دانش و فناوریلپ تاپ

Asus ROG Ally “لپ تاپ” بازی مورد علاقه جدید من است


من بررسی کردم Asus ROG Ally Z1 چند هفته پیش، و اگر نمره نهایی من را می دیدید، فرض می کنید که من آنقدرها هم مثبت نبودم. در واقع، من ادعا کردم که هیچکس نباید مدل Z1 را به دلیل عملکرد بسیار بدتر آن تنها با 100 دلار کمتر خریداری کند. این تغییر نکرده است، زیرا Z1 Extreme برای اکثر افراد ایده‌آل است، مگر اینکه به طور انحصاری برنامه‌ریزی کنید که عناوین مستقل را بازی کنید.

با این حال، این متناقض‌ترین نقدی بود که من مجبور بودم بنویسم و ​​دلیل خوبی هم دارد. حقیقت این است که من نسبت به متحد وسواس دارم. در حالی که بررسی من نشان داد که من این فناوری را دوست دارم، این کمی دست کم گرفتن بود. من متوجه شده ام که از این دستگاه بازی دستی آنقدر مکرر استفاده می کنم که بیشتر از آن حاضرم بگویم این “لپ تاپ” بازی مورد علاقه من است.

من نمی توانم استفاده از Asus ROG Ally را متوقف کنم

من از آن زمان با مفهوم کامپیوتر بازی دستی وسواس داشتم عرشه بخار، اما شیفتگی من با ایده سازگاری گسترده ویندوز بیشتر شد. Asus ROG Ally دقیقاً همین را ارائه کرد و یک دستاورد بزرگ در فناوری بازی مدرن است.

(اعتبار تصویر: Laptop Mag/Momo Tabari)

به عنوان کسی که عاشق بازی های دستی است، موارد مورد علاقه مانند بازی های دستی پلی استیشن ویتا و نینتندو سوییچ فوق العاده هستند، اما بزرگترین مشکلات آنها به یک کتابخانه محدود برمی گردد. بله، سوییچ بازی‌های فوق‌العاده زیادی دارد، اما گران هستند و توجیه خرید مجدد بازی‌هایی که قبلاً در پلتفرم‌های دیگر دارم، دشوار است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا