کار آفرینی و استارتاپ

5 نکته برای جمع‌آوری سرمایه استارت‌آپ‌های مراقبت‌های بهداشتی در بازار پایین • TechCrunch

در جمع آوری کمک مالی، یک بنیانگذار بزرگترین چالش عدم فروش محصول یا استراتژی خاصی است. درعوض، غالباً تعصبات سرمایه گذار را از بین می برد و مجدداً همسو می کند.

رقابت، رقیب یا متصدی بازار شما نیست. بیشتر اوقات، مجموعه ای از اکتشافات عملیاتی سرمایه گذار است که بسیاری از آنها به سرعت تحت تأثیر شرایط بازار قرار می گیرند.

جمع آوری کمک های مالی در مراقبت های بهداشتی، به ویژه در یک محیط کلان مانند محیطی که در آن هستیم، فرصتی برای تمایز و کنترل روایت است. زمانی که بازارها شروع به ریزش می کنند، بیشتر شرکت ها به شدت روی بقاء تمرکز می کنند. در چنین لحظاتی، شرکت‌های فناوری سلامت می‌توانند از وضعیت موجود استفاده کنند و به اوج یک میدان شلوغ صعود کنند و به بازار نشان دهند که چرا اسبی برای شرط‌بندی هستند.

نمای ماکرو را دوباره قاب کنید

هنگامی که به نظر می رسد بازار روند نزولی دارد، این فرصتی برای بنیانگذاران است تا کنترل روایت را در دست بگیرند و نحوه نگاه سرمایه گذاران به شرایط بازار را بر اساس تجزیه و تحلیل عمیق بخش خود، مجدداً تنظیم کنند.

در مقایسه با سایر صنایع، مراقبت‌های بهداشتی اغلب در مواقع پریشانی اقتصادی انعطاف‌پذیر باقی می‌ماند. وقتی همه چیز به خوبی پیش می‌رود، فراموش کردن آن آسان‌تر است و حتی راحت‌تر می‌توان بی‌چرخشی بازار مراقبت‌های بهداشتی را به‌طور کلی نادیده گرفت. اما الف نگاه سریع داده‌های دفتر کار نشان می‌دهد که اشتغال در این بخش در طول رکود گذشته به رشد خود ادامه داده است، که گواهی بر این است که این بخش چقدر قوی است.

اگر کارآفرینان و سرمایه گذاران هر تعاملی را به عنوان یک بازی تک شات تلقی کنند، همه ما در نهایت اعتماد خود را از دست خواهیم داد.

در حالی که اشتغال ممکن است یک فشارسنج جامع برای تمام فعالیت‌های مراقبت‌های بهداشتی نباشد، تقاضا برای راه‌حل‌های واقعی برای نقاط درد واقعی در مراقبت‌های بهداشتی همچنان بی‌ارتجاع خواهد بود. اگر در خدمات هستید، کسب و کار خود را حول این تقاضای نیروی کار چارچوب دهید. اگر در حال توسعه راه حل هایی برای نرم افزار، عملیات و RCM هستید، از این شکاف رو به رشد بین نیاز و پذیرش فناوری استفاده کنید.

در این محیط، صندوق ها به دنبال بازارهای غیر چرخه ای برای سرمایه گذاری خواهند بود.

دانه بندی کنید

در بازاری که پر از استارت‌آپ‌های «سلامت دیجیتال» و «راه‌حل‌های زیرساختی» است، مهم است که خودتان را متمایز کنید.

فراتر از برچسب‌های عمومی که دیگر علاقه سرمایه‌گذاران مراقبت‌های بهداشتی را غلغلک نمی‌دهند، حرکت کنید، و در عوض، پیشرفت شرکت خود را در سه مرحله، از مرحله اولیه تا عرضه اولیه عمومی، ترسیم کنید، حتی اگر قبلاً یک شرکت در مرحله آخر هستید:


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا