فوتبالورزشی

AIFF برای خوش شانسی تیم فوتبال هند ستاره شناس استخدام کرد: گزارش | اخبار فوتبال

آیا طالع بینی نقشی در موفقیت اخیر تیم ملی فوتبال در مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا داشت؟

خوب، به نظر می رسد فدراسیون فوتبال سراسر هند (AIFF) تلاش کرده است تا ستاره ها را با هم هماهنگ کند.

مشخص شده است که AIFF هدر رفته است 16 لک از یک آژانس طالع بینی که برای “انگیزه دادن” تیم ملی استخدام کرده بود، تیم ملی حضور خود را در فینال جام ملت های آسیا با 24 تیم تایید کرد.

تیم تحت رهبری سونیل چتری در صدر گروه قرار گرفت تا راهیابی شود.

یکی از اعضای تیم به PTI گفت: “یک مشوق برای تیم ملی قبل از جام ملت‌های آسیا تعیین شد. بعداً مشخص شد که شرکتی که مشغول به کار بود، یک شرکت نجومی بود.”

“به زبان ساده، یک ستاره شناس برای ایجاد انگیزه در تیم منصوب شد. پرداخت هنگفتی به اندازه این منبع مدعی شد که 16 لک ساخته شده است.

ظاهراً این شرکت نجومی سه جلسه با ببرهای آبی گذراند، اما یک بازیکن اهل کلکته گفت: “حداقل من در مورد این موضوع نشنیده ام زیرا دیر به تیم ملحق شدم.”

Sunando Dhar که سرپرست دبیر کل فدراسیون بین المللی فوتبال است، برای اظهار نظر در دسترس نبود.

تانوموی بوز دروازه بان سابق هند این ایده را به سخره گرفت و به دلیل تبدیل شدن به یک مایه خنده از AIFF انتقاد کرد.

بوز به PTI گفت: «در زمانی که AIFF مکرراً نتوانست لیگ‌های مناسب جوانان را برگزار کند و بسیاری از تورنمنت‌های معتبر مجبور به تعطیلی شدند، حوادثی از این دست چهره فوتبال هند را بیشتر خدشه دار می‌کند.

وی همچنین گفت که این فقط یک “پرده دود” است زیرا مقامات فدراسیون بین المللی فوتبال کاملاً می توانند از این پول برای حمایت مالی سفرهای خارجی آتی خود استفاده کنند.

“CoA (که پس از تعلیق پرافول پاتل، رئیس جمهور این کشور نمایش را در AIFF اجرا می کند) باید به عمق این حادثه وحشتناک بپردازد و بفهمد که چه کسانی در پشت آن مسئول هستند. او اضافه کرد.

دادگاه عالی ماه گذشته کمیته ای متشکل از سه نفر از مدیران (CoA) را برای مدیریت امور AIFF منصوب کرد و به سیطره طولانی پرافول پاتل در راس آن پایان داد.

جادوی سیاه در فوتبال هند چیز جدیدی نیست. یک باشگاه مستقر در دهلی یک بار در یک بازی کلیدی لیگ ‘بابا’ مستقر در Meerut طناب زده بود و پس از پیروزی آنها، تیم موفقیت خود را مدیون او دانست.

تیم تحت رهبری سونیل چهتری بهترین رقابت خود در جام ملت های آسیا را در حالی ثبت کرد که مهاجم طلسم از جلو با چهار گل از سه بازی پیشتاز بود تا تیم ملی را به فینال برساند.

هند مبارزات خود را با پیروزی 2-0 مقابل کامبوج آغاز کرد و سپس در آخرین بازی با نتیجه 2-1 مقابل افغانستان پیروز شد و سپس 4-0 هنگ کنگ را شکست داد و به عنوان صدر گروه راه یافت.

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا