دانش و فناوریموبایل و تبلت

7 ابزاری که در صورت وقوع بلایای طبیعی باید در اختیار داشته باشید


خوراکی های کلیدی

  • تلفن هوشمند شما یک ابزار حیاتی است — با برنامه ها، GPS و ویژگی های ارتباطی، می تواند جان شما را در یک فاجعه نجات دهد.

  • باتری های پشتیبان ضروری هستند — دستگاه های خود را با ژنراتورهای خورشیدی یا پاوربانک شارژ نگه دارید تا متصل بمانید.

  • رادیوهای اضطراری اطلاعات حیاتی را ارائه می دهند — یکی را با میل لنگ دستی برای تنظیم کانال های اضطراری تهیه کنید.

صرف نظر از جایی که زندگی می کنید، احتمال وقوع بلایای طبیعی وجود دارد. من در شمال شرقی ایالات متحده هستم، بنابراین مستعد کولاک هستم که بدون گرما و برق، خانه ام را حبس می کند. اگر در بخش غربی ایالات متحده زندگی می کنید، ممکن است تحت یک زلزله ویرانگر قرار بگیرید. بخش جنوبی کشور به طور منظم شاهد طوفان و گردباد است.

مربوط

SOS اضطراری از طریق ماهواره: هر آنچه که باید در مورد ویژگی ایمنی آیفون اپل بدانید

این همه آن چیزی است که باید در مورد SOS اضطراری اپل از طریق ویژگی ماهواره بدانید که در هر چهار مدل آیفون 14 موجود است.

تهدید بلایای طبیعی هر چند وحشتناک باشد، بخشی از زندگی در سراسر جهان است. شما نمی توانید جلوی وقوع آنها را بگیرید، اما می توانید برای آماده شدن گام بردارید. در واقع، برخی از ابزارهای ارزشمند می توانند به شما کمک کنند در صورت وقوع یک بلای طبیعی، آماده باشید. برخی نسبتا واضح و برخی ناامن تر هستند، اما اگر این هفت دستگاه را داشته باشید، برای پاسخ دادن به بدترین شرایط نیز آمادگی بیشتری خواهید داشت.

1 شما یک گوشی هوشمند در جیب خود دارید … از آن استفاده کنید

برنامه ها، برنامه ها و برنامه های بیشتر

آیفون 15

اپل آیفون 15 پرو مکس

آیفون 15 پرو مکس به دلیل ویژگی SOS اضطراری یک گوشی هوشمند عالی برای داشتن در هنگام فاجعه است، اما هر گوشی به دلایلی ارزش داشتن را دارد.

همه ما گوشی‌های هوشمند داریم و شکی نیست که این ابزار حیاتی – شاید مهم‌ترین – برای داشتن در بلایای طبیعی است. بین انبوهی از برنامه‌های موجود، قابلیت‌های GPS، به‌علاوه ویژگی‌های ارتباطی که یک گوشی هوشمند ارائه می‌دهد، به سادگی می‌تواند جان شما را نجات دهد. ما تمام راه‌هایی را که می‌توانید از تلفن هوشمند در مواقع اضطراری یا بلایای طبیعی استفاده کنید، جمع‌آوری کردیم، از جمله استفاده از SOS اضطراری آیفون از طریق ماهواره، ارسال پیامک به جای تماس برای دور زدن ازدحام شبکه، و تعداد بی‌شماری از برنامه‌هایی که اطلاعات حیاتی را ارائه می‌دهند.

2 باتری های پشتیبان به شارژ نگه داشتن دستگاه های شما کمک می کنند

اگر باتری گوشی شما تمام شده باشد، تمام ارتباطات خود را از دست داده اید

سرعت نور خورشید: New Jackery Solar Generator 1000 Pro شارژ سریع خورشیدی را فعال می کند عکس 7

جکر

jackery-solor-generator-300

Jackery Solar Generator 300 Plus

با پرداخت 300 دلار، این ژنراتور خورشیدی Jackery دستگاه های شما را برای مدت طولانی روشن نگه می دارد و پس از تمام شدن آب آن، می توانید آن را با نیروی خورشید شارژ کنید.

دستگاه های شما فقط به اندازه شارژر هستند که آنها را زنده نگه می دارد. مورد ذکر شده در بالا گزینه بسیار خوبی است زیرا عظیم است و در صورت نیاز می تواند لامپ ها، یخچال های کوچک یا حتی CPAP را روشن کند. با این حال، اگر تنها کاری که می خواهید انجام دهید برق رسانی به تلفن هوشمند خود است، می توانید جایگزین های کوچکتر و ارزان تری مانند این پاوربانک GOODaaa با پنل خورشیدی دریافت کنید. هنوز هم قدرت زیادی با 32000 میلی آمپر ساعت دارد که برای شارژ بیشتر گوشی‌های هوشمند به اندازه کافی خوب است. در هر صورت، شما می خواهید نوعی پشتیبان با انرژی خورشیدی در دسترس (و شارژ) داشته باشید تا برای بدترین شرایط آماده باشید.

مربوط

بهترین اسپیکرهای خورشیدی: هرگز موسیقی تمام نشود

نه برق، نه مشکلی. با بهترین بلندگوهای خورشیدی در هر مکانی از موسیقی خود لذت ببرید.

3 یک رادیو اضطراری اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهد

یکی با میل لنگ دستی بگیرید. به من اعتماد کن

چانک-رادیو-باتری

RunningSnail

اورژانس-لنگ-رادیو

رادیو هواشناسی میل لنگ اضطراری

32 دلار 45 دلار 13 دلار صرفه جویی کنید

این یک رادیو میل لنگ دستی ممکن است که باید در نظر گرفته شود، اما تعداد زیادی رادیو دیگر در آمازون و جاهای دیگر موجود است. هر کدام را که به دست آورید، داشتن یکی از اینها به شما امکان می دهد بدون در نظر گرفتن اینکه قدرت دارید، در مورد وضعیت یاد بگیرید.

اطلاعات در هنگام فاجعه حیاتی است و داشتن رادیویی که کار می کند چه قدرت داشته باشید چه نداشته باشید حیاتی است. با مدلی که در بالا پیوند داده شده است، یا هر مدل مشابهی، می‌توانید AM، FM، یا NOAA را تنظیم کنید تا در مورد فاجعه در حال وقوع و هر اقدام لازمی که برای ایمن شدن باید بردارید، بیاموزید. این وسیله ای ارزان برای خرید است که می تواند یکی از مهم ترین چیزهایی باشد که برای آماده سازی خریداری می کنید.

4 چراغ قوه یک کالای اصلی برای بقا است

اگر نتوانید ببینید اکثر این نکات بی فایده هستند

آخرین ما چراغ قوه جول

HBO

everready-flashlight-8-pack

چراغ قوه LED Eveready (بسته 8)

18 دلار 22 دلار 4 دلار صرفه جویی کنید

اینها یک راه ارزان قیمت برای برداشتن چندین مشعل هستند که قادر به پرتوهای روشن در داخل و خارج هستند.

این احتمالاً بدیهی ترین ابزار موجود به نظر می رسد، اما لازم به یادآوری است که برای جان سالم به در بردن از قطع برق به چراغ قوه نیاز دارید. هر چه تعداد چراغ قوه با باتری بیشتری در دسترس داشته باشید، بهتر است. بسته‌ای که ما در اینجا معرفی کرده‌ایم با هشت چراغ قوه LED عرضه می‌شود که برای روشنایی کل خانواده کافی است.

5 یک فیلتر آب شخصی در نزدیکی خود داشته باشید

اینها ارزان هستند و به معنای واقعی کلمه می توانند زندگی شما را نجات دهند

کاه نجات

لایف استراو

لایف تگ

فیلتر آب شخصی LifeStraw

18 دلار 20 دلار 2 دلار صرفه جویی کنید

وجود آب آشامیدنی در دسترس می تواند چیزی باشد که جان شما را نجات می دهد و LifeStraw در غیر این صورت آب ناامن را به مایعی تبدیل می کند که می توانید مصرف کنید.

برای زنده ماندن به آب نیاز دارید و بدون آب آشامیدنی نمی توانید مدت زیادی دوام بیاورید. مطمئناً، می‌توانید بطری‌های آب ذخیره کنید تا مدتی ادامه دهید، اما اگر برای مدت طولانی گیر کرده‌اید، LifeStraw می‌تواند زمان بقای شما را تا حد زیادی افزایش دهد. با کمتر از 20 دلار، ارزش دارد که حداقل یکی از اینها را در خانه خود نگه دارید.

6 رادیوهای دستی برای ارتباط سریع

ارتباط کوتاه برد کلیدی است

محدوده GXT1000VP4

میدلند

Midland-GXT1000VP4

میدلند GXT1000VP4

دستگاه مخابره‌ای Midland GXT1000VP4 دارای 50 کانال، 142 کد حریم خصوصی، زنگ هشدار SOS، هشدارهای هواشناسی NOAA و تقریباً هر ویژگی دیگری است که می‌توانید از چنین دستگاهی بخواهید.

بسته به فاجعه، ممکن است نتوانید از تلفن هوشمند خود برای برقراری و دریافت تماس با سایر اعضای خانواده خود استفاده کنید. اگر کسی باید به دنبال لوازم بیرون برود، داشتن رادیوهای FRS ضروری است، زیرا به شما این امکان را می‌دهد که از یکدیگر مراقبت کنید و مطمئن شوید که همه در امنیت هستند. به عنوان یک امتیاز، رادیوهای خوب، مانند مواردی که در بالا لینک شده اند، نیز دارند هشدارهای هواشناسی NOAA، اطلاعات اضافی را در اختیار شما قرار می دهد.

7 راهی برای گذراندن زمان

بقا گاهی اوقات ممکن است کسل کننده باشد

نحوه تغییر اندازه فونت کیندل

کیندل-کاغذ سفید-169

آمازون کیندل پیپر وایت

Amazon Kindle Paperwhite با عمر باتری طولانی مدت، صفحه نمایش با وضوح بالا و دسترسی بی پایان به کتاب های مورد علاقه شما، تجربه نهایی کتابخوان الکترونیکی را ارائه می دهد.

مسلماً یک eReader جان شما را نجات نخواهد داد. با این حال، اگر منتظر رسیدن کمک باشید، به شما کمک می کند تا با خستگی مقابله کنید. کیندل به داشتن باتری طولانی معروف است، بنابراین می‌توانید کتاب‌های خود را برای مدت طولانی بدون نگرانی در مورد تمام شدن شارژ بخوانید، و همچنین از تلفن – و طناب نجات – برای سرگرمی استفاده نمی‌کنید و باتری آن تمام می‌شود.

مربوط

بهترین کیندل: کدام مدل از کتابخوان الکترونیکی آمازون برای شما مناسب است؟

در حال حاضر شش مدل از Kindle موجود است و ما هر کدام را در طول سال‌ها بررسی کرده‌ایم. در اینجا توصیه های تخصصی ما در مورد اینکه کدام بهترین است وجود دارد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا