ارز دیجیتالاقتصادی

BTC، DOT، XMR، APE، کیک

بیت کوین (BTC) و چندین آلتکوین در تعطیلات آخر هفته در محدوده محدودی معامله می شوند که نشان می دهد سرمایه گذاران در مورد حرکت جهت دار بعدی تصمیم نگرفته اند. معامله گران ممکن است منتظر باز شدن وال استریت قبل از قرار دادن شرط بندی های جهت دار بزرگ باشند زیرا بیت کوین در چند روز گذشته با S&P 500 ارتباط تنگاتنگی داشته است.

سقوط شدید بازارهای سهام ایالات متحده در 22 آوریل نشان می دهد که سرمایه گذاران به طور فزاینده ای نسبت به موضع جنگ طلبانه بانک های مرکزی نگران هستند. بازار انتظار دارد در سال 2022 نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا 250 واحد افزایش یابد. علاوه بر این، بانک مرکزی اروپا انتظار می رود به گفته یک منبع رویترز، برای اولین بار از سال 2011 نرخ ها را افزایش دهد.

مشاهده روزانه داده های بازار رمزنگاری. منبع: سکه 360

داده‌های Coinglass نشان می‌دهد که نرخ‌های تامین مالی در صرافی‌های مشتقات ارز دیجیتال در طول آخر هفته منفی باقی مانده است، که نشان‌دهنده یک سوگیری نزولی است. شکست در حفظ بهبود، شاخص ترس و طمع کریپتو را به قلمرو “ترس شدید” کشانده است.

آیا بیت کوین می تواند خرید قوی در سطوح پایین تر را جذب کند؟ اگر این اتفاق بیفتد، آلت کوین های انتخابی می توانند عملکرد بهتری داشته باشند. بیایید نمودارهای 5 ارز دیجیتال برتر را که ساختار نمودار مثبتی را نشان می دهند، مطالعه کنیم.