ارز دیجیتالاقتصادی

Bitmain برای پشتیبانی از بلاک چین PoW Aleo با آخرین نسخه AntminerBitmain سازنده دکل‌های استخراج کریپتو قصد دارد یک Antminer جدید را منتشر کند که از شبکه بلاک چین اثبات کار (PoW) Aleo پشتیبانی می‌کند. این اعلامیه پس از راه اندازی اخیر Bitmain از ماشین های filecoin و kaspa و جدیدترین سری استخراج کننده های بیت کوین این شرکت منتشر شد.

بلاک چین L1 Aleo برای دریافت پشتیبانی از استخراج بیت مین

طبق یک بیت مین اخیر پست، این شرکت قصد دارد یک ماینر سازگار با شبکه بلاک چین آینده معرفی کند آلئو. بلاک چین Aleo PoW در حال حاضر در حالت تست شبکه است و به طور کامل راه اندازی نشده است. این یک بلاک چین لایه یک (L1) است که از شواهد دانش صفر برای تقویت حریم خصوصی و حفظ قابلیت برنامه ریزی استفاده می کند. Aleo از یک زبان برنامه نویسی استاتیک تایپ شده با الهام از Rust به نام استفاده می کند لئو.

در پست منتشر شده توسط Bitmain فاش شده است: “برای حمایت از شکوفایی اکوسیستم Aleo، Bitmain قصد دارد تا Aleo Antminer را راه اندازی کند.”

این اعلامیه از Bitmain به دنبال عرضه چندین محصول جدید در چند ماه گذشته است. در اواخر جولای، این شرکت یک دکل استخراج فایل کوین (FIL) را اعلام کرد. ماه بعد، محموله‌های ماشین‌های استخراج کاسپای Bitmain (KAS) ارسال شد. مدت کوتاهی پس از اعلام تحویل Kaspa، Bitmain نسخه آگوست یک مونرو را منتشر کرد.XMR) دکل معدن. اخیراً، بیت مین دو بیت کوین نسل بعدی را راه اندازی کرد (بیت کوین) ماینرهای سری S21.

گزارشی که دو هفته پیش منتشر شد حاکی از آن بود که بیت مین با چالش های مالی مواجه شده و گزارش شده است که در پرداخت حقوق کارکنان خود با مشکل مواجه شده است. با این حال، پس از آن گزارش، Bitmain دو قرارداد با دو عملیات ماینینگ مستقر در ایالات متحده منعقد کرد. این شرکت مجموعاً 5.8 اگزاهش در ثانیه (EH/s) از S21 Antminers جدید خود را به Iris Energy و Cleanspark فروخت.

Aleo توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است، دقیقاً مانند سایر بلاک چین های لایه 1 با پشتوانه سرمایه خطرپذیر مانند Solana، Aptos و NEAR قبل از شروع به کار. در آوریل 2021، تیم Aleo در یک دور سری A به رهبری آندریسن هوروویتز (a16z) 28 میلیون دلار به دست آورد.

در فوریه 2022، بودجه سری B Aleo به دست آمد 200 میلیون دلار، پروژه را فراتر از وضعیت تک شاخ ارتقا می دهد. Softbank Vision Fund 2 و Kora Management LP مشترکاً با مشارکت a16z، Tiger Global، Sea Capital، Slow Ventures و Samsung Next دور را رهبری کردند.

نظر شما در مورد آخرین اعلامیه Bitmain در مورد یک ماینر آینده که از شبکه Aleo پشتیبانی می کند چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا