ارز دیجیتالاقتصادی

CFTC خود را برای افزایش نظارت بر بازار رمزنگاری آماده می کند – می گوید بسیاری از دارایی های دیجیتال کالا هستند – مقررات بیت کوین نیوز

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) برنامه های خود را برای تنظیم بازار کریپتو با «قابلیت های نظارت کامل» در صورتی که قانون پیشنهادی حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال به قانون تبدیل شود، با کنگره به اشتراک گذاشته است. رگولاتور ادعا می کند که تجربه و تخصص مناسبی دارد و معتقد است که “بسیاری از دارایی های دیجیتال کالا را تشکیل می دهند.” در همین حال، گری جنسلر، رئیس SEC، اصرار دارد که اکثریت قریب به اتفاق توکن های رمزنگاری شده، اوراق بهادار هستند.

شهادت رئیس CFTC در مورد مقررات رمزنگاری و قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال

رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، روستین بهنام، در جلسه استماع قانونگذاری روز پنجشنبه در کمیته کشاورزی، تغذیه و جنگلداری سنای ایالات متحده درباره نحوه تنظیم بازار کریپتو توسط آژانسش بحث کرد.

هدف از این جلسه بررسی قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال (DCCPA) بود که به دنبال تقویت CFTC “با صلاحیت انحصاری بر بازار کالاهای دیجیتال است.” این لایحه دو حزبی در ماه اوت توسط سناتورهای دبی استابنو (D-MI)، جان بوزمن (R-AR)، کوری بوکر (D-NJ) و جان تون (R-SD) در سنای ایالات متحده ارائه شد.

بهنام به نمایندگان مجلس گفت:

بسیاری از دارایی‌های دیجیتال کالاها را تشکیل می‌دهند… تخصص و تجربه CFTC آن را به تنظیم‌کننده مناسبی برای بازار کالاهای دارایی دیجیتال تبدیل می‌کند.

او توضیح داد که آژانس او ​​”حمایت از مشتری را از طریق نظارت بر بازار مبتنی بر اصول و رژیم افشای خود با هدف تضمین شفافیت، یکپارچگی و امنیت معاملات تسهیل می کند.”

بهنام به جزئیات ادامه داد که از سال 2014، CFTC تقریبا 60 پرونده مربوط به دارایی‌های دیجیتال اجرایی، از جمله موضوع اخیر مربوط به یک طرح بیت کوین تقلبی 1.7 میلیارد دلاری را مطرح کرده است.

رئیس CFTC توضیح داد: «با فقدان دید کامل در بازار دارایی کالاهای دیجیتال، برنامه اجرایی آژانس باید در درجه اول به نکات و شکایات مردم برای شناسایی تقلب و دستکاری تکیه کند.

در حالی که ما درگیر تلاشی جامع در سراسر آژانس هستیم تا با ابزارهایی که در حال حاضر در دسترس ماست، بر این بازارها و شرکت کنندگان آنها نظارت کنیم، DCCPA به ما این امکان را می دهد که بدون محدودیت از قابلیت های نظارت کامل خود استفاده کنیم.

رئیس بهنام نتیجه گیری کرد که «با منابع اضافی در نظر گرفته شده توسط مکانیسم تأمین مالی در DCCPA و دستورات روشن برای آموزش به مشتریان، اطلاع رسانی، و جمع آوری اطلاعات برای اطمینان از اینکه تلاش های ما به تمام جمعیت های جامعه سرمایه گذار می رسد، … CFTC می تواند به سرعت در اعمال این رژیم جدید.»

در همین حال، دو لایحه دیگر در سال جاری در کنگره ارائه شده است تا CFTC را به عنوان تنظیم کننده اصلی بازارهای نقدی کریپتو تبدیل کند. “قانون نوآوری مالی مسئول” بود معرفی کرد در ماه ژوئن توسط سناتورهای آمریکایی سینتیا لومیس (R-WY) و کریستن گیلیبراند (D-NY). لایحه دیگر «قانون مبادله کالاهای دیجیتال 2022» بود که در آوریل توسط نمایندگان رو خانا (D-CA)، گلن «GT» تامپسون (R-PA)، تام ایمر (R-MN) و دارن سوتو ارائه شد. (D-FL).

در همین حال، گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، بارها گفته است که اکثریت قریب به اتفاق توکن‌های رمزنگاری شده اوراق بهادار هستند و باید در اختیار آژانس او ​​قرار بگیرند. با این حال، او اذعان کرد که بیت کوین یک کالا است. هفته گذشته، سناتور ایالات متحده پت تومی گفت که کنگره باید با راهنمایی های ارز دیجیتال وارد عمل شود و SEC باید شفافیت بسیار بیشتری در مورد نحوه تنظیم بخش کریپتو ارائه دهد.

برچسب ها در این داستان

CFTC، cftc crypto، cftc crypto مقررات، CFTC Cryptocurrency مقررات، بازارهای کالای رمزنگاری، بازارهای نقدی نقدی، گری جنسلر، روستین بهنام، روستین بهنام بیت کوین، روستین بهنام crypto، روستین بهنام ارز دیجیتال، SEC، قبض های رمزنگاری آمریکا

آیا فکر می کنید CFTC باید تنظیم کننده اصلی بازار ارزهای دیجیتال باشد؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

CFTC خود را برای افزایش نظارت بر بازار رمزنگاری آماده می کند - می گوید بسیاری از دارایی های دیجیتال کالا هستند - مقررات بیت کوین نیوز

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا