کار آفرینی و استارتاپ

Beekeeper که به شرکت‌ها کمک می‌کند با نیروی کار «بدون میز» خود در خط مقدم همکاری کنند، 50 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

زنبوردار، پلتفرمی برای تجارت برای تعامل با کارگران خط مقدم، 50 میلیون دلار در دور سری C سرمایه جمع آوری کرده است.

Beekeeper که در سال 2011 در سوئیس تأسیس شد، تخمین زده شده را هدف قرار می دهد 80% از نیروی کار جهانی “بدون میز” که از یک مکان ثابت اداری کار نمی کنند، شامل مهمان نوازی، خرده فروشی، تولید، تدارکات و مراقبت های بهداشتی، در میان صنایع دیگر.

پلتفرم Beekeeper ابزارهایی برای پشتیبانی از پیام‌ها، نظرسنجی‌ها، چت‌های ویدیویی و صوتی، ربات‌های گفتگوی پرسش‌های متداول، اتوماسیون گردش کار (به‌عنوان مثال برای استخدام افراد جدید)، زمان‌بندی نوبت، اسناد، فرم‌ها و موارد دیگر است.

. به نوبه خود، کارکنان Beekeeper به بیش از 200 عضو تیم (با نام مستعار

سکوی زنبوردار. اعتبار تصویر: زنبوردار

علاوه بر این، Beekeeper همچنین تجزیه و تحلیل‌هایی را بسته‌بندی می‌کند تا با معیارهایی در مورد تعامل به مدیران خدمات ارائه دهد.

Beekeeper که به شرکت‌ها کمک می‌کند با نیروی کار «بدون میز» خود در خط مقدم همکاری کنند، 50 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

تجزیه و تحلیل زنبورداران اعتبار تصویر: زنبوردار

از دیگر بازیکنان قابل توجه در این فضا می توان به Connecteam اشاره کرد که اخیراً یک دور سرمایه گذاری 120 میلیون دلاری را بسته است امثال WorkStep، WorkJam و Skedulo نیز مبالغ قابل توجهی از پول نقد VC را جمع آوری کرده اند در سالهای اخیر.

در مجموع، همه آنها در صدد حل یک مشکل مشابه هستند، در مقابل بهترین راه برای ارتباط با میلیون‌ها کارگری که به یک میز متصل نیستند و ممکن است به‌طور پراکنده بتوانند به صورت آنلاین مراجعه کنند.

کریس گروسمن، مدیر عامل شرکت، به TechCrunch گفت: «Beekeeper به شرکت‌ها کمک می‌کند تا به کارمندان خط مقدم که پشت میز کار نمی‌کنند، به ده‌ها زبان صحبت می‌کنند، با دستان خود کار می‌کنند و معمولاً حساب ایمیل شرکتی ندارند دسترسی پیدا کنند و با آنها ارتباط برقرار کنند. نرم‌افزار ما به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا تقریباً هر جنبه‌ای از تجربه کارکنان خط مقدم را ساده‌سازی کنند – از خودکارسازی فرآیندهای مبتنی بر کاغذ گرفته تا توزیع برنامه‌های شیفت تا دیجیتالی کردن منابع مهم مانند کتاب‌های راهنمای کارمندان.

Beekeeper در بیش از 10 سال خود مشتریان بزرگی از جمله غول هتل هیلتون و شرکت مواد غذایی کارگیل جمع آوری کرده است. و مانند تقریباً هر فناوری دیگری که وعده سود برای کارگران خط مقدم از راه دور یا “ضروری” را می‌دهد، Beekeeper از تأثیر همه‌گیری بر نیروی کار جهانی از نظر تشویق شرکت‌ها برای مدرن کردن نحوه ارتباط با نیروی کار خود بهره برده است.

گروسمن ادامه داد: «از آنجایی که عموم مردم از نقش مهمی که نیروی کار خط مقدم ما در هر جنبه ای از زندگی انسان ایفا می کند آگاه تر شدند، آنها شروع به تسلط بر پوشش خبری و گفتگوهای ملی کردند. شرکت‌ها به سرعت متوجه شدند که نمی‌توانند فوراً ارتباط برقرار کنند یا به‌روزرسانی‌های سریع را به تیم‌های خط مقدم خود منتقل کنند. کانال های ارتباطی استاندارد از بالا به پایین، دهان به دهان، اینترانت های کلاسیک یا اجتماعی، و تابلوهای اعلانات که آنها برای دهه ها به آنها تکیه می کردند، شکست خوردند. بسیاری مجبور بودند فن‌آوری‌های جدیدی را برای اتصال و توانمندسازی کارگران خط مقدم خود پیاده‌سازی کنند – و باید این کار را سریع انجام می‌دادند.»

مسیر حفظ

در هسته خود، اتصال و تعامل در واقع حفظ است – مقابله با به اصطلاح “استعفای بزرگ” و بخش وسیعی از مشاغل خالی موجود. کاهش اصطکاک و ناامیدی و اطمینان از رسیدگی به نگرانی ها برای راضی نگه داشتن کارگران خط مقدم بسیار مهم است.

گروسمن گفت: «سازمان‌هایی که برای تولید، فروش و توزیع محصولات خود به نیروی کار خط مقدم متکی هستند، مجبور می‌شوند تا مشکلات طولانی‌مدت در مورد دستمزد، شرایط کاری و تجربه کارکنان را برای تیم‌های خط مقدم خود بررسی کنند. «سازمان‌های آینده‌نگر در حال انجام اقداماتی برای رسیدگی به قطع ارتباط خط مقدم و گردش مالی بالا به روشی جامع هستند که یک بار برای همیشه آن را حل می‌کند.»

پیش از این، Beekeeper حدود 81 میلیون دلار سرمایه جذب کرده بود، و با 50 میلیون دلار دیگر در بانک، این شرکت مستقر در زوریخ اعلام کرد که قصد دارد توسعه محصول را دوبرابر کند و رشد اخیر خود را تقویت کند، که به گفته او شاهد رشد بوده است. درآمد از زمان شروع همه گیری 100٪ افزایش یافته است.

دور سری C Beekeeper شامل سرمایه گذاری هایی از EGSB، Kreos Capital، Energize، Thayer، SwissCanto، Keen Ventures، Alpana و Verve Capital بود.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا