دانش و فناوریلپ تاپ

5 بهترین تخفیف‌های Lenovo Prime Day هنوز در دسترس هستند – این فرصت را از دست ندهید!بهترین تخفیف‌های Lenovo Prime Day که هنوز هم می‌توانید قیمت‌های کاهش‌یافته را در برترین فناوری تلفن همراه امروزی دریافت کنید. به عنوان مثال، شما می توانید قدرتمند را دریافت کنید لپ تاپ گیمینگ Lenovo Legion 5i Pro RTX 4060 با قیمت 1249 دلار. با 350 دلار کاهش قیمت معمولی 1599 دلاری، هرگز ارزانتر نبوده است.

یکی از بهترین لپ‌تاپ‌های بازی برای خرید، این لپ‌تاپ از آخرین نسل سیزدهم اینتل Core CPU در کنار پردازنده گرافیکی جدید سری GeForce RTX 40 انویدیا استفاده می‌کند. فراتر از بازی، این ترکیب سخت افزاری قدرتمند برای ویرایش ویدیو، ویرایش عکس و سایر کارهای گرافیکی بسیار عالی است.

اگرچه برای گرفتن این مورد نیازی به Prime ندارید، باید به Prime بپیوندید تا معاملات انحصاری فقط برای اعضا را بگیرید. را Lenovo IdeaPad Flex 5 با قیمت 735 دلار یکی از آنهاست. این لپ‌تاپ زیبا 2 در 1 در صورت لزوم از حالت‌های تبلت، ایستاده یا مشاهده تغییر شکل می‌دهد.

و این تنها بخشی از بهترین معاملات Prime Day Lenovo است که هنوز در آمازون و جاهای دیگر موجود است. برای گزینه‌های بیشتر، بهترین پس‌اندازهای توصیه‌شده من را در زیر و مرکز معاملات Prime Day ما را ببینید.

معاملات Lenovo Prime Day 2023منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا