ارز دیجیتالاقتصادی

6 سوال برای لیلی ژائو از مجله نئو – کوین تلگراف


ما از سازندگان در بخش بلاک چین و ارزهای دیجیتال می‌خواهیم نظرات خود را در مورد این صنعت ارائه دهند… و چند زنگ تصادفی را به کار می‌بریم تا آنها را سرپا نگه داریم!


این هفته، 6 سوال ما به لیلی ژائو، مدیر رشد اکوسیستم در نئو – یک پلت فرم توسعه بلاک چین منبع باز.

A تا Z لیلی ژائو:

آاصالت – گفتن آسان تر از انجام دادن

بمدافع زنجیره قفل

سیجامعه – نئو بهترین ها را دارد!

دیAO – جذاب!

Eاقتصاد – الان خیلی بیشتر از زمانی که در دانشگاه تحصیل می کردم به من علاقه مند است

افalling – هرگز از آن نمی ترسم زیرا من همیشه به عقب برمی گردم

جیame – زندگی یک بازی است، پس بیایید بازی کنیم

اچot – N3 داغ است

منdeas – ایده های بسیار زیاد، تمرکز کافی نیست

جیob – رشد اکوسیستم بلاک چین نئو با حرفه و علاقه

کey – کلید خصوصی خود را ایمن نگه دارید

Lاوه – باشد که همه با آن برکت داشته باشند

مinimalist – یک مینیمالیستی پر هرج و مرج

نeo – یک شبکه باز برای اقتصاد هوشمند

Oمنبع قلم – آن را دوست دارم

پolaris – نئو هکاتون، هم اکنون ثبت نام کنید

سمن – نفس، انرژی و جریان

آرaison d’etre – اگر آن را پیدا کردید، به من بگویید چگونه؟

اسغذای دلپذیر – نمی توان بیش از یک هفته بدون آن زندگی کرد!

تیویتر – @Lili_Zurich

Unique – همه ما هستیم

Vپرهیزگار – 90 درصد مواقع من یکی هستم

دبلیوallet – یک کیف پول NEO در وب سایت ما دریافت کنید

ایکس – پیشنهاد کلمه ای دارید؟

Yبازده – بازده پایدار NEO/GAS

زمبتنی بر urich، شوق زندگی!


1 – آیا مهم است که ما تا به حال بفهمیم که ساتوشی واقعاً کیست یا بوده است؟ چرا و چرا نه؟

اصلا مهم نیست! فناوری ایجاد شده توسط ساتوشی و میراث آن همچنان زنده بوده و خواهد بود. یکی از جذابیت های اصلی اکوسیستم بلاک چین، روحیه جامعه محور آن به جای ستایش شخصی است. تصور کنید کسی بیرون بیاید و واقعاً به عنوان ساتوشی ناکاموتو تأیید شود. اگر آن شخص از نظر ارزش‌ها و اخلاقیات از آنچه که بسیاری تصور می‌کنند منحرف شود، ممکن است برخی رویاها و ایمان را از بین ببرد!

ناشناس بودن ساتوشی به مردم این امکان را می‌دهد تا نسخه خودشان را از آنچه که ممکن است یا باید باشند داشته باشند. هویت، یا فقدان آن، ساتوشی به جام مقدسی تبدیل شده است که باید دنبال شود.

ما می گوییم کنجکاوی گربه را می کشد – و در این مورد، کنجکاوی ممکن است بیت کوین را بکشد! بگذارید ساتوشی به عنوان یک اسطوره افسانه ای باقی بماند و اجازه دهید خلقت آنها یعنی بیت کوین را با ارتقاء آن به پذیرش انبوه ارج بگذاریم.

2- کدام کشورها بیشترین تلاش را برای حمایت از بلاک چین انجام می دهند و کدام یک از آنها عقب خواهند ماند؟

کشورهای زیادی وجود دارند که برای کسانی از ما که در فضای بلاک چین کار می کنیم بلافاصله به ذهن مردم می رسند – یعنی سوئیس، سنگاپور، السالوادور، پرتغال، امارات متحده عربی – به ویژه دبی – و غیره. با این حال، به نظر من، کشوری که بیشترین تلاش را برای حمایت از پذیرش فناوری بلاک چین انجام می دهد، در واقع چین است. ممکن است برخی افراد را شگفت زده کند، زیرا چین به ممنوعیت استخراج بیت کوین و تجارت کریپتو معروف است. اجازه بدهید توضیح دهم که چرا.

شبکه خدمات مبتنی بر بلاک چین که تحت حمایت دولت است، در حال کار بر روی یک زیرساخت بلاک چین قابل همکاری در سطح ملی و بین المللی است. به عنوان یک پلتفرم بلاک چین منبع باز، نئو بخشی از بلاک چین های بدون مجوز نسخه بین المللی BSN را تشکیل می دهد. این سازمان قصد دارد از چندین ارز دیجیتال بانک مرکزی آینده پشتیبانی کند – ابتکاری که در آن چین قهرمان بلامنازع است.

در سطح ملی، BSN در حال ادغام Neo’s Jiuquan Chain برای صدور در مقیاس بزرگ NFTها یا گواهی‌های دیجیتال توزیع شده است – نام جایگزین آن که چین ترجیح می‌دهد. همانطور که He Yifan، مدیرعامل Red Date Technology – ارائه دهنده پشتیبانی فناوری BSN – بیان کرد: “NFTs در چین در آینده شاهد خروجی سالانه میلیاردها دلار خواهد بود.” استفاده از اصطلاح “گواهی دیجیتال” نشان می دهد که این فناوری می تواند برای دیجیتالی کردن هر دارایی و خودکار کردن هر فرآیند مبتنی بر کاغذ با قراردادهای هوشمند استفاده شود.

پذیرش انبوه فناوری بلاک چین تنها زمانی می تواند اتفاق بیفتد که زیرساخت های اساسی با آن از ابتدا ساخته شود. این به این دلیل است که به جای ارتقای فناوری قدیمی موجود، جایگزینی است.

چین این تحول دیجیتال را در ساخت زیرساخت بلاک چین و راه اندازی موارد استفاده اصلی در مقیاس بزرگ رهبری می کند. این امر کل صنعت را در سطح جهانی بسیار پیشرفت خواهد کرد و در دراز مدت به نفع همه خواهد بود.

3 – کدام احمقانه تر است: بیت کوین 500000 دلاری یا بیت کوین 0 دلاری؟ چرا؟

بیت کوین 500000 دلاری احمقانه تر است زیرا بیت کوین 0 دلاری غیرممکن است!

ده سال پیش، بیت کوین 50000 دلاری احمقانه تلقی می شد. امروزه، این امر به یک هنجار تبدیل شده است، حتی اگر برخی سؤال کنند که چقدر پایدار است. بیت کوین هرگز صفر نخواهد شد زیرا ارزش ذاتی آن فراتر از شایستگی های فنی و پولی آن است. علاوه بر این، به حوزه ای از اقتصاد، فلسفه و سیاست تبدیل شده است.

ارزش در اقتصاد هوشمند مبتنی بر فناوری بلاک چین دوباره تعریف شده است. عواملی که بر اساس تئوری های اقتصادی جریان اصلی، چیزها را ارزشمند می کنند، مانند نیروی کار، هزینه های تولید، کاربرد یا حتی کمبود، دیگر نمی توانند ظهور ارزهای دیجیتال را توضیح دهند. به عنوان مثال، memecoin Dogecoin را در نظر بگیرید: عرضه بی‌نهایتی دارد و در زمان نوشتن در CoinMarketCap در رتبه دوازدهم قرار دارد. یا به این دلیل است که در ایلان ماسک یک مدافع شخصیت خداگونه دارد؟

به هر حال، نکته این است که ارزش اساساً به چالش کشیده شده است. هر کسی که تصور می کند بیت کوین به صفر می رسد، بیش از حد به نظریه های اقتصادی سنتی وابسته است که نمی تواند این تغییر پارادایم را تشخیص دهد. و احمقانه می تواند مهد نوآوری باشد. پس با حماقت مهربان باش! (شکلک احمقانه در اینجا)

4 – جالب ترین جایی که تا به حال بازدید کرده اید کدام بوده است و چرا؟

می توانم بگویم ساحل موج سواری Canggu در بالی جالب ترین مکانی است که من از آن بازدید کرده ام. نه به دلیل طبیعت عجیب و غریب، بلکه بیشتر به خاطر احساساتی که در هنگام موج سواری در من برانگیخت، در صدر فهرست من قرار دارد – احساس آزادی کامل و جریان! من یک فرد نسبتاً روحانی هستم، بنابراین مکانی که فقط عینک فیزیکی داشته باشد مرا خوشحال یا تحت تأثیر قرار می دهد. اما برای اینکه من را به حرکت درآورد، باید چیزی عمیق را برانگیزد.

با این حال، علی‌رغم علاقه‌ام به موج‌سواری، در واقع در آن بسیار ضعیف هستم. هاها! من واقعاً می خواهم بهتر شوم، اما برای من، به جای رقابتی بودن، به تجربه مربوط می شود. به عنوان فردی که بیش از هر چیز به تجربیات اهمیت می دهد، این سوالی است که امیدوارم هر سال پاسخ متفاوتی برای آن داشته باشم.

5- چه استعدادی داری اما آرزو می کنی که داشتی؟ اگر آن را داشتید چگونه از آن استفاده می کردید؟

ای کاش می توانستم بخوانم تا بتوانم از این استعداد برای ساختن آهنگ های جالبی استفاده کنم که مردم را خوشحال کند یا تأثیر مثبتی بر زندگی آنها بگذارد. افکار و احساسات ما اغلب سرکوب می شوند زیرا کلمات برای درک آنها کافی نیستند. هنگامی که آنها به درستی توسط صاحبان نعمت زبانی دستگیر شوند، شعر هستند.

با این حال، هنگامی که آنها از نظر زبانی ضبط می شوند و همچنین از نظر موسیقی منتقل می شوند، مانند غذا و کوکتل برای روح هستند – هم مغذی و هم خوشمزه. آهنگی با شعر و ملودی مناسب به راحتی می تواند مرا به حالت سعادت، آرامش یا مالیخولیا سوق دهد.

البته امکان تبدیل شدن به یک موفقیت تجاری در حین انجام کاری که دوست دارید نیز وجود دارد. خوانندگی یکی از معدود استعدادهایی است که چنین فرصتی را می دهد.

سپس تمام آهنگ‌هایم را روی بلاک‌چین نئو توکن می‌کردم و پرداخت‌های حق امتیاز را با شفافیت کامل دریافت و توزیع می‌کردم. در اینجا، مورد استفاده من را بیشتر از اینکه یک موفقیت تجاری باشد هیجان زده می کند. فکر می‌کنم می‌توانستم اکنون با آواز خواندن به یک محبوب تبدیل شوم – مردم برای خفه کردن من پول می‌دهند!

6 – چه کسی برای شما منطقی است و چه کسی هیچ معنایی ندارد؟

وقتی جوانتر بودم، خیلی بیشتر عقیده و دوتایی بودم، بنابراین می‌توانستم لیست بلندبالایی از اینکه چه کسی منطقی است و چه کسی منطقی نیست به شما ارائه دهم! حالا من عاقل ترم حداقل این حس من است. این ممکن است برای کسی که شاهد حرف‌های احمقانه‌ای است که من هنوز در سن نه چندان حساسم می‌گویم و انجام می‌دهم، هیچ معنایی نداشته باشد.

من یک اگزیستانسیالیست هستم. من معتقدم که زندگی هیچ معنای ذاتی ندارد جدا از آنچه هر یک از ما انتخاب می کنیم که به آن معنا می دهد. سه ویژگی کلیدی وجود دارد که برای من در زندگی ارزش قائل هستم و از آنها برای راهنمایی استفاده می کنم: آزادی (برای انجام کاری که دوست دارم)، اصالت (آن چیزی که هستم) و رشد (فرآیندی پویا که با تجربیات جدید در حال تکامل است).

من معتقدم هر چیزی که اتفاق می افتد معقول است، حتی اگر ممکن است در زمان وقوع آن بی معنی به نظر برسد. پیمایش از طریق تفاوت های ظریف تفاوت اساسی است که ما را از هوش مصنوعی جدا می کند، هوش مصنوعی که بهترین عملکرد را در باینری دارد.

آرزویی برای جامعه جوان و جاه طلب بلاک چین:

اگر قبلاً اینجا بود، هیچ‌کس درخواست DApp قاتل گریزان را نمی‌کرد – همه جا وجود داشت!


منبع

خبر پیشنهادی:   Crypto Bears بیت کوین را زیر 30000 دلار نگه می دارند – به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا