دانش و فناوریموبایل و تبلت

6 راه برای تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی خراب


خوراکی های کلیدی

  • Best Buy و ubreakifix گزینه های تعمیر سامسونگ با گارانتی توصیه می شوند.

  • سامسونگ برای کسانی که ترجیح می دهند خودشان تعمیرات را انجام دهند، یک برنامه خود تعمیری ارائه می دهد.

  • سامسونگ گزینه های تعمیر راحت مانند تماس های خانگی و خدمات پستی را ارائه می دهد.

چه صفحه نمایش گوشی سامسونگ شما ترک خورده باشد یا اصلا روشن نشود، گزینه های زیادی برای تعمیر آن دارید. اولین گوشی هوشمند من یک گلکسی سامسونگ بود و یکی از دلایل اصلی من امروز Z Fold 5 به لطف آسان بودن تعمیر دستگاه های سامسونگ است. با این اوصاف، شما نباید فقط به نزدیک ترین تعمیرگاه گوشی بروید. در عوض، باید خود را با روش‌های مختلف تعمیر سامسونگ آشنا کنید، مانند شش روش زیر، و سؤالات متداول پایین را برای توصیه‌های مهم دیگر بررسی کنید.

مربوط

حالت تعمیر سامسونگ چیست؟ نحوه استفاده از آن

اگر نیاز به تعمیر دستگاه خود داشته باشید، حالت جدید سامسونگ می تواند عالی باشد.

1 بهترین خرید تعمیرات سامسونگ

با تیم گیک تماس بگیرید

گلکسی اس 24 اولترا

به عنوان یک مرکز خدمات مجاز سامسونگ، Best Buy تعمیرات همان روز را در مکان‌های انتخابی ارائه می‌کند. اگر Samsung Care+ دارید، Best Buy بهترین گزینه برای تعمیر است. با این حال، Best Buy همچنان می‌تواند گوشی شما را تعمیر کند، حتی اگر دستگاه شما با قیمتی خارج از گارانتی باشد. قبل از رانندگی به نزدیک‌ترین فروشگاه خود، از وب‌سایت Best Buy Samsung Repair دیدن کنید و یک قرار ملاقات تعیین کنید.

2 ubreakifix

تعمیرات واک این سامسونگ

تصویر ویژگی S24 Ultra

اگر Best Buy محلی شما تعمیرات سامسونگ را ارائه نمی دهد، با ubreakifix به همان اندازه در دستان خوبی خواهید بود. مانند Best Buy، ubreakifix یک مرکز خدمات مجاز سامسونگ در شبکه Samsung Care+ است. تمام تعمیرات با گارانتی یک ساله خود ارائه می شود، حتی اگر گارانتی دستگاه شما قبلاً منقضی شده باشد. از وب سایت تعمیرات سامسونگ ubreakifix دیدن کنید برای پیدا کردن نزدیکترین مکان خود

3 برنامه خود تعمیر سامسونگ

خودتان آن را انجام دهید

سلف سرویس-تعمیر-گوشی هوشمند-1

سیب

اگر از نظر فنی تمایل دارید، یا اگر نمی‌خواهید یک غریبه دستگاه شما را مدیریت کند، می‌توانید از وب‌سایت Self-Repair سامسونگ دیدن کنید تا قطعات و ابزار رسمی سامسونگ را به همراه راهنمای تعمیرات خود انجام دهید. برخی از مشکلات را فقط یک متخصص می‌تواند برطرف کند، اما اگر بدانید در حال انجام چه کاری هستید، صفحه نمایش شکسته و نقاط شارژ به راحتی قابل تعمیر هستند. برخی از اصلاحات به هیچ وجه به ابزار خاصی نیاز ندارند. برای مثال، گاهی اوقات می‌توانید مشکلات صفحه سیاه سامسونگ را با انجام بازنشانی نرم یا حذف کارت SD برطرف کنید.

4 سامسونگ ما به شما می آییم

سامسونگ تماس های خانگی را انجام می دهد

Samsung Galaxy S24 Ultra Standing با S Pen 2

دوست ندارید جایی رانندگی کنید تا سامسونگ خود را تعمیر کنید؟ قرار ملاقاتی را از طریق سرویس We Come to You سامسونگ تنظیم کنید تا یک تکنسین سامسونگ در خانه، محل کارتان یا حتی در جایی عمومی مانند یک کافه با شما ملاقات کند. برای تماس‌های خانگی هزینه اضافی وجود دارد، اما نمی‌توانید راحتی را کنار بگذارید.

5 سرویس ایمیل سامسونگ

گوشی خود را برای تعمیر به سامسونگ بفرستید

S24 ULTRA - در دست

اگر برای چند روز دوری از دستگاه خود مشکلی ندارید، می توانید گوشی خود را از طریق پست به سامسونگ برای تعمیر بفرستید. برای تکمیل درخواست تعمیر به وب‌سایت سامسونگ بروید و یک جعبه با ارسال پیش‌پرداخت درخواست کنید، یا دستگاه خود را در فروشگاه UPS تحویل دهید تا آن را بسته‌بندی و مستقیماً برای سامسونگ ارسال کنید.

6 مکان های شریک سامسونگ

یک ISP قابل اعتماد پیدا کنید

Samsung-service-locator

فقط به این دلیل که تعمیرگاه گوشی های سامسونگ را تعمیر می کند به این معنی نیست که آنها با سامسونگ شریک هستند. هنگامی که از یک ISP دارای گواهی سامسونگ بازدید می کنید، می توانید مطمئن باشید که یک تکنسین آموزش دیده فقط از قطعات ساخته شده برای دستگاه های سامسونگ استفاده می کند. برای پیدا کردن یک ISP در نزدیکی خود، از سرویس یاب سامسونگ استفاده کنید و انتخاب کنید ارائه دهندگان خدمات مستقل به عنوان فیلتر جستجو

سوالات متداول

س: چگونه گارانتی خود را بررسی کنم؟

قبل از شروع، وضعیت گارانتی دستگاه خود را بررسی کنید. گارانتی استاندارد سامسونگ اکثر آسیب های غیر تصادفی را پوشش می دهد و همچنین می توانید ضمانت نامه ثانویه ای را خریداری کنید که حوادث را پوشش می دهد.

به عنوان مثال، Samsung Care+ علاوه بر خرابی های سخت افزاری، ریزش ها و ریزش ها را نیز پوشش می دهد. این شامل تعمیرات صفحه نمایش ترک خورده در همان روز با قیمت 29 دلار با Samsung Care Network است. این مکان‌ها پیاده‌روی را ارائه می‌دهند، اما بهتر است یک قرار ملاقات برای تعمیرات همان روز تعیین کنید تا در زمان خود صرفه‌جویی کنید. بسته به مشکلی که برای گوشی شما وجود دارد، ممکن است سامسونگ حتی قطعات را برای تعمیر آن برای شما ارسال کند.

اگر مجبورید گوشی خود را برای تعمیر به یک غریبه بسپارید، از حالت تعمیر سامسونگ برای ایمن سازی اطلاعات خود استفاده کنید. Repair Mode به تکنسین‌ها این امکان را می‌دهد تا از ابزارهای مورد نیاز برای تعمیر گوشی شما استفاده کنند و در عین حال دسترسی به مخاطبین، عکس‌ها و سایر اطلاعات مهم شما را محدود کنند.

برای بررسی وضعیت گارانتی هر دستگاه سامسونگ، به بررسی کننده گارانتی سامسونگ بروید. دسته بندی محصول را انتخاب کنید، دستگاه خود را انتخاب کنید و شماره مدل خود را وارد کنید. وب سایت دستورالعمل هایی را برای یافتن شماره مدل و سایر اطلاعات لازم در دستگاه خاص شما ارائه می دهد.

س: تفاوت بین مراکز خدمات مجاز سامسونگ با ارائه دهندگان خدمات مستقل چیست؟

دانستن تفاوت‌های بین مرکز خدمات مجاز سامسونگ (ASC) و ارائه‌دهنده خدمات مستقل (ISP) که با سامسونگ شریک است، مهم است. ASC دستگاه های دارای گارانتی و بدون گارانتی را تعمیر می کند، در حالی که ISP ها فقط سامسونگ های بدون گارانتی را تعمیر می کنند. بنابراین، اگر گوشی شما هنوز تحت گارانتی است، باید به ASC سامسونگ مراجعه کنید یا گوشی خود را مستقیماً توسط سامسونگ تعمیر کنید. در واقع، تعمیر دستگاه شما در هر جای دیگری گارانتی را باطل می کند.

چه گوشی خود را به ASC یا یک ISP مجاز ببرید، گوشی شما توسط متخصص سامسونگ با استفاده از قطعات سامسونگ تعمیر می شود. نکته مهم این است که مطمئن شوید که توسط سامسونگ تایید شده اند. از سرویس یاب سامسونگ برای یافتن فروشگاه نزدیک خود استفاده کنید.

س: بهترین گزینه برای تعمیر گوشی من چیست؟

اگر سامسونگ جدیدتری دارید که هنوز تحت گارانتی است، می توانید تلفن خود را با پست، در خانه یا از طریق یک مرکز خدمات مجاز با هزینه کم یا بدون هزینه تعمیر کنید. اگر گارانتی شما منقضی شده باشد، همچنان همان گزینه ها را دارید، اما هزینه بیشتری خواهید پرداخت. اگر برای دستگاه بدون گارانتی خود به تعمیرگاه مراجعه می کنید، مطمئن شوید که فروشگاه یک ارائه دهنده خدمات مستقل مورد تایید سامسونگ است.

جایگزینی برای تعمیر سامسونگ، خرید یک دستگاه جدید است. اگر تلفن شما خارج از گارانتی است، ممکن است بخواهید به جای تعمیر آن، پول خود را برای یک دستگاه جدیدتر خرج کنید، به خصوص اگر گزینه های مبادله هنوز روی میز باشد. راهنمای ما در مورد بهترین گوشی های سامسونگ را ببینید تا در سفر خرید جایگزین خود به شما کمک کند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا