دانش و فناوریلپ تاپ

50 دلار در خرید AirPods Pro 2 جدید با رابط USB-C صرفه جویی کنیدAirPods Pro 2 جدید با جعبه شارژ USB-C MagSafe با قیمت 199 دلار در Best Buy و آمازون. اپل آنها را 249 دلار قیمت گذاری می کند، بنابراین 50 دلار صرفه جویی می شود. البته این کمترین قیمتی است که تاکنون برای این هدفون پیش از عرضه وجود دارد.

اگر می‌خواهید هدفون جدیدی بگیرید، این یکی از بهترین معاملات ایرپاد است که می‌توانید قبل از جمعه سیاه دریافت کنید.

بهترین معامله امروز AirPods Pro 2 USB-C

AirPods Pro 2 جدید اپل دارای قابلیت های USB-C به روز شده است. با iOS 17، صدای تطبیقی ​​و آگاهی از مکالمه را تجربه خواهید کرد. همچنین می‌توانید AirPods خود را مستقیماً با iPhone 15، iPhone 15 Plus، iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max دارای USB-C شارژ کنید.

AirPods Pro 2 ویژگی های ممتازی مانند صدای تطبیقی، حذف نویز فعال، صدای سه بعدی، آگاهی از مکالمه، صدای فضایی شخصی شده با ردیابی پویا سر را ارائه می دهد. برای استفاده روزمره بدون نگرانی، AirPods Pro 2 در برابر گرد و غبار، عرق و آب مقاوم است.

در بررسی AirPods Pro 2 ما، صدای فضایی شخصی‌شده هدفون‌ها، حالت‌های ANC قوی‌تر و هوشمندانه‌تر و کنترل‌های بی‌عیب و نقص را دوست داشتیم. ما همچنین تحت تأثیر صحنه صوتی غنی شده و عمر باتری بهبود یافته آنها قرار گرفتیم. ما به AirPods Pro 2 امتیاز عالی 5 از 5 ستاره و جایزه انتخاب ویرایشگر را که به سختی به دست می آوریم، دادیم.

در حالی که تفاوت‌های کلیدی وجود دارد، نسل دوم AirPods Pro 2 بسیاری از ویژگی‌ها و عملکردهای Airpods Pro را حفظ کرده است. آنها دارای EQ تطبیقی، کنترل های لمسی، سوئیچینگ خودکار، اشتراک گذاری صدا و پیام های اعلام شده با سیری هستند. کمک‌های صوتی پیشرفته Find My، «Hey Siri»، Live Listen، Lost Mode نیز وجود دارند.

به زبان ساده، AirPods Pro 2 بهتر از همیشه هستند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا