کار آفرینی و استارتاپ

Aidaly اطمینان حاصل می کند که مراقبان خانواده غرامت مالی دریافت می کنند – TechCrunch

مراقبت از یکی از اعضای خانواده نه تنها کار سختی است، بلکه گران است. بسیاری از مراقبان خانواده کار را از دست می دهند (یا کار را متوقف می کنند) و هزینه های پزشکی را از جیب خود می پردازند. آیدالی برای کمک به آنها برای یافتن منابع غرامت و کمک مالی ایجاد شد.

این شرکت که در حال خارج شدن از حالت مخفی کاری است، اعلام کرد که با مشارکت Lightspeed Venture Partners، Operator Partners، Precursor Ventures، Primetime Partners، Scribble، Shrug، Polymath و به رهبری الکسیس اوهانیان، 8.5 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. TVC. بنیانگذاران و مدیران شرکت‌هایی مانند توییتر، فیس‌بوک، SoulCycle، Flatiron Health، Mainstreet، OnDeck و Commsor نیز شرکت کردند.

این بودجه برای گسترش به بازارهای جدید در سراسر ایالات متحده استفاده خواهد شد. Aidaly در حال حاضر در منطقه Miami-Dade فعال است.

آیدالی به آماری اشاره می کند که وجود دارد 53 میلیون مراقب خانواده بدون مزد در ایالات متحده، با تقریباً هشت مورد از 10 گزارش هزینه های معمول از جیب به طور متوسط ​​7242 دلار در سال. این واقعیت که بسیاری از کارفرمایان فقط حداقل مرخصی پزشکی و خانوادگی را ارائه می دهند، این مشکل را تشدید می کند، زیرا مراقبین اغلب باید بین داشتن یک شغل تمام وقت یا مراقبت از اعضای خانواده خود یکی را انتخاب کنند.

دلار مدیکر و مدیکید برخی از خدمات را پوشش دهد، اما درخواست آنها ممکن است دشوار باشد. نقش Aidaly تسهیل دسترسی به مزایای دولتی و خصوصی، همراه با خدماتی مانند برنامه ریزی مالی، حمایت از سلامت روان و آموزش مراقبین است. این پلتفرم همچنین به کاربران کمک می‌کند تا کارهای اداری را مدیریت کنند و این شرکت می‌گوید که می‌تواند در کمتر از 15 دقیقه تشخیص دهد که آیا فردی واجد شرایط دریافت مزایا است یا خیر. این به ویژه مهم است زیرا به این معنی است که مراقبان ممکن است منابع مالی را که قبلاً از آن بی اطلاع بودند، کشف کنند.

مگی نوریس، بنیانگذار و مدیر عامل Aidaly، تجربه خاص خود را در مورد چالش های پیش روی مراقبان و خانواده های آنها دارد. او به TechCrunch گفت: “من بسیار خوش شانس هستم که دو پدر دارم و توانستم از هر دوی آنها در نبرد با سرطان مراقبت کنم.” “تجربه تغییر نقش والد-فرزند به من همدلی و قدردانی بسیار بیشتری نسبت به زندگی و خانواده داد.”

او افزود: “این همچنین چشمان من را به کمبود منابع در دسترس برای مراقبان خانواده و محاسبه نادرست نقش آنها در سیستم مراقبت های بهداشتی بزرگ باز کرد، که ضرر بزرگی برای جامعه است.” آیدالی با این مأموریت تأسیس شد تا خانواده‌ها را قادر سازد تا از طریق ارائه غرامت و خدمات مالی به افرادی که دوستشان دارند مراقبت طولانی‌مدت کنند. کاربران اولیه در حال حاضر 160 درصد افزایش در توانایی خود را برای بهبودی پس از شوک های مالی، مانند تغییر ناگهانی در سلامت یا شغل مشاهده کرده اند.

Aidaly از افرادی که به طور متوسط ​​15 تا 25 ساعت در هفته مراقبت می کنند حمایت می کند. حدود 80 درصد آنها اعضای خانواده و بقیه غیر فامیل هستند. به منظور استفاده از پیشنهادات Aidaly، مراقبان ابتدا هویتی مانند گواهینامه رانندگی ارائه می کنند. آیدالی هویت آنها را تأیید می کند، بیمه آنها را تأیید می کند و در کمتر از پنج دقیقه یک بررسی پیشینه انجام می دهد.

سپس Aidaly پایگاه داده‌ای از صدها برنامه و مزیت را اسکن می‌کند تا پرداخت‌های مراقبین را به حداکثر برساند. فقط چند نمونه شامل برنامه‌های مراقبت مدیریت‌شده Medicaid، برنامه‌های معافیت‌ها و برنامه‌های Medicaid، برنامه‌های شرکت‌کننده/خود هدایتی و مراقبت‌های خانگی غیرمدیکید و برنامه‌های HCBS است.

نوریس گفت که بزرگترین پرداخت کنندگان برنامه های بهداشتی فدرال و ایالتی هستند. برنامه‌های Competitive Medicare Advantage برای ارائه برنامه‌های نوآورانه غرامت مراقب خانواده به Aidaly روی می‌آورد. اکنون بیش از هر زمان دیگری، اعضا خواهان آزادی زندگی و دریافت مراقبت در خانه‌های خود هستند، در احاطه افرادی که انتخاب می‌کنند.»

نوریس افزود: “واقعیت این است که اگر پول را دنبال کنید، همه از منابع یکسانی سرازیر می شوند.” هزاران برنامه، مزایا و اعتبارات متفاوت با سیستم‌ها و فرآیندهای منحصربه‌فرد برای دستیابی به یک نتیجه وجود دارد. هدف آیدالی جایگزینی همه آنهاست. یک راه‌حل کاملاً ساده برای توانمندسازی مراقبت‌های تحت هدایت بیمار و خانواده.»

اوهانیان در بیانیه‌ای به TechCrunch گفت: «نیاز زیادی وجود دارد: مراقبان بی‌شماری کارهای ارزشمندی انجام می‌دهند که بدون آیدالی به رسمیت شناخته نمی‌شوند. هر زمان که یک بنیانگذار چنین مشکل عظیم و ارزشمندی را حل می کند – این یک تجارت است که من به آن متمایل هستم.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا