دانش و فناوریلپ تاپ

71 پیشنهاد اولیه Amazon Prime Day برای خرید اکنون


معاملات روز پرایم آمازون 2024

زود معاملات روز پرایم آمازون در حال حاضر زنده هستند، اگرچه تاریخ و زمان شروع فروش 16 ژوئیه در ساعت 12:01 بامداد PT است که در اواخر ژوئن اعلام شد. برنامه ریزی شده تا 17 جولای اجرا شود، معاملات انحصاری پرایم برای اعضای Prime در دسترس است و دارای تخفیف تا 67٪ برای انتخاب است دستگاه های آمازون و بیشتر.

به قول مگان تی استالیون در آمازون آگهی تصویری اعلام تاریخ پرایم روز، این روز نخست است –“اگر ارسال رایگان می خواهید برای عضویت ثبت نام کنید”. این تنها یکی از مزایای متعدد Amazon Prime است.

“روز پرایم آمازون چیست؟”

روز پرایم یکی از مورد انتظارترین روزهای سال برای خریداران مقرون به صرفه در سراسر جهان است. این یک خرید سالانه برای جشن تولد آمازون است. آمازون در 5 جولای 1994 با کارآفرینی جف بزوس در گاراژ خود تاسیس شد و اولین روز پرایم در 15 جولای 2015، بیستمین سالگرد آمازون برگزار شد.

به سرعت به سال 2024 بروید و آمازون یک غول بزرگ خرید آنلاین است. چه راه بهتری برای جشن گرفتن 30 سال موفقیت جز با صرفه جویی هنگفت برای مشتریان وفادارش چیست؟

با این حال، خرید پس انداز تابستانی و بازگشت به مدرسه هرگز زود نیست. معاملات اولیه امروز برای اعضای Prime و معاملات پیشنهادی من را در زیر مرور کنید.

معاملات اولیه Amazon Prime Day

معاملات اولیه Amazon Prime Day

معاملات برتر

دستگاه های الکسا

لپ تاپ ها

لپ تاپ های بازی

مینی پی سی

قرص

مانیتورها

هدفون

ساعت های هوشمند

تلفن ها

لوازم جانبی کامپیوتر

بازی

تلویزیون ها

معاملات پرایم روز آمازون چه زمانی شروع می شود؟

دهمین سالانه آمازون فروش پرایم روز در 16 ژوئیه ساعت 12:01 بامداد PT / 3:01 بامداد ET شروع می شود و تا 17 ژوئیه ادامه دارد.

اگرچه معاملات پرایم روز شروع می شود رسما در تاریخ 16 ژوئیه، به سبک معمولی آمازون، ما انتظار داریم که شاهد عرضه انبوهی از معاملات اولیه در روزهای منتهی به رویداد باشیم.

در روز پرایم چه چیزی در فروش است؟

تقریباً همه چیز در روز پرایم به فروش می رسد، بنابراین برای صرفه جویی هنگفت در هر دسته آماده شوید.

Prime Day یکی از بهترین زمان‌های سال برای گرفتن تخفیف‌های عمیق بر روی بهترین لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها، نمایشگرها، تجهیزات بازی و موارد دیگر امروزی است. در برخی موارد، معاملات Prime Day قیمت‌هایی را که معمولاً در جمعه سیاه می‌بینیم، کمتر یا مطابقت دارند.

آیا برای خرید معاملات به Amazon Prime نیاز دارم؟

اگرچه برای خرید معاملات Prime Day 2024 در ماه جولای لازم نیست عضو Amazon Prime باشید. اعضای Prime هدیه‌های ویژه Prime Day را دریافت می‌کنند.

مثلا، معاملات دسترسی زودهنگام اکنون برای اعضای Prime با تخفیف های فوق العاده شروع کنید دستگاه های آمازون، آمازون موزیک، پرایم گیمینگ، و بیشتر. به عنوان حسن نیت، آمازون یک آزمایش رایگان 30 روزه را ارائه می دهد تا بتوانید قبل از اینکه تصمیم به تعهد کامل بگیرید، آب را آزمایش کنید.

اگر شما صرفه جو هستید یا فقط می خواهید از آن غلبه کنید، عضو اصلی یا نه بازگشت به مدرسه عجله کنید، می خواهید فروش روز پرایم آمازون را بررسی کنید.

آیا سایر خرده فروشان فروش پرایم دی دارند؟

Best Buy و Walmart معمولا رویدادهای پس انداز تابستانی خود را در کنار آمازون برگزار می کنند. سال گذشته شاهد فروش مستقیم تولیدکنندگان از دل، اچ پی، لنوو، مایکروسافت و سامسونگ بودیم. در طول روز پرایم آمازون انتظار بیشتری از همین موضوع داشته باشید.

همانطور که در بالا می بینید، اگر نیاز دارید که اسباب بازی های خود را زودتر به روز کنید، آمازون در حال حاضر معاملات زیادی را قبل از پرایم روز ارائه می دهد.

این روز پرایم و مگان تی استالیون است – YouTube


تماشا کنیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا