ارز دیجیتالاقتصادی

BTC، BNB، UNI، FIL، THETA

بیت کوین (BTC) در ماه جولای بازگشتی قوی داشته است و در مسیر بهترین سودهای ماهانه خود از اکتبر 2021 قرار دارد. بهبود شدید بیت کوین و چندین آلت کوین، شاخص ترس و طمع کریپتو را به 42/100 در 30 جولای رساند. بالاترین سطح خود از 6 آوریل.

به نظر می رسد سرمایه گذاران از سطوح رکود بیت کوین بیشترین استفاده را می کنند. داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode نشان می‌دهد که بیت‌کوین در کیف‌پول‌های صرافی در ماه جولای به ۲.۴ میلیون بیت‌کوین کاهش یافته است که نسبت به سطح ۳.۱۵ میلیون بیت‌کوین مارس ۲۰۲۰ کاهش یافته است. این متریک را به پایین ترین سطح خود از جولای 2018 رسانده است.

مشاهده روزانه داده های بازار رمزنگاری. منبع: سکه 360

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالاهای بلومبرگ، تاکید کرد که اشاره فدرال رزرو ایالات متحده برای در نظر گرفتن افزایش نرخ بر اساس «جلسه به جلسه» ممکن است زمینه را برای عملکرد بهتر بیت کوین از اکثر دارایی ها فراهم کند. او گفت که “ریسک در مقابل پاداش بیت کوین برای یکی از بزرگترین بازارهای صعودی در تاریخ به طور مطلوب متمایل شد.”

آیا بیت کوین می تواند رشد خود را در کوتاه مدت افزایش دهد و ممکن است باعث خرید آلت کوین های منتخب شود؟ بیایید نمودارهای 5 ارز دیجیتال برتر را که ممکن است در کوتاه مدت عملکرد بهتری داشته باشند را مطالعه کنیم.