فوتبالورزشی

ATK Mohun Bagan در A-League Brendan Hamill با قراردادی دو ساله | اخبار فوتبال

ATK Mohun Bagan، قهرمان سنگین وزن سوپرلیگ هند، روز پنجشنبه اعلام کرد که برندان همیل، مدافع ستاره لیگ A استرالیا را با قراردادی دو ساله با مبلغی نامشخص به خدمت گرفت.

مدافع میانی 29 ساله ملبورن ویکتوری در غیاب مدافع اسپانیایی مصدوم خود، تیری که تماماً از فصل آینده دور است، خط دفاع باگان را هدایت خواهد کرد.

هامیل در بیانیه ای گفت: “از آنچه در مورد فوتبال هند می دانم، سنت این باشگاه و پیراهن سبز و سرخابی بسیار بزرگ است.”

“من مشتاقانه منتظر کسب موفقیت برای این باشگاه معروف در هند هستم. شنیده ام که کلکته شهر فوتبال است. میلیون ها هوادار این باشگاه هستند. هدف ما خوشحال کردن مارینرز است.”

مربی خوان فراندو نه تنها از بازی دفاعی همیل بلکه برای ایجاد حرکات از پشت تحت تأثیر قرار گرفت.

سرمربی ATKMB گفت: “همیل نه تنها ستون دفاعی را تشکیل می دهد، بلکه به خاطر ذهن خلاقش از پشت نیز شناخته می شود.”

او در زمانی به تیم ملحق شده است که خط دفاعی ما مرحله سختی را پشت سر می گذارد. من بازی او را در لیگ استرالیا تماشا کرده ام. تجربه او تیم را غنی خواهد کرد.

همیل بخش مهمی از تیم ملبورن ویکتوری در A-League 2021-22 بود و 20 بازی برای این باشگاه در تمام رقابت ها انجام داد، از جمله قهرمانی در جام استرالیا.

مدافع سابق زیر 20 سال استرالیایی، همیل متولد سیدنی، اولین بازی حرفه ای خود را برای ملبورن هارت اف سی در سال 2010 انجام داد.

او به مدت دو سال برای این باشگاه بازی کرد و سپس حضور خود را در لیگ کره آغاز کرد، جایی که او برای Seongnam و Gangwon FC بازی کرد و سپس به کشورش بازگشت و در سال 2014 به وسترن سیدنی پیوست.

همیل در دوره پنج ساله خود به یکی از اعضای کلیدی تیم واندررز تبدیل شد و در سال 2019 با پیوستن به وسترن یونایتد اف سی این تیم را ترک کرد.

همیل که به مدت دو سال در WUFC بازی کرده بود، با مربی سابق وسترن سیدنی، تونی پوپوویچ، در ملبورن ویکتوری دوباره متحد شد.

این اولین خرید بزرگ برای مارینرز در پنجره نقل و انتقالات جاری پس از جدایی دو بازیکن خارجی کلیدی روی کریشنا و دیوید ویلیامز از باشگاه است.

ATK Mohun Bagan پیش از این با هافبک آینده دار هند آشیکه کورونیان از بنگلورو اف سی و آشیش رای مدافع تیم فوتبال حیدرآباد قرارداد امضا کرده بود.

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا