فوتبالورزشی

AIFF با پرداخت 12-15 لک به اخترشناس برای ورودی های انتخاب تیم وحشیانه | اخبار فوتبال


فدراسیون فوتبال سراسر هند (AIFF) روز سه شنبه پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر انتخاب تیم فوتبال هند بر اساس پیشنهادات ارائه شده توسط یک ستاره شناس، با جنجال تازه ای مواجه شد. توسط هند اکسپرس که این توسعه در حوالی مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا در سال گذشته اتفاق افتاد.

ایگور استیماچ دستورالعمل ها را به عضو تیم فوتبال هند منتقل می کند (گتی ایماژ/فایل)

بر اساس این گزارش، سرمربی تیم ایگور استیماچ با بوپش شارما، اخترشناس مستقر در دهلی-ان سی آر، که توسط کوشال داس، دبیرکل سابق فدراسیون جهانی فوتبال در ماه می 2022 به کروات معرفی شد، تماس گرفت.

با توجه به جزئیات فاش شده در گزارش، مربی پیامی به ستاره شناس ارسال کرد و از او خواست که “نمودار هر بازیکن از لیست 11 ژوئن را بررسی کند.”

استیماچ دو روز قبل از بازی با افغانستان که هند با نتیجه 2-1 پیروز شد، همین موضوع را به ستاره شناس اعلام کرده بود. (همچنین بخوانید | نمایشی شنبه شب از گل‌های دیرهنگام، هواداران بداخلاق و نزاع در زمین)

در این گزارش اشاره شده است که “لیستی” که استیماچ به آن اشاره کرده است، حاوی اسامی احتمالی است که بازی با افغانستان را آغاز خواهد کرد.

طالع بینی در عرض چند ساعت به استیماک بازگشت و پیام هایی به این مضمون داشت: “خوب”; می تواند خیلی خوب انجام دهد. نیاز به اجتناب از اعتماد بیش از حد»؛ “یک روز کمتر از میانگین”؛ “روز بسیار خوبی برای او است، اما ممکن است تهاجمی شود”؛ “برای روز توصیه نمی شود” در برابر هر نام.

در این گزارش همچنین اشاره شد که نزدیک به 100 پیام بین این دو در ماه می تا ژوئن 2022 رد و بدل شده است. هند در این مدت چهار بازی برگزار کرد – دوستانه با اردن و سه بازی در مقدماتی جام ملت های آسیا. استیماچ قبل از هر مسابقه با بوپش در تماس بود.

پرافول پاتل، که در آن زمان رئیس فدراسیون جهانی فوتبال بود، گفت ایندین اکسپرس او در مورد این موضوع «آگاه نبود یا به او گفته نشد».

در همین حال، داس گفت که بوپش قبلا با شخصیت های بالیوود کار کرده بود. در آن زمان، من نگران بودم که آیا هند به جام ملت‌های آسیا راه پیدا کند و ایگور هم همینطور، بگذارید خیلی صادقانه بگویم. شرایط راحت نبود. برای من مهمترین چیز این بود که هند باید واجد شرایط باشد. بنابراین من به او (شارما) گفتم که شما را با مربی در ارتباط خواهم گذاشت و اگر او دوست داشته باشد، فکر می کند می توان از خدمات شما استفاده کرد، می تواند به من بازگردد. ایگور بسیار متقاعد شده بود و آنها در کلکته بودند. داس همچنین تأیید کرد که به ستاره شناس «حوالی پول پرداخت شده است 12-15 لک.

AIFF کوبید

مبادله بین استیماچ و بوپش سوالات قوی در مورد روند انتخاب تیم فوتبال هند ایجاد می کند. علاوه بر این، یک ستاره شناس – در این مورد یک فرد خارجی – که اطلاعات حیاتی تیم را دریافت می کند، خطر سوء استفاده از آن را نیز دارد.

از این رو طبیعی بود که هواداران به شدت بر بدنه فوتبال فرود آیند. در اینجا چند واکنش وجود دارد

این گزارش ها در زمانی منتشر می شود که مربی استیماچ به دلیل مصاحبه انفجاری خود با AIFF با یک اخطار نمایشی سیلی خورده است. ایندین اکسپرس.

این مربی همچنین در مرکز کشمکش با باشگاه‌های سوپرلیگ هند قرار دارد و برخی از آنها تمایلی به آزاد کردن بازیکنان برای اردوهای ملی ندارند، به‌خصوص با برگزاری تورنمنت‌های بزرگ در آینده نزدیک.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا