کار آفرینی و استارتاپ

Avoma سرمایه جدیدی را برای هوشمندتر کردن جلسات استفاده می کند – TechCrunch

یادداشت برداری در طول یک جلسه یک شکل هنری است که به مهارت های چندوظیفه ای برای گوش دادن، تایپ کردن و ارائه چیزهای هوشمندانه برای گفتن در حین انجام دو کار دیگر نیاز دارد. ناگفته نماند سه یا چهار اپلیکیشن مختلف که برای تهیه، اجرا و پیگیری جلسات استفاده می کنیم.

آووما فکر می کند ما در طول جلسات زیاد کار می کنیم و از برنامه های زیادی استفاده می کنیم و احتمالاً چیزی گم می شود. نرم‌افزاری را توسعه داده است که گردش‌های کاری جلسه را خودکار می‌کند و تقریباً هر نوع مکالمه‌ای را کاربردی‌تر می‌کند.

امروز، شرکت مستقر در پالو آلتو با مشارکت Storm Ventures، Global Founder Capital، Zoom Apps Fund، Operator Partners، Industry Ventures و سرمایه گذاران موجود K9 Ventures، Dragon Capital و سرمایه گذاران موجود، 12 میلیون دلار در سری A در دوری تحت رهبری Headline اعلام کرد. سرمایه گذاری دوقلو. دور جدید 15 میلیون دلار بودجه کل به شرکت می دهد.

Avoma که در سال 2017 توسط Aditya Kothadiya، Devendra Laulkar و Albert Lai تأسیس شد، یک دستیار جلسه هوش مصنوعی ایجاد کرد که دارای الگوهایی برای برنامه های جلسات است و هم یادداشت برداری می کند و هم ویدیو، همه چیز را در زمان واقعی رونویسی می کند، یادداشت ها را خلاصه می کند و بینش های عملی را برای شرکت کنندگان در جلسه فراخوان می کند. برنامه کار.

مدیرعامل Kothadiya قبلا با [24]7.ai، یک ارائه‌دهنده خدمات و نرم‌افزار جذب و جذب مشتری، که شرکتش Shopalize را در سال 2013 خریداری کرد. او می‌گوید Avoma چند ساعت از وقت خود را در هفته به افراد می‌دهد و به طور متوسط، نتایج جلسات را تا 30% بهبود می‌بخشد.

او گفت: «به‌عنوان یک رهبر محصول، دائماً در جلسات بودم و وقت خود را صرف یادداشت‌برداری می‌کردم. «با هر محصول جدید، آن را به مشتری یا تیم بازار محصول تحویل می‌دادم، اما متوجه می‌شدم که در طول جلسات، به آنچه در حال انجام است گوش نمی‌دهم، زیرا یادداشت‌برداری می‌کردم. ما می‌خواستیم از فناوری برای این کار استفاده کنیم تا مطمئن شویم چیزی از بین نمی‌رود.»

یادداشت های تماس آووما اعتبار تصویر: آووما

ابزارهای بهره وری در محل کار جدید نیستند و مطمئناً از آنجایی که همه در طول همه گیری جهانی از خانه کار می کردند مورد استفاده قرار گرفتند و مورد توجه قرار گرفتند. با این حال، Kothadiya معتقد است که چیزی که Avoma را متمایز می کند، به جای ادامه دادن به خرید چندین ابزار، مدیریت جلسات، دستیار هوش مصنوعی و هوش مکالمه را در یک ابزار قرار می دهد.

حتی برای افزودن اطلاعات با CRM شرکت ادغام می شود. علاوه بر این، این فناوری کاربر را قادر می‌سازد تا ببیند چه کسی و چه زمانی بیشترین صحبت را در طول جلسه انجام داده است. همچنین می توانید کلمات کلیدی را جستجو کنید و از آنجا به یک قطعه ویدیو گوش دهید.

کوتادیا افزود: “هوش مصنوعی اولین پیش نویس را انجام می دهد، اما سپس یادداشت هایی دارید و می توانید به عقب برگردید و یادداشت ها را برجسته کنید و در صورت نیاز زمینه بیشتری را ارائه دهید.”

این شرکت قصد دارد از بودجه جدید در سه رکن استفاده کند: هوش مصنوعی، رابط کاربری و ادغام گردش کار. به بهبود توانایی‌های یادگیری ماشینی و درک زبان طبیعی خود ادامه می‌دهد تا یادداشت‌برداری و همچنین سایر موارد کاربر را در کل چرخه عمر جلسه به‌طور خودکار انجام دهد.

همچنین در توسعه محصول سرمایه گذاری می کند تا این ابزار تجربه کاربری خوبی را ارائه دهد که اصطکاک کم دارد. و همچنین به توسعه دستیار هوش مصنوعی و ادغام آن در سیستم های موجود یک شرکت ادامه خواهد داد.

بودجه جدید در زمانی است که آووما رشد خوبی را شاهد است. درآمد این شرکت طی سه سال گذشته هر سال بیش از 400 درصد افزایش یافته است و لیست مشتریان بیش از 300 نفر را ارائه می دهد.

این شرکت همچنین با یک تیم نسبتاً ناب ​​این رشد را تسهیل کرده است. رشد کارکنان از دسامبر گذشته دو برابر شد و به 15 رسید، اما با بودجه جدید، کوتادیا قصد دارد این میزان را در 12 ماه آینده در سراسر مشاغل و در آمریکای شمالی و هند چهار برابر کند.

در همین حال، جت فاین، شریک Headline، گفت که او به ویژه به محصولاتی با “مشتریان وسواس” علاقه مند است. او متوجه شد که هم با Gopuff و هم Avoma و معتقد است Avoma محصول انتخابی برای شرکت‌های بازار متوسط ​​خواهد بود و چسبی است که فرآیند فروش را در دنیای جدید دورافتاده ما حفظ می‌کند. در واقع، Avoma محصولی بود که Headline در داخل از آن به عنوان سرمایه‌گذاری استفاده کرد و آن را دوست داشت.

فین گفت: «این به فرآیندهای خودمان کمک کرد، و وقتی با مشتریانشان صحبت می‌کردیم، آنها وسواس داشتند، بسیاری از آنها می‌گفتند که نمی‌توانند بدون آن زندگی کنند. آنها گفتند که این کار آنها را بسیار کارآمدتر کرده است. ما این را به طور مداوم شنیدیم، و این علاقه ما را به شدت برانگیخت.»


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا