه محکمی هستند. همچنین این فرصتی است که بدون خرج کردن صدها دلار، با چیزهای مدرن تر مانند ردیابی سر و صدای 360 درجه آشنا شوید. حذف نویز نیز در بیشتر شرایط مشروع است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا