ارز دیجیتالاقتصادی

Bitso با Addem Capital برای ارائه ابزارهای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در Latam شریک می شود – بیت کوین نیوز

Bitso، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در مکزیک، شراکت جدیدی با Addem Capital، یک صندوق بدهی که گزینه های تامین مالی را به استارتاپ ها و دیگر شرکت ها ارائه می دهد، اعلام کرده است. صرافی ارزهای دیجیتال، پرداخت‌های صندوق را پردازش می‌کند و عملکردهای تبدیل را ارائه می‌کند و به آن امکان می‌دهد ارز دیجیتال را به عنوان بخشی از گزینه‌های پرداخت خود بپذیرد.

شرکای Bitso Addem Capital به کاربران Latam اجازه می دهد تا با Crypto سرمایه گذاری کنند

ارزهای رمزنگاری شده در حال شروع به گنجاندن بیشتر و بیشتر در ساختارهای مالی سنتی در جهان و همچنین در لاتام هستند. Bitso، یک صرافی مبتنی بر Latam، اعلام کرد مشارکت با Addem Capital، یک صندوق بدهی مکزیکی که به استارت‌آپ‌ها اجازه می‌دهد به ساختارهای تامین مالی دسترسی داشته باشند. پدرو سیتینا، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Addem Capital، در مورد اهمیت این روش های مالی غیرمتمرکز، اظهار داشت:

ارزهای دیجیتال و پروتکل‌های DeFi این پتانسیل را دارند که به محرکی برای گنجاندن مالی در آمریکای لاتین تبدیل شوند. مدل ما ذاتاً دارای پیچیدگی‌های عملیاتی است، ارزهای رمزپایه می‌آیند تا مدلی را که از طریق آن کار می‌کنیم متحول کنند.

با توجه به چشم‌انداز Addem Capital، ارزهای دیجیتال می‌توانند باعث رشد بیشتر بازار سرمایه‌گذاری VC برای شرکت‌های فناوری در لاتام شوند – بازاری که طبق بیانیه‌ای مشترک در سال ۲۰۲۱ به ۱۵ میلیارد دلار رسید.


عملکرد Bitso

Bitso، به عنوان یک صرافی رمزنگاری، عملکرد ارائه‌دهنده پرداخت را انجام می‌دهد، ارزهای رمزنگاری شده را از سرمایه‌گذاران دریافت می‌کند و به Addem اجازه می‌دهد بسته به نیاز خود، آنها را به ارزهای فیات تبدیل کند. این کار وظایفی را که Addem باید انجام دهد در رابطه با انطباق، با مراقبت صرافی از KYC (مشتری خود را بشناسید) و سایر رویه‌های مرتبط آسان می‌کند.

کارلوس لاورا، رهبر توسعه کسب و کار در Bitso، در مورد چشم اندازی که Bitso در مورد استفاده از رمزنگاری برای این اهداف دارد، اظهار داشت:

ما فرصت بزرگی را که ارزهای رمزنگاری شده به ما ارائه می‌دهند برای متحول کردن بخش‌های مختلف، دسترسی کارآفرینان به ابزارهای سرمایه‌گذاری و سرمایه به روشی سریع‌تر، ساده‌تر و شفاف‌تر می‌دانیم و به آنها اجازه می‌دهد تا توسعه محلی آنها در اقتصاد جهانی رونق یابد.

حتی در دوران رکود فعلی بازار، Bitso محصولات با بازده جدیدی را معرفی کرده است که به مشتریان خود اجازه می دهد تا با استیبل کوین و سپرده های بیت کوین خود درآمد دریافت کنند و به دنبال ارائه فرصت های بیشتری برای مشتریان برای افزایش ثروت خود در این زمان های تورم بالا است. با این حال، این شرکت نیز تحت تأثیر این وضعیت قرار گرفته و 80 کارمند از 600 کارمند خود را به عنوان بخشی از استراتژی تجاری بلندمدت خود اخراج کرده است.

نظر شما در مورد مشارکت Bitso و Addem Capital چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

Bitso با Addem Capital برای ارائه ابزارهای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در Latam شریک می شود – بیت کوین نیوز

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر وارد بازی می‌کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد، وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا، و تحت تاثیر قرار گرفتن تحت تأثیر رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا