ارز دیجیتالاقتصادی

Bitmain تجهیزات استخراج رمزنگاری را به چین ارسال نمی کند – استخراج اخبار بیت کوین

Bitmain تولید کننده سخت افزار معدن دیگر محصولات خود را به سرزمین اصلی چین ارسال نمی کند. این شرکت توضیح داد که این اقدام در پاسخ به مقررات محلی انجام می شود. این اعلامیه در پی سرکوب طولانی مدت عملیات ماینینگ رمزنگاری شده در کشور و ممنوعیت گسترده فعالیت های مربوط به ارزهای رمزنگاری شده به تازگی تکرار شده است.

Bitmain تحویل تجهیزات معدنی به سرزمین اصلی چین را متوقف می کند

تولیدکننده تجهیزات معدن Bitmain با اشاره به تعهد خود به رعایت قوانین و مقررات در حوزه های قضایی که نهادهای آن در آن فعالیت می کنند ، اعلام کرد تحویل به جمهوری خلق چین را متوقف می کند. بیت مین در بیانیه ای که روز یکشنبه منتشر شد ، گفت:

از 11 اکتبر 2021 ، Antminer حمل و نقل به سرزمین اصلی چین را متوقف می کند.

این شرکت خاطرنشان کرد: “برای مشتریانی در سرزمین اصلی چین که محصولات طولانی مدت خریداری کرده اند ، کارکنان ما با آنها تماس می گیرند تا راه حل های جایگزین ارائه دهند.” وی جزئیات بیشتری در مورد این ترتیبات ارائه نکرد. بیت ماین تأکید کرد که تصمیم برای بازار چین مربوط به منطقه اداری خاص هنگ کنگ و تایوان همسایه نیست.

Bitmain مستقر در پکن همچنین اشاره کرد که تغییر در سیاست حمل و نقل آن بر مشتریان سایر بازارهای خارج از کشور تأثیر نخواهد گذاشت. سازنده سخت افزار اظهار داشت که در شرایط کنونی با همه گیری کووید -19 ، تیم زنجیره تامین آن سخت در تلاش است تا از تحویل به مشتریان در سراسر جهان اطمینان حاصل کند.

بیت مین همچنین فاش کرد که در واکنش به سیاست دولت چین در مورد خنثی سازی کربن گام برمی دارد. این تأکید کرد که راه جدیدی را برای صرفه جویی در انرژی رایانه بررسی می کند و به کار خود برای کاهش مصرف انرژی تراشه های اصلی خود ادامه می دهد ، “مشتریان را برای استفاده از انرژی پاک راهنمایی می کند و قدرت ما را در توسعه سبز و پایدار بشر کمک می کند.”

چین در سال 2017 ممنوعیت تجارت ارزهای دیجیتال را اعمال کرد اما مقامات تا اوایل سال جاری مستقیماً در استخراج ارزهای رمزنگاری شده دخالت نکردند. در ماه مه ، شورای دولتی ، کابینه وزیران ، پس از وعده رئیس جمهور شی جین پینگ مبنی بر اینکه این کشور در چهار دهه آینده به بی طرفی کربن می رسد ، سرکوب فعالیت های مرتبط با رمزنگاری را اعلام کرد.

در ماه سپتامبر ، بانک خلق چین با تاکید بر موضع سختگیرانه خود در مورد ارزهای رمزنگاری شده ، تصریح کرد که پول دیجیتال غیر متمرکز در این کشور جایی ندارد. این هفته ، کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی چین و وزارت بازرگانی پیشنهاد کردند که استخراج رمزنگاری را به جدیدترین فهرست منفی کشور برای دسترسی به بازار اضافه کنند ، اقدامی که صنعت را برای سرمایه گذاران ممنوع می کند.

آیا فکر می کنید سیاست های چین در مورد استخراج ارزهای رمزنگاری شده می تواند با صرفه جویی در مصرف انرژی سخت افزارها تغییر کند؟

برچسب ها در این داستان

Antminer، Bitmain، China، Chinese، Crypto، crypto mining، Cryptocurrencies، Cryptocurrency، cryptocurrency mining، Deliveries، تجهیزات ، سخت افزار ، تولید کننده ، معدن ، تجهیزات معدن ، سخت افزار معدن ، دکل های معدن ، تولید کننده ، سکوها ، حمل و نقل ، حمل و نقل

اعتبار تصویر: Shutterstock ، Pixabay ، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا