ارز دیجیتالاقتصادی

6 سوال برای Annabelle Huang از Amber Group – Cointelegraph Magazine


ما از سازندگان در بخش بلاک چین و ارزهای دیجیتال می‌خواهیم نظرات خود را در مورد این صنعت ارائه دهند… و چند زنگ تصادفی را به کار می‌بریم تا آنها را سرپا نگه داریم!


این هفته، ما 6 سوال به آنابل هوانگ، شریک مدیریتی Amber Group، یک پلت فرم دارایی دیجیتال پیشرو در جهان.

قبل از Amber Group، من به عنوان رهبر آسیا در AirSwap خدمت می کردم، یک پلت فرم تجاری غیرمتمرکز که تجارت همتا به همتا را در بلاک چین اتریوم امکان پذیر می کند. قبل از انتقال به دارایی‌های دیجیتال، به صندوق‌های سهام خصوصی، شرکت‌های آمریکایی و صندوق‌های تامینی در مورد راه‌حل‌های ساختاریافته و مدیریت ریسک به‌عنوان سازنده FX در دویچه بانک و نومورا در نیویورک مشاوره دادم. سابقه من در بازارهای مالی سنتی، همراه با تجربه من در موسسات و بازارهای کلان، به من امتیاز منحصر به فردی در توسعه استراتژی محصول و راه حل های ارائه شده از طریق Amber Group داده است.


1 – به نظر شما مشکلی که بلاک چین فرصت حل آن را دارد، اما هنوز امتحان نشده است چیست؟

شکاف جنسیتی یک چالش اجتماعی کلیدی است که فناوری بلاک چین به طور بالقوه می تواند آن را برطرف کند. من معتقدم فناوری بلاک چین پتانسیل باز کردن فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای زنان را دارد، و مفتخرم که در این صنعت حضور داشته باشم تا به آگاهی زنان و سایر جوامع حاشیه‌نشین در مورد کاربرد فناوری کریپتو و بلاک چین در سفر مالی آنها کمک کنم.

صنعت نیز با چنین سرعتی در حال حرکت است و امکان نوآوری‌ها نامحدود است – ما چه کاری می‌توانیم برای توانمندسازی مالی زنان انجام دهیم؟ و چگونه می‌توانیم سقف شیشه‌ای را برای زنانی که در تقاطع مالی و فناوری شغلی ایجاد می‌کنند بشکنیم؟ من قویاً معتقدم اینها سؤالاتی هستند که ما باید با هم به عنوان یک صنعت به آنها بپردازیم.

2- در 10 سال آینده چه اتفاقی برای بیت کوین و اتر خواهد افتاد؟

بیت کوین و اتر راه به جایی نمی برند. در هر صورت، با تبدیل شدن کریپتو به جریان اصلی، محبوبیت آنها افزایش خواهد یافت. قیمت و ارزش مانند هر بازار مالی معینی به نوسان ادامه خواهد داد، اما با افزایش اندازه جوامعی که از آنها حمایت می کنند و قوانین مشخص می شود، بیت کوین و اتر احتمالاً نوآوری را هدایت می کنند و به یک ستون اصلی در صنعت و فراتر از آن تبدیل می شوند.

3- آیا شما با ایده بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت، ذخیره ارزش، هر دو… یا هیچکدام موافق هستید؟

هر دو! من معتقدم بیت کوین مانند هر ارز دیگری کار می کند و ارزش ذخیره شده خود را دارد. این روزها با میلیون ها تراکنش آنلاین و علاقه روزافزون به مبادلات رمزنگاری و پلتفرم های دارایی دیجیتال، شاهد پذیرش گسترده آن هستیم. این گواهی بر سودمندی بیت کوین است – از آن نه تنها برای تجارت استفاده می شود، بلکه به عنوان وسیله ای برای پرداخت کالاها، خدمات، هنر و موارد دیگر دو برابر می شود.

4 – کدام دو ابرقدرت را بیشتر دوست دارید داشته باشید و چگونه آنها را برای خیر یا شر ترکیب می کنید؟

من یا از راه دور یا ذهن خوانی را انتخاب می کنم. در خط کاری من، همیشه خیلی شلوغ است، بنابراین اولی برای کمک به من برای رفتن سریع به مکان ها مفید خواهد بود!

5- به غیر از امروز، دوست دارید در چه زمانی و در کدام کشور زندگی کنید؟

در طول زندگی ام، بسیار خوش شانس بوده ام که در چند مکان زیبا زندگی کرده ام. من در چین بزرگ شدم و فرصت تحصیل در خارج از کشور در پیتسبورگ و پاریس را پیدا کردم. من همچنین خود را خوش شانس می دانم که توانستم در شهرهای زیبا و بین المللی مانند نیویورک، هنگ کنگ و اکنون سنگاپور کار کنم. در زندگی دیگر، در یک کافه عجیب در لندن چای می خوردم.

6 — به شعر یا غزل مورد علاقه خود فکر می کنید، آن چیست و چرا با شما صحبت می کند؟

نقل قول مورد علاقه من از شاهزاده کوچک: “همه بزرگترها زمانی کودک بودند … اما فقط تعداد کمی از آنها آن را به خاطر می آورند.” این نقل قول به من یادآوری می کند که همیشه کنجکاو بمانم و با چشمانی تازه و ذهنیت روز اول به هر روز نزدیک شوم.

آرزویی برای جامعه جوان و جاه طلب بلاک چین:

از طرف گروه آمبر، ما می‌خواهیم جامعه بلاک چین جوان و جاه‌طلب همچنان به کاتالیزور نوآوری تبدیل شود و برنامه‌های بلاک چین جدیدی ارائه دهد که صنایع را متحول کند و در عین حال روح غیرمتمرکز DeFi را حفظ کند. ما از دیدن نوآوری هایی که اقتصاد جهانی ما را بدون فراموش کردن روحیه فرصت ها و اجتماع در هنگام ایجاد دنیایی بهتر برای همه، پیشرفت می دهند، هیجان زده هستیم.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا